Linux Live USB Creator 2.9.4


Ak potrebujete nainštalovať operačný systém Linux na vašom počítači, potom prvá vec, ktorú musíte splniť, je bootovacia USB jednotka s vybranou distribúciou tohto operačného systému. Pre tieto účely je to najlepší možný nástroj Linux Live USB Creator.

Linux Live USB Creator je bezplatný nástroj na vytváranie zavádzacích USB médií s distribúciou známeho freeware Linux OS.

Odporúčame vidieť: Iné programy na vytvorenie zavádzacích jednotiek flash

Stiahnite si Linux distribúciu

Ak ste ešte nenainštalovali distribučnú súpravu Linuxu, túto úlohu môžete vykonať priamo v okne programu. Stačí len vybrať požadovanú verziu distribúcie, po ktorej budete vyzvaní na prevzatie obrazu systému sami z oficiálnej stránky alebo automaticky (priamo v okne programu).

Kopírovanie dát z USB na USB kľúč

Ak máte na disku k dispozícii súpravu na distribúciu Linuxu a potrebujete ju preniesť na USB flash disk, takže je bootovateľný, potom Linux Live USB Creator má špeciálnu funkciu, ktorá vám umožňuje vykonávať túto úlohu a úplne prenášať informácie z disku CD do zavádzacej jednotky USB flash.

Použitie obrazového súboru

Predpokladajme, že už máte stiahnutý obrazový súbor Linuxu v počítači. Ak chcete začať vytvárať zavádzaciu jednotku flash, musíte tento súbor zadať len v programe, po ktorom môžete začať nahrávať obraz na jednotke USB.

Spustenie Linuxu pod Windows

Ďalšou zaujímavou vlastnosťou je program, ktorý umožňuje spustiť Linux na počítači so systémom Windows. Aby však táto funkcia fungovala, budete musieť pristupovať na Internet (na prevzatie ďalších súborov virtuálneho počítača VirtualBox). V budúcnosti bude Linux bežať na počítači so systémom Windows priamo z disku Flash.

výhody:

1. Pohodlné a moderné rozhranie s podporou ruského jazyka;

2. Rozšírená sada funkcií na vytváranie zavádzacích médií (v porovnaní s programom Universal USB Installer);

3. Nástroj je distribuovaný úplne zadarmo.

nevýhody:

1. Neidentifikované.

Linux Live USB Creator je ideálny nástroj, ak ste sa sami rozhodli, čo je to Linux OS. Program vám umožní vytvoriť zavádzací USB flash disk pre normálnu inštaláciu tohto operačného systému a vytvoriť Live-CD pre spustenie jeho flash disku pomocou virtuálneho počítača.

Stiahnite si Linux Live USB Creator zadarmo

Stiahnite si najnovšiu verziu programu z oficiálnych stránok

Xilisoft DVD Creator STOIK Stitch Creator Voľný meme tvorca UNetbootin

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
Linux Live USB Creator je ľahko použiteľná aplikácia na vytváranie zavádzacích jednotiek USB s obrázkami rôznych distribúcií Linuxu.
Systém: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: Thibaut Lauziere
Cena: zadarmo
Veľkosť: 6 MB
Jazyk: ruština
Verzia: 2.9.4

Pozrite si video: How to create a bootable USB stick with Linux Live USB Creator LiLi (November 2019).

Loading...