SetFSB 2.3.178.134

V súčasnosti sa priemysel videohier vyvíja pomerne rýchlo. Áno, toto nie sú sedem míľové kroky, ktoré sme videli predtým, ale teraz sa hry stali jednoducho oveľa populárnejšími a dostupnejšími. A nikto nie je prekvapený dospelým strýkom "na 30", ktorý je napríklad nasekaný do tankov.

Je logické, že rozvoj jedného priemyslu so sebou prináša vývoj a súvisiace odvetvia. V tomto prípade hovoríme o rôznych podvodoch. Samozrejme, ak ich používate v multiplayerových hrách - to si vyžaduje trest, ale prečo nepoužívať program ako je ArtMoney v kampani pre jedného hráča? Zvlášť, ak sa vám to nepodarí prvýkrát a len sa chcete pobaviť.

Zmena údajov v hrách

V skutočnosti je to prvá a ... jediná funkcia tohto programu. Jej podstatou je zmena hodnôt niektorých parametrov v RAM, ktoré priamo ovplyvňujú hru. Všetko funguje celkom jednoducho: spustite hru, zapnite ArtMoney, vyberte požadovaný proces, vyhľadajte parameter, ktorý chcete zmeniť a svoju prácu. Môžete si napríklad vyskúšať nekonečné munície v strelcovi, alebo veľa zlata v stratégii. Stačí nájsť požadovaný parameter a zmeniť jeho hodnotu podľa vlastného uváženia. Za zmienku stojí aj to, že parameter môže byť zmrazený tak, aby nikdy nezmenil svoju hodnotu.

Jediný problém, ktorý môže vzniknúť, je hľadanie najpodstatnejšieho parametra, pretože niekoľko desiatok tisíc z nich môže byť uložených v pamäti RAM. Našťastie vývojári poskytli vyhľadávanie a projekcie, ktoré vám umožnia rýchlo nájsť požadovaný reťazec.

Testovanie rýchlosti skenovania pamäte

Okrem hlavnej funkcie môžete tiež vykonať test na meranie rýchlosti skenovania vašej pamäte RAM. Po teste môžete porovnať výkon vášho systému s 3 referenciami. Prečo to potrebujete - žiadna predstava. Okrem toho, od testovania po test, hodnoty sa môžu meniť časy v 2.

Výhody programu

* Prítomnosť ruského jazyka
* Možnosť zmeniť parametre hry

Nevýhody programu

* Nie všetky hry môžu „dohnať“

záver

Takže, ArtMoney je docela zaujímavý produkt pre hráčov, ktorí nechcú kúpať sa cez pasáž zložitej úrovne, alebo jednoducho chcú mať trochu zábavy. V každom prípade je potrebné mať na pamäti, že Artmaniho práca bude tiež trochu zložitejšia.

Stiahnite si ArtMoney zadarmo

Stiahnite si najnovšiu verziu z oficiálnych stránok

Podobné programy ArtMoney Ako používať program ArtMoney Riešenie problému "ArtMoney nemôže otvoriť proces" MemTest86 +

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
ArtMoney je všestranný počítačový hacker, ktorý vám umožní ľahko získať hernú menu, zbrane a iné herné jednotky.
Systém: Windows 7, 8, 8.1, 10, 2000, 2003, XP, Vista
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: System SoftLab
Cena: zadarmo
Veľkosť: 2 MB
Jazyk: ruština
Verzia: 8.01

Pozrite si video: РАЗГОН. Разгон Процессора . Програмнно. Разгон Видеокарты . SetFsb . PLL-Чип БОЛЬШЕ ФПС (November 2019).

Loading...