Ako odstrániť reklamy v prehliadači Google Chrome


Reklama je jedným z kľúčových zárobkových nástrojov pre webmasterov, ale zároveň negatívne ovplyvňuje kvalitu surfovania po webe pre užívateľov. Nie ste však vôbec povinní vyrovnať sa so všetkými reklamami na internete, pretože v každom okamihu sa dá bezpečne odstrániť. Ak to chcete urobiť, stačí prehliadač Google Chrome a postupujte podľa ďalších pokynov.

Odstrániť reklamy v prehliadači Google Chrome

Ak chcete zakázať inzerciu v prehliadači Google Chrome, môžete použiť rozšírenie prehliadača s názvom AdBlock alebo použiť program AntiDust. Povedzte nám viac o každej z týchto metód.

Metóda 1: AdBlock

1. Kliknite na tlačidlo ponuky prehliadača a prejdite do sekcie v zobrazenom zozname. Ďalšie nástroje - rozšírenia.

2. Na obrazovke sa zobrazí zoznam rozšírení nainštalovaných vo vašom prehliadači. Prejdite na koniec stránky a kliknite na odkaz. Ďalšie rozšírenia.

3. Ak chcete prevziať nové rozšírenia, budeme presmerovaní na oficiálny obchod Google Chrome. V ľavej časti stránky budete musieť zadať názov požadovaného doplnku prehliadača - Adblock.

4. Vo výsledkoch vyhľadávania sa zobrazí blok "Rozšírenie" prvá v zozname zobrazí rozšírenie, ktoré hľadáme. Vpravo od neho kliknite na tlačidlo. "Inštalácia"pridať ho do prehliadača Google Chrome.

5. Rozšírenie je teraz nainštalované vo vašom webovom prehliadači a štandardne už funguje, čo vám umožňuje blokovať všetky reklamy v prehliadači Google Chrome. Miniatúrna ikona, ktorá sa zobrazí v pravej hornej časti prehliadača, bude hovoriť o aktivite rozšírenia.

Od tohto okamihu reklamy zmiznú na všetkých webových zdrojoch. Už nebudete vidieť žiadne reklamné jednotky, žiadne kontextové okná, žiadne videoreklamy ani iné typy reklám, ktoré narúšajú pohodlné učenie obsahu. Vychutnajte si používanie!

Metóda 2: AntiDust

Nežiaduce reklamné panely majú negatívny vplyv na použiteľnosť rôznych prehliadačov a prehliadač Google Chrome, populárny webový prehliadač, nie je výnimkou. Zistite, ako zakázať reklamy a nesprávne nainštalované panely s nástrojmi v prehliadači Google Chrome pomocou nástroja AntiDust.

Mail.ru je pomerne agresívny pri podpore svojich vyhľadávacích a servisných nástrojov, čo je dôvod, prečo sa často vyskytujú prípady, keď je v prehliadači Google Chrome nainštalovaný nežiaduci panel s nástrojmi Mail.ru Satellite spolu s niektorým nainštalovaným programom. Buďte pozorní!

Pokúsme sa odstrániť tento nežiaduci panel s nástrojmi pomocou nástroja AntiDust. Pochovávame prehliadač a spustíme tento malý program. Po spustení v pozadí prehľadáva prehliadače nášho systému vrátane prehliadača Google Chrome. Ak nie sú nájdené nepotrebné panely s nástrojmi, nástroj sa ani necíti a okamžite sa ukončí. Vieme však, že panel s nástrojmi služby Mail.ru je nainštalovaný v prehliadači Google Chrome. Preto vidíme zodpovedajúcu správu z programu AntiDust: "Ste si istí, že chcete odstrániť panel s nástrojmi na ochranu súkromia v režime Satelit?". Kliknite na tlačidlo "Áno".

AntiDust tiež odstraňuje nežiaduce panely nástrojov v pozadí.

Pri ďalšom spustení prehliadača Google Chrome, ako vidíte, chýbajú nástroje Mail.ru.

Pozri tiež: programy na odstránenie reklám v prehliadači

Odstránenie reklám a nežiaducich panelov s nástrojmi z prehliadača Google Chrome pomocou programu alebo rozšírenia, dokonca aj pre začiatočníkov, nebude veľkým problémom, ak použije uvedený algoritmus akcií.

Loading...