Spôsoby, ako vyriešiť Connectionfailure chybu v prehliadači Yandex


Fotografie, ako všetky ostatné obrázky, vyzerajú oveľa zaujímavejšie, ak ich usporiadate vo forme prezentácie alebo prezentácie, pridávate zaujímavé efekty, prechody a titulky. Týka sa to nielen súkromných zbierok, ale aj projektov, ktoré sú určené na predvádzanie kolegom alebo zákazníkom.

Nasledujúci zoznam programov pomôže užívateľovi zrealizovať vyjadrenú úlohu jedným alebo druhým spôsobom.

Proshow výrobcu

Proshow Producer - najvýkonnejší program na vytváranie prezentácií. Má obrovské množstvo prechodov, štýlov a rôznych efektov, umožňuje pridávať texty a hudbu do vašich projektov, má vstavaný editor obrázkov, podporuje prácu s vrstvami.

Stiahnite si Proshow Producer

photo Slideshow

PhotoShow - ďalší jasný zástupca softvéru pre prevod bežných obrázkov na krásne videá. Rovnako ako Proshow Producer, má aj mocnú funkcionalitu, má mnoho možností na editovanie diapozitívov a pridávanie prvkov, ale má úplne ruské rozhranie, pomoc a podporu.

Stiahnuť Fotoshow

Movavi Video suite

Movavi Video suite je kolekcia malých programov pre prácu s multimediálnym obsahom. Tento softvér vám umožňuje nahrávať a upravovať video a zvuk, konvertovať obrázky a vytvárať ich prezentáciu, pracovať s diskami.

Kľúčovou črtou programu je spolupráca vývojárov so službou skladových videí, prihlasovaním ktorých si môžete vytvoriť akékoľvek projekty, od jednoduchých klipov až po celé filmy.

Stiahnite si Movavi Video suite

Wondershare DVD Slideshow Builder

Wondershare DVD Slideshow Builder je jedným z tých programov, ktoré vám umožňujú rýchlo vytvoriť vynikajúcu prezentáciu z vašich fotografií. Softvér má vo svojom arzenáne dostatočný počet nástrojov na personalizáciu projektov - pridávanie štítkov, rôznych efektov a zvuku.

Zaujímavou vlastnosťou Wondershare DVD Slideshow Builder je možnosť pridávať kliparty - malé animované obrázky vo forme vtipných postáv.

Stiahnite si Wondershare DVD Slideshow Builder

VideoPad Video Editor

VideoPad Video Editor je softvér, ktorý upravuje videoklipy - orezávanie, pridávanie a odstraňovanie fragmentov, vkladanie zvuku, vrátane zvuku zaznamenaného z mikrofónu v samotnom programe a prekrývanie textu a efektov.

Schopnosť vytvárať 3D klipy, konvertovať súbory a napaľovať CD prepína program na kombináciu na spracovanie videa.

Stiahnite si VideoPad Video Editor

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter je konvertor program, ktorý vám umožní konvertovať médiá z jedného formátu do druhého. Spôsob vytvárania videí z obrázkov je celkom originálny: stačí si zobrať niekoľko obrázkov a previesť ich do jedného z dostupných formátov videa.

Stiahnite si Freemake Video Converter

Pinnacle VideoSpin

Pinnacle VideoSpin je jednoduchý program, ktorý je ideálny pre používateľov, ktorí sa pokúšajú upravovať a vytvárať videá z fotografií. Pinnacle má funkcie pridávania prechodov medzi fragmentmi klipu, prekrývania zvuku a dizajnu projektu s titulkami.

Stiahnite si Pinnacle VideoSpin

Foto Mixer

Foto Mixer je ďalší jednoduchý softvér vytvorený výhradne na výrobu prezentácií. Obsahuje editor obrázkov, môžete nahrávať reč z mikrofónu. Hlavnou funkciou je schopnosť snímania snímok priamo z fotoaparátu alebo skenera.

Stiahnite si Photo Mixer

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker - video editor, ktorý je súčasťou operačného systému Windows až po Vista. Navrhnuté výhradne na strihanie klipov a pridávanie prechodových efektov medzi fragmentmi, čo umožňuje jeho použitie ako producenta prezentácií.

Prevezmite program Windows Movie Maker

Nero kwik media

Tento program je úplne odlišný od všetkých predchádzajúcich účastníkov našej zbierky. Jedná sa o druh katalogizátora všetkých obrázkov, videí a hudby, ktoré obsahuje počítač. Aplikácia Nero Kwik Media umožňuje prehrávať akýkoľvek multimediálny obsah, upravovať obrázky a vytvárať z nich albumy a videá.

Stiahnite si Nero Kwik Media

Softvér sme preskúmali vyššie umožňuje previesť "nahromadené" fotografie na pevnom disku do jednoduchej prezentácie, alebo dokonca celý film s efekty, šetriče obrazovky, hudba a titulky. Prezentované programy sa líšia v súbore funkcií a konečnom výsledku, ale všetky majú vynikajúcu prácu s úlohami, ktoré im boli pridelené.

Loading...