Zistite, aké telefónne číslo je prepojené so stránkou VK.


Pred niekoľkými rokmi, vývojári sociálnej siete VKontakte začal viazať každý užívateľský účet na konkrétne telefónne číslo bez zlyhania. Uskutočnilo sa to s cieľom zvýšiť úroveň bezpečnosti, bezpečnosť osobných údajov používateľov a uľahčiť proces obnovenia profilu po nepredvídaných situáciách, ako je hackovanie stránky. Pri registrácii každý budúci účastník VKontakte označuje číslo na identifikáciu svojho účtu. Ako ho môžete nájsť alebo vidieť?

Zistite počet väzieb VKontakte

Bohužiaľ, neexistujú žiadne právne spôsoby, ako zistiť telefónne číslo, ku ktorému je pripojený profil VKontakte. Buďte opatrní! Ak sa na každom pochybnom mieste vám ponúka platený prístup k databáze zdrojov, potom je to určite podvodníci. Ale je celkom možné samostatne zistiť niekoľko čísel z čísla, ktoré vám pomôžu zapamätať si to úplne alebo sa obrátiť na moderátorov Sociálnej siete podpory služby získať kontrolu nad osobnú stránku a presmerovanie na iný telefón. Podrobne zvážte tieto dva spôsoby.

Metóda 1: Nastavenia profilu

V nastaveniach konta každého používateľa sa uloží stručná informácia o telefónnom čísle zadanom pri registrácii alebo o neskoršej zmene. Pokúsme sa spoločne nájsť a vidieť tieto údaje na stránke VK.

  1. V akomkoľvek internetovom prehliadači otvorte stránku VKontakte, do prihlasovacieho okna zadajte užívateľské meno a heslo, stlačte tlačidlo "Prihlásenie", Prejdite na svoju stránku.
  2. V pravom hornom rohu kliknite ľavým tlačidlom myši na ikonu vo forme šípky vedľa avatara. V zobrazenej ponuke vyberte položku "Nastavenia".
  3. V okne nastavení profilu na karte Štart "Total", môžeme sledovať telefónne číslo priradené k účtu. Pre zobrazenie je k dispozícii iba kód krajiny a posledné dve číslice. Tieto údaje môžu pomôcť stanoviť celé požadované číslo.

Metóda 2: Kontaktovať podporu

Ak ste konečne zabudli, aké telefónne číslo váš účet VKontakte bol zaregistrovaný, potom najvhodnejší spôsob, ako sa dostať von, je kontaktovať moderátorov zdroja pomoci. Takúto operáciu môžete vykonať jednoducho a rýchlo.

  1. Autentizáciu odovzdávame na prístup k osobnej stránke v sociálnej sieti. Najoptimálnejším spôsobom, ako otvoriť formulár na podanie výzvy na podporu, je priamy odkaz. Pre vaše pohodlie sme ho poskytli tesne pod.
  2. Prejdite na stránku odvolania na moderátorov VKontakte

  3. Prichádzame s krátkym názvom, potom podrobne formulujeme podstatu problému s telefónnym číslom. Môžete pripojiť rôzne screenshoty a súbory. Kliknite na "Odoslať" a čaká na odpoveď. Špecialisti VKontakte vám pomôžu vyriešiť váš problém.


Takže, ako vidíte, je lepšie nezabudnúť na číslo spojené s vaším účtom VK. Preto pri registrácii nového účtu alebo pri zmene základných nastavení skúste tieto dôležité údaje zapísať na papier alebo do textových súborov. Je lepšie byť opäť v bezpečí, než tráviť čas zbytočnými manipuláciami. Veľa šťastia!

Prečítajte si tiež: Podmienky oddelenia telefónneho čísla od spoločnosti VKontakte

Loading...