Programy na vkladanie videa do videa

Niektorí používatelia musia kombinovať viacero videí. Táto funkcia je k dispozícii takmer vo všetkých editoroch, ale je ich veľa a je veľmi ťažké si ju vybrať. V tomto článku sme pre vás vybrali zoznam takýchto softvérov, ktoré majú potrebné nástroje. Pozrime sa na to bližšie.

PHOTO SHOW PRO

Hlavnou úlohou programu „PhotoShow PRO“ je vytvoriť prezentáciu, ale po zakúpení plnej verzie môžete pracovať s videom, ktoré vám umožní vykonať potrebný proces. Chcel by som spomenúť vhodné rozhranie, prítomnosť ruského jazyka, prítomnosť veľkého množstva šablón a prázdnych miest. Skúšobná verzia programu je k dispozícii na stiahnutie na oficiálnych stránkach.

Stiahnite si PHOTOSHOW PRO

Movavi Video Editor

Slávna spoločnosť Movavi má svoj vlastný video editor s krásnym rozhraním a množstvom nástrojov. Lepenie niekoľkých klipov ich vložením do časovej osi. K dispozícii je použitie prechodov, ktoré pomôžu plynulo prepojiť niekoľko fragmentov.

Okrem toho existujú rôzne efekty, prechody, textové štýly a titulky. K dispozícii sú bezplatne aj v skúšobnej verzii programu. Počas ukladania projektu sa používateľom ponúka veľký výber formátov a flexibilných nastavení. Môžete tiež vybrať vhodné parametre pre jedno zo zariadení.

Stiahnite si Movavi Video Editor

Sony vegas pro

Tento zástupca je jedným z najobľúbenejších medzi odborníkmi aj bežnými používateľmi. V Sony Vegas je všetko, čo by ste mohli potrebovať počas strihu videa - viacstopový editor, efekty a filtre prekrytia, podpora skriptov. Pre lepenie videa je program ideálny a samotný proces je celkom jednoduchý.

Sony Vegas Pro bude užitočná pre ľudí, ktorí robia videá a uverejňujú ich na YouTube hosting. Sťahovanie je dostupné okamžite z programu na kanál cez špeciálne okno. Redaktor je distribuovaný za poplatok, ale skúšobná doba 30 dní bude dosť veľká na to, aby ste sa zoznámili so všetkými funkciami Vegas.

Stiahnite si Sony Vegas Pro

Adobe Premiere Pro

Mnoho známych, Adobe má svoj vlastný video editor. Je veľmi obľúbený u profesionálov, pretože má všetky nástroje potrebné na prácu s videozáznamami. Existuje podpora pre neobmedzený počet skladieb rôznych typov mediálnych súborov.

Štandardná sada šablón filtrov, efektov, textových štýlov je tiež prítomná v arzenále Premiere Pro. Keďže program zozbieral veľké množstvo rôznych funkcií, pre neskúsených používateľov bude ťažké zvládnuť. Skúšobná verzia má štandardnú lehotu 30 dní.

Stiahnite si Adobe Premiere Pro

Adobe After Effects

Nasledujúci zástupca je vyvinutý tou istou spoločnosťou Adobe, ale je určený pre iného. Ak je predchádzajúci program zaostrený pre montáž, potom After Effects je vhodnejší na následné spracovanie a kompozíciu. Odporúčame používať pri práci s malými videami, klipmi a šetričmi obrazovky.

Na palube je veľké množstvo nástrojov a funkcií. Široká škála efektov a filtrov pomôže vytvoriť jedinečnú atmosféru. Pokiaľ ide o zlepovanie niekoľkých fragmentov, ideálny pre tento proces je viacstopový editor.

Stiahnite si Adobe After Effects

LightWorks

Lightworks je jednoduchý video editor, ktorý je ideálny pre priaznivcov práce s videom. Tento program sa líši od ostatných podobných unikátnych návrhov rozhrania a implementácie niektorých nástrojov. Okrem toho je tu malý obchod s audio nahrávkami.

Komponenty projektu sú umiestnené na časovej osi, ktorá podporuje neobmedzený počet skladieb, z ktorých každý je zodpovedný za konkrétny typ mediálnych súborov. Každý proces úprav prebieha na samostatnej karte, kde sa zhromažďuje všetko, čo potrebujete.

Stiahnite si Lightworks

Štúdio Pinnacle

Pinnacle Studio je profesionálny produkt, ktorý je ideálny pre užívateľov s vysokými nárokmi. Poskytuje veľké množstvo možností úpravy videa. Program je viac určený pre pokročilých používateľov, ale začiatočníci ho môžu rýchlo zvládnuť. Existujú nástroje na úpravu efektov, zvuku a dokonca aj nahrávanie zvuku z mikrofónu.

Okrem zvyčajného ukladania na rôzne zariadenia je k dispozícii aj záznam projektu na DVD so širokým výberom parametrov. Pinnacle Studio je distribuované za poplatok a skúšobná doba je mesiac, ktorý stačí na štúdium softvéru zo všetkých strán.

Stiahnite si Pinnacle Studio

EDIUS Pro

Tento program patrí do triedy profesionálnych video editorov, poskytuje obrovské množstvo možností. K dispozícii je štandardná kolekcia efektov, filtrov, prechodov a rôznych vizuálnych doplnkov.

Dva záznamy je možné zlepiť pomocou vhodnej časovej osi s podporou neobmedzeného počtu skladieb. Existuje nástroj na snímanie obrázkov z obrazovky, čo nie sú všetci zástupcovia tohto softvéru.

Stiahnite si EDIUS Pro

CyberLink PowerDirector

CyberLink PowerDirector je kvalitný produkt, ktorý vám umožní vykonávať akékoľvek akcie s mediálnymi súbormi. Práca so softvérom je jednoduchšia vďaka veľkému počtu zabudovaných doplnkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili implementáciu niektorých procesov.

Samostatne chcem poznamenať možnosť nakreslenia videa. Nápis je prekrytý a viazaný na hlavnú stopu, ktorá pracuje s fotografiami. Ďalšia zaujímavá vec, ktorú treba spomenúť o editore obrázkov a funkcii vytvárania 3D videa.

Stiahnite si CyberLink PowerDirector

Avidemux

Posledným zástupcom na našom zozname bude amatérsky program Avidemux. Nie je vhodný pre profesionálov kvôli malému počtu nástrojov. Sú však dosť dosť na to, aby lepili fragmenty, pridávali hudbu, obrázky a jednoduchú úpravu obrázka.

Stiahnite si Avidemux

Náš zoznam môže byť ešte pridaný takmer nekonečne kvôli veľkému množstvu takéhoto softvéru. Každý pracuje na rovnakom princípe, ale ponúka niečo jedinečné a zameriava sa na rôzne kategórie používateľov.

Pozrite si video: Výborný program na strihanie videa pre WINDOWS (Marec 2020).

Loading...