HWMonitor 1.35

Popri výmene súborov cez sieť torrentov sa používa aj alternatívny protokol prenosu dát Direct Connect (DC). S ním môžete nielen prenášať súbory, ale aj komunikovať prostredníctvom rozbočovačov. Najobľúbenejším programom na zdieľanie obsahu v sieti Direct Connect je bezplatná aplikácia DC ++.

Vďaka otvorenému kódu, funkčnosti a pohodliu Disi-Place-Plas, založenom na jadre tohto programu, vyvíjajú tretie strany iné podobné aplikácie pre prácu v sieti Direct Connect.

Preberanie obsahu

Program DC ++ podporuje sťahovanie súborov akéhokoľvek formátu pomocou štandardného sieťového dátového protokolu Direct Connect (NMDC), ako aj vlastného protokolu ADC, ktorý je považovaný za spoľahlivejší a efektívnejší. Sťahovanie sa vykonáva pripojením k rozbočovačom (analogicky k sledovačom v sieti torrent) a prostredníctvom nich na pevné disky počítačov iných používateľov.

Distribúcia súborov

Aplikácia DC ++ predpokladá implementáciu možnosti distribúcie súborov z počítača iným používateľom siete Direct Connect, ktorí sú pripojení k rovnakému rozbočovaču. Vykonáva sa otvorením prístupu (zdieľanie) do jedného alebo viacerých priečinkov umiestnených na pevnom disku počítača.

Vyhľadávanie obsahu

Program realizoval pomerne pohodlné vyhľadávanie obsahu prostredníctvom špeciálneho formulára. Vykonáva sa na tých rozbočovačoch, ku ktorým je užívateľ aktuálne pripojený.

komunikácia

Program DC ++ okrem iného poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom chatu, v ktorom môžu užívatelia konkrétneho centra komunikovať medzi sebou.

výhody

  1. Viacjazyčné rozhranie (podporuje 56 jazykov vrátane ruštiny);
  2. Vysoká spoľahlivosť v porovnaní s inými klientmi siete DC;
  3. Podporuje simultánnu prácu s viacerými rozbočovačmi;
  4. Nedostatok reklamy.

nedostatky

  1. Pracuje výhradne s operačným systémom Windows;
  2. Obmedzenie počtu pripojení.

DC ++ je zaslúžene najobľúbenejšou aplikáciou na zdieľanie súborov v sieti Direct Connect. To sa líši vo vysokej funkčnosti, pohodlie a stabilitu práce.

Stiahnite si DC ++ zadarmo

Stiahnite si najnovšiu verziu programu z oficiálnych stránok

StrongDC ++ eMule Direct WAV MP3 Splitter FlylinkDC ++

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
DC ++ je najobľúbenejší program na výmenu súborov v sieťach Direct Connect, s funkciou, ktorá je pohodlná a stabilná.
Systém: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: Jacek Sieka
Cena: zadarmo
Veľkosť: 86 MB
Jazyk: ruština
Verzia: 0.867

Pozrite si video: CPUID HWMonitor Pro 2018 Licence Key (November 2019).

Loading...