Ukladanie fotografií z Instagramu do iPhone

Instagram je populárny prostriedok na zdieľanie fotografií a videí medzi používateľmi z rôznych častí sveta. Niekedy na páske môžete vidieť krásne a estetické fotografie, ktoré si chcete ponechať na svojom prístroji na ďalšie prezeranie.

Ukladanie fotografií z Instagramu do iPhone

Štandardná aplikácia Instagram pre iPhone neposkytuje takú funkciu ako ukladanie vlastných a iných fotografií a videí. Preto musíme hľadať iné spôsoby, ako tento problém vyriešiť. Zvyčajne sa používajú programy tretích strán alebo funkcia obrazovky obrazovky alebo jej zachytenia zabudovaného do iPhone.

Metóda 1: Aplikácia Uložiť obrázky

Save Images je špeciálne rozšírenie prehliadača Safari, ktoré umožňuje ukladať obrázky nielen z Instagramu, ale aj z iných zdrojov. Okrem toho, skopírovaním odkazu, môže užívateľ stiahnuť všetky fotografie na stránke naraz. Táto metóda sa líši od iných v tom, že ukladá obrázky v pôvodnej veľkosti bez straty kvality.

Stiahnuť Uložiť obrázky zadarmo z App Store

 1. Prevezmite a nainštalujte aplikáciu. Nemusíte ho otvárať, pretože je automaticky nainštalovaný v prehliadači Safari a môžete ho okamžite použiť.
 2. Otvorte aplikáciu Instagram a nájdite požadovaný obrázok.
 3. Kliknite na ikonu s tromi bodkami v pravom hornom rohu a prejdite do špeciálnej ponuky.
 4. lis "Kopírovať prepojenie"potom sa odkaz na tento príspevok uloží do schránky na ďalšie prilepenie.
 5. Otvorte prehliadač Safari, vložte skopírovaný odkaz do panela s adresou a vyberte položku "Prilepiť a ísť".
 6. Rovnaký príspevok sa otvorí na stránke Instagram, kde by ste mali kliknúť na ikonu "Share" v spodnej časti obrazovky.
 7. V okne, ktoré sa otvorí, nájdeme sekciu "More" a kliknite naň.
 8. Rozšírenie Save Images aktivujte posunutím jazdca doprava. lis "Hotovo".
 9. Teraz je v ponuke funkcia na ukladanie obrázkov. Kliknite na ňu.
 10. Používateľ potom uvidí všetky fotografie z tejto stránky vrátane avatara osoby, ktorá uverejnila príspevok, ako aj ďalších ikon. Vyberte požadovaný obrázok.
 11. lis "Save", Fotografia bude nahraná do galérie zariadenia.

Metóda 2: Snímka obrazovky

Jednoduchý a rýchly spôsob ukladania obrázkov pre váš smartfón, ale výsledkom bude obraz s trochou orezanej kvality. Okrem toho bude musieť užívateľ skrátiť ďalšie časti aplikácie, čo tiež vyžaduje určitý čas.

 1. Prejdite na aplikáciu Instagram v zariadení.
 2. Otvorte požadovaný príspevok s fotografiou, ktorú si chcete ponechať.
 3. Tlačidlá súčasne "Home" a "Power" a rýchlo pustiť. Snímka obrazovky bola vytvorená a uložená do knižnice médií v zariadení "Photo" a nájdite obrázok, ktorý ste práve uložili.
 4. Prejsť na "Nastavenia"kliknutím na špeciálnu ikonu v dolnej časti obrazovky.
 5. Kliknite na ikonu orezania.
 6. Vyberte oblasť, ktorú chcete vidieť vo výsledku, a kliknite na tlačidlo "Hotovo", Obrázok sa uloží do sekcie. "Photo".

Použitie počítača

Alternatívny spôsob ukladania fotografií z Instagramu, ak chce užívateľ používať počítač, nie iPhone. Ako to urobiť je popísané v nasledujúcom článku na našich webových stránkach.

Prečítajte si viac: Ako ukladať fotografie z Instagramu

Po vykonaných akciách a sťahovaní obrázkov z Instagramu do vášho počítača musí užívateľ nejakým spôsobom preniesť všetky súbory do iPhone. Na tento účel použite materiál uvedený nižšie, kde sú prezentované možnosti prenosu obrázkov z počítača do zariadenia iPhone.

Prečítajte si viac: Prenos fotografií z počítača do iPhone

Uložte si svoju obľúbenú fotografiu z Instagramu, výber vhodnej metódy je jednoduchý. Je však potrebné pripomenúť, že každá metóda zahŕňa inú kvalitu konečného obrazu.

Loading...