Prevod súborov OGG do formátu MP3

Pretaktovanie procesora je postup, na ktorý sa mnohí používatelia obrátia na maximálny výkon. Predvolená frekvencia procesora spravidla nie je maximálna, čo znamená, že celkový výkon počítača je nižší, než by mohol byť.

SetFSB je ľahko použiteľný nástroj, ktorý vám umožní dosiahnuť výrazné zvýšenie rýchlosti procesora. Prirodzene, rovnako ako každý iný podobný program, by sa mal používať čo najšetrnejšie, aby sa namiesto opačného efektu nedostal opačný efekt.

Podpora pre väčšinu základných dosiek

Užívatelia si tento program vyberajú práve preto, že je kompatibilný s takmer všetkými modernými základnými doskami. Úplný zoznam je na oficiálnych stránkach programu, na ktorý bude odkaz na konci článku. Preto, ak existujú ťažkosti pri výbere nástroja kompatibilného so základnou doskou, potom SetFSB je presne to, čo by ste mali použiť.

Jednoduchá obsluha

Pred použitím programu musíte manuálne vybrať model čipu PLL (model hodín). Potom musíte kliknúť na tlačidloZískajte fsb"- uvidíte celý rozsah možných frekvencií. Váš aktuálny indikátor sa nachádza oproti položke"Aktuálna frekvencia CPU".

Po definovaní parametrov môžete začať pretaktovanie. Mimochodom, je celkom efektívny. Vzhľadom k tomu, že program pôsobí na generátor čipových hodín, zvyšuje frekvenciu zbernice FSB. A to zase zvyšuje frekvenciu procesora spolu s pamäťou.

Softvér na identifikáciu čipov

Majitelia notebookov, ktorí sa rozhodli pretaktovať procesor, budú určite čeliť problému, že nebudú schopní zistiť informácie o ich PLL. V niektorých prípadoch môže byť pretaktovanie CPU blokované hardvérom. Model, ako aj dostupnosť povolenia na pretaktovanie môžete zistiť pomocou programu SetFSB a prenosný počítač nemusíte vôbec rozoberať.

Prepnuté na kartu "diagnóza", môžete získať všetky potrebné informácie. Môžete zistiť, ako pracovať na tejto karte pomocou nasledujúceho dotazu vo vyhľadávači:" Softvérová metóda na identifikáciu čipu PLL ".

Pracujte pred reštartovaním počítača

Funkciou tohto programu je, že všetky parametre fungujú len do opätovného spustenia počítača. Na prvý pohľad to spôsobuje nepríjemnosti, ale v skutočnosti je to spôsob, ako sa môžete vyhnúť chybám počas pretaktovania. Po identifikácii ideálnej frekvencie ju jednoducho umiestnite a umiestnite do autoload. Potom sa pri každom novom spustení SetFSB nastaví vybrané údaje samostatne.

Výhody programu:

1. Pohodlné používanie programu;
2. Podpora viacerých základných dosiek;
3. Práca zo systému Windows;
4. Diagnostická funkcia vášho čipu.

Nevýhody programu:

1. Pre obyvateľov Ruska musíte zaplatiť $ 6 za používanie programu;
2. Neexistuje žiadny ruský jazyk.

Pozri tiež: Ostatné nástroje pre pretaktovanie procesora

SetFSB je všeobecne dobrý-kvalitný program, ktorý pomáha získať hmatateľné zvýšenie výkonu počítača. To môže byť dokonca použitý vlastníkmi notebookov, ktorí nemôžu pretaktovať procesor z BIOSu. Program má rozšírenú sadu funkcií pre pretaktovanie a dokonca identifikáciu čipu PLL. Platená verzia pre obyvateľov Ruska a absencia akéhokoľvek opisu funkčnosti však spochybňujú používanie tohto programu pre začiatočníkov a používateľov, ktorí nechcú minúť peniaze na nákup softvéru.

CPUFSB Môžem pretaktovať procesor na notebooku SoftFSB 3 programy pre pretaktovanie

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
SetFSB je efektívny program pre pretaktovanie procesora zmenou frekvencie zbernice, ktorá sa vykonáva jednoduchým pretiahnutím jazdca.
Systém: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: abo
Cena: 6 USD
Veľkosť: 1 MB
Jazyk: angličtina
Verzia: 2.3.178.134

Loading...