Adobe Flash Builder CC

Adobe Flash Builder je softvérový produkt vyvinutý spoločnosťou Adobe na vytváranie aplikácií typu Flash. Môže pracovať ako samostatný nástroj alebo v spojení s Adobe Flash Professional (Animate) ako multifunkčný skriptový editor a debugger.

aplikácie

S Fb môžete vyvinúť pomerne širokú škálu aplikácií. Ide o projekty založené na Flex, Action Script a Flash API, mobilné aplikácie pre Android a iOS, knižnice kódov pre všeobecné použitie, komponenty MXML a tiež na vytváranie projektov na úpravu a opravu chýb.

Hlavné vlastnosti

Program obsahuje potrebný súbor nástrojov na vytváranie aplikácií.

  • Editor vám umožňuje vytvárať a upravovať zdrojový kód a má mnoho podporných funkcií, ako je navigácia, popisy nástrojov a zvýraznenie možných chýb syntaxe.

  • Balík Explorer pomáha spravovať projekty - pridávať a odstraňovať zdroje, vytvárať odkazy na externé zdroje, presúvať súbory a priečinky do iných otvorených projektov.

  • Publikovanie zdrojového kódu umožňuje exportovať projekt na prezeranie inými používateľmi.

  • Nástroje na spúšťanie a ladenie aplikácií umožňujú identifikovať možné problémy a opraviť chyby.

Redakcia a prezentácie

Na písanie kódu do programu existuje niekoľko editorov. Každá z nich obsahuje rôzne súbory (pohľady) nástrojov a je určená pre konkrétny typ súboru - MXML, ActionScript a CSS. Editor sa automaticky zapne, keď otvoríte príslušný dokument.

projekcie

Projekcie sú pracovné prostredia pre vývoj a ladenie rôznych typov aplikácií. Keď vyberiete prostredie, zobrazenie sa tiež zmení.

dôstojnosť

  • Dostatočné možnosti na vytváranie a úpravu kódu.
  • Práca s rôznymi typmi aplikácií;
  • Dostupnosť štartovacích a ladiacich nástrojov;
  • Dostupnosť podrobných referenčných informácií.

nedostatky

  • Neexistuje žiadna ruská lokalizácia;
  • Program sa platí.

Adobe Flash Builder je softvér, ktorý je editor a debugger pre mobilné a desktop flash kód. Obrovské množstvo funkcií a flexibilné nastavenia z neho robia nepostrádateľný nástroj pre vývojárov aplikácií.

Stiahnite si skúšobnú verziu programu Adobe Flash Builder

Stiahnite si najnovšiu verziu programu z oficiálnych stránok

Programy na vytváranie flash programov Adobe Flash Professional Ako zistiť verziu programu Adobe Flash Player Adobe Flash Player

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
Adobe Flash Builder je program na vytváranie a testovanie výkonu aplikácií vyvinutých na platforme Flash. Umožňuje pracovať s rôznymi typmi súborov, má mnoho funkcií na úpravu a publikovanie kódu, umožňuje prispôsobiť pracovné prostredie na rôzne účely.
Systém: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: Adobe
Cena: 22 USD
Veľkosť: 1000 MB
Jazyk: angličtina
Verzia: CC

Pozrite si video: Flash Builder CC (November 2019).

Loading...