Zobraziť Black List VKontakte

Koreň je špeciálna sada práv, ktorá vám umožňuje vykonávať akékoľvek akcie v systéme Android. Štandardne môžu byť tieto práva zahrnuté. Ak Root nie je k dispozícii, potom budete musieť trochu pracovať na tomto procese.

V BlueStacks, ako v každom zariadení so systémom Android, je možné získať plné práva. Existuje mnoho možností, ale väčšina z nich nefunguje alebo nevyžaduje hĺbkové znalosti operačných systémov Windows a Android. Po niekoľkých neúspešných pokusoch sa mi podarilo získať práva Ruth na BlueStacks. Táto možnosť je pomerne jednoduchá a výkon začínajúceho používateľa.

Stiahnite si BlueStacks

Ako získať Root práva v emulátore BlueStacks

1. Pre rutting potrebujeme program BlueStacks a špeciálny nástroj BlueStacks Easy. Emulátor je možné stiahnuť z oficiálnych stránok, a tento nástroj je k dispozícii na internete vo voľnom prístupe.

2. Pred začatím jazdy musíte zistiť verziu BlueStacks Môžete to urobiť tak, že umiestnite kurzor na ikonu. Táto možnosť získania rootovských práv je vhodná pre verzie od 0,9 a vyššie.

Ak emulátor pracuje, musí byť vypnutý. Stačí zatvoriť okno nebude stačiť, bude to stále fungovať v pozadí. Ak ho chcete úplne vypnúť, musíte nájsť jeho ikonu v zásobníku a kliknite naň pravým tlačidlom myši. "Exit".

3. Teraz rozbaľte náš pre-stiahnutý nástroj v ľubovoľnom priečinku. Hodil som ho na pracovnú plochu.

Začíname spúšťať BlueStacks Easy. V okne, ktoré sa otvorí, vyberte kartu «RootEZ», Stlačte tlačidlo "Automatické rozpoznanie z nainštalovaných Bluestacks", Táto akcia automaticky určuje cestu ku koreňovému adresáru.

4. V poli «Version» zvoliť «0.9»a začiarknite políčko «Podpis», V nasledujúcom stĺpci «Process» dať «Zakorenenie», Potom vyberte položku Metóda 2, Posledný stĺpec «Voliteľne» ponechajte nezmenené. Tlačíme «Pokračovať».

5. Po niekoľkých minútach sa na pracovnej ploche zobrazí špeciálna konzola. Teoreticky sa nevyžadujú zásahy používateľa. Čakáme do 10 minút. Ak sa konzola nezatvorila, zadajte príkaz «Rootkk».

6. Všetko je pripravené. Teraz by sa mal BlueStacks automaticky spustiť. Ak je všetko v poriadku, program Root Checker sa zobrazí v emulátore, ktorý kontroluje práva root. Ak si želáte, môžete nainštalovať akúkoľvek aplikáciu na vykonanie takejto kontroly.

Mimochodom, v najnovších verziách Root je už automaticky integrovaný do emulátora, takže problém je hlavne v starých verziách.

Pozrite si video: Mercedes A200 test W177 - Maroš ČABÁK (Marec 2020).

Loading...