Ako pridať knihy do iBooks cez iTunes


Apple smartphony a tablety sú funkčné nástroje, ktoré vám umožňujú vykonávať množstvo úloh. Tieto gadgety často používajú používatelia ako elektronické čítačky, prostredníctvom ktorých sa môžete pohodlne ponoriť do svojich obľúbených kníh. Ale skôr, ako začnete čítať knihy, musíte ich pridať do svojho zariadenia.

Štandardná e-book reader na iPhone, iPad alebo iPod Touch je aplikácia iBooks, ktorá je štandardne nainštalovaná na všetkých zariadeniach. Nižšie sa pozrieme, ako môžete pridať knihu do tejto aplikácie prostredníctvom iTunes.

Ako pridať e-knihu do iBooks cez iTunes?

V prvom rade je potrebné vziať do úvahy, že čítačka iBooks vníma iba formát ePub. Tento formát súboru sa rozširuje na väčšinu zdrojov, kde je možné stiahnuť alebo zakúpiť knihy v elektronickej podobe. Ak ste našli knihu v inom formáte ako ePub, ale kniha nebola nájdená v správnom formáte, môžete knihu previesť do správneho formátu - na tieto účely môžete nájsť dostatočný počet prevodníkov na internete, a to vo forme počítačových programov a online. -serisov.

1. Spustite iTunes a pripojte zariadenie k počítaču pomocou kábla USB alebo synchronizácie Wi-Fi.

2. Najprv je potrebné pridať knihu (alebo niekoľko kníh) do iTunes. Ak to chcete urobiť, jednoducho pretiahnite knihy vo formáte ePub do iTunes. Nezáleží na tom, ktorá časť programu máte momentálne otvorenú - program pošle knihu na požadovaný program.

3. Teraz zostáva synchronizovať pridané knihy so zariadením. Ak to chcete urobiť, kliknite na tlačidlo zariadenia a otvorte ponuku na jej správu.

4. Na ľavej table prejdite na kartu "Knihy", Dajte vtáka do blízkosti položky Synchronizovať knihy, Ak chcete preniesť do zariadenia všetky knihy, bez výnimky, pridané do iTunes, začiarknite políčko Všetky knihy, Ak chcete kopírovať určité knihy do zariadenia, začiarknite políčko Vybrané knihya potom označte správne knihy. Spustite proces prenosu kliknutím na tlačidlo v spodnej časti okna. "Použiť"a potom na tlačidle "Synchronizácia".

Po dokončení synchronizácie sa vaše e-knihy automaticky zobrazia v aplikácii iBooks v zariadení.

Podobne, prenos a ďalšie informácie z počítača do iPhone, iPad alebo iPod. Dúfame, že tento článok vám pomohol vysporiadať sa s iTunes.

Pozrite si video: Jak používat iPhone jako e-čtečku knih? iBooks (Marec 2020).

Loading...