Aktivácia parnej hry

Existuje niekoľko spôsobov, ako získavať a prijímať hry Steam. Môžete si kúpiť hru v obchode Steam, kúpiť kód na stránkach tretích strán, a tiež dostať hru ako darček od priateľa. Posledné dve možnosti akvizície vyžadujú aktiváciu výslednej hry. Ako aktivovať hru v Steam čítať ďalej.

Nadobudnutie hry aktiváciou kódu bolo potrebné, keď bežné disky boli hlavným typom distribúcie herných produktov. Boxy s diskami obsahovali malé nálepky, na ktorých bol napísaný aktivačný kód. V súčasnosti veľký počet užívateľov nakupuje hry online bez toho, aby si kupovali disk. Aktivačné kódy však nestratili svoj význam. Vzhľadom k tomu, že naďalej obchodovať na stránkach tretích strán pre predaj hier.

Ako aktivovať hru v Steam pomocou aktivačného kódu

Ak ste si hru zakúpili nie v obchode Steam, ale na nejakom zdroji hier tretej strany, ktorý predáva kľúče od Steam, musíte tento kláves aktivovať. Môžete to urobiť nasledovne. Otvorte klienta Para, potom vyberte položku hry v hornom menu a prejdite na sekciu "aktivovať na Steam".

Prečítajte si krátke pokyny na aktiváciu a potom pokračujte v aktivácii kliknutím na tlačidlo "Ďalej".

Potom budete musieť potvrdiť Zmluvu o odberateľovi služby Steam. Musíte akceptovať všetky podmienky tejto zmluvy a potom kliknúť na tlačidlo „súhlasiť“.

Otvorí sa okno aktivačného kľúča. Kľúč môže mať rôzne formáty, je o ňom napísaný pod kódovým vstupným poľom. Zadajte kľúč, ktorý ste si zakúpili, a kliknite na tlačidlo Ďalej. Ak bol kľúč zadaný správne, hra spojená s týmto tlačidlom sa aktivuje. Zobrazí sa v knižnici služby Steam.

Teraz môžete hru nainštalovať a začať ju hrať. Ak sa počas procesu aktivácie zobrazí hlásenie, že kľúč bol predtým aktivovaný, znamená to, že ste predali neplatný kľúč. V tomto prípade musíte kontaktovať predajcu, od ktorého ste tento kľúč zakúpili. Ak je jeho povesť drahá predávajúcemu, dá vám nový kľúč.

Ak predávajúci odmietne nadviazať kontakt, potom zostáva len zanechať na tomto scammeri negatívny prehľad na mieste, kde ste si hru zakúpili. Ak ste si hru kúpili v bežnom obchode, v krabicovej verzii, potom musíte urobiť to isté. Príďte do obchodu s krabicou z hry a povedzte, že kľúč už bol aktivovaný. Musíte zadať nový disk.

Teraz zvážte aktiváciu hry, ktorá vám bola predložená v Paríži.

Ako aktivovať hru z inventára Steam

Prezentované hry sa posielajú do inventára Para. Nie sú okamžite pridané do knižnice a používateľ už potom rozhodne, čo s touto hrou urobiť - dajte ju niekomu inému alebo ju aktivujte na vašom účte. Najprv musíte prejsť na stránku inventára. To sa vykonáva cez hornú ponuku Steam. Kliknite na svoju prezývku a potom vyberte položku „inventár“.

Potom, čo prejdete na stránku inventára, otvorte kartu Steam, ktorá obsahuje všetky hry, ktoré vám boli predložené, nájdite požadovanú hru medzi položkami inventára v službe Steam a potom na ňu kliknite ľavým tlačidlom myši. Pozrite sa do pravého stĺpca, ktorý zobrazuje stručné informácie o hre. Tu je tlačidlo "pridať do knižnice", kliknite naň.

Výsledkom je, že hra, ktorá vám bola predložená, bude aktivovaná a pridaná do vašej knižnice Para. Teraz stačí len nainštalovať a môžete začať hrať.

Teraz už viete, ako aktivovať hru v službe Steam, prijatú ako aktivačný kód alebo darček. Povedzte to svojim priateľom a známym, ktorí používajú službu Steam. Neskúsení užívatelia si nemusia ani uvedomiť, že majú veľa hier v ich inventári, ktoré môžu byť aktivované.

Loading...