Elements.Yandex: reinkarnácia Yandex Bar

Každý notebook alebo počítač má grafickú kartu. Často je to integrovaný adaptér od spoločnosti Intel, ale môže byť tiež dostupný a voliteľný z AMD alebo NVIDIA. Aby mohol užívateľ používať všetky funkcie druhej karty, musíte nainštalovať príslušné ovládače. Dnes vám povieme, kde nájdete a ako nainštalovať softvér pre AMD Radeon HD 7670M.

Metódy inštalácie softvéru pre AMD Radeon HD 7670M

V tomto článku sa pozrieme na 4 spôsoby, ktoré sú úplne prístupné pre každého používateľa. Vyžaduje sa iba stabilné internetové pripojenie.

Metóda 1: Miesto výrobcu

Ak hľadáte ovládač pre akékoľvek zariadenie, najprv navštívte oficiálny online portál výrobcu. Tam je zaručené, že môžete nájsť potrebný softvér a eliminovať riziko infikovania počítača.

 1. Prvým krokom je navštíviť webovú stránku AMD na danom prepojení.
 2. Ocitnete sa na hlavnej stránke zdroja. Nájdite tlačidlo v hlavičke "Podpora a ovládače" a kliknite naň.

 3. Otvorí sa stránka technickej podpory, na ktorej môžete vidieť dva bloky nižšie: "Automatická detekcia a inštalácia ovládačov" a "Manuálny výber vodiča". Ak si nie ste istí svojím modelom grafickej karty alebo verziou operačného systému, odporúčame kliknúť na tlačidlo. "Na stiahnutie" v prvom bloku. Spustí sa preberanie špeciálneho nástroja z AMD, ktorý automaticky určí, aký softvér je potrebný pre zariadenie. Ak sa rozhodnete nájsť ovládač manuálne, musíte vyplniť všetky polia v druhom bloku. Pozrime sa na túto chvíľu podrobnejšie:
  • Položka 1: Vyberte typ grafickej karty - Grafika prenosného počítača;
  • Bod 2. T: Potom séria - Radeon hd série;
  • Bod 3. T: Tu uvádzame model - Rad Radeon HD 7600M;
  • Bod 4. TVyberte si operačný systém a bitovú hĺbku;
  • Bod 5. T: Kliknite na tlačidlo "Zobraziť výsledky"prejdite na výsledky vyhľadávania.

 4. Ocitnete sa na stránke, na ktorej sa zobrazia všetky dostupné ovládače pre vaše zariadenie a systém, a môžete tiež zistiť viac informácií o prevzatom softvéri. V tabuľke so softvérom nájdite najnovšiu verziu. Odporúčame tiež zvoliť softvér, ktorý nie je vo fáze testovania (slovo sa v názve nezobrazuje) «Beta»), pretože je zaručené, že bude fungovať bez problémov. Ak chcete stiahnuť ovládač, kliknite na oranžové tlačidlo sťahovania v príslušnom riadku.

Po dokončení preberania spustite inštalačný súbor a postupujte podľa pokynov sprievodcu inštaláciou. Pomocou stiahnutého softvéru môžete plne nakonfigurovať grafický adaptér a pracovať. Doteraz sme uverejnili články na našich stránkach o tom, ako nainštalovať ovládacie centrá grafiky AMD a ako s nimi pracovať:

Ďalšie podrobnosti:
Inštalácia ovládačov cez AMD Catalyst Control Center
Inštalácia ovládačov cez AMD Radeon Software Crimson

Metóda 2: Všeobecný softvér na vyhľadávanie ovládačov

Existuje mnoho programov, ktoré umožňujú užívateľovi ušetriť čas a úsilie. Takýto softvér automaticky analyzuje počítač a identifikuje hardvér, ktorý je potrebné aktualizovať alebo nainštalovať ovládače. Nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti - stačí kliknúť na tlačidlo potvrdzujúce, že ste si prečítali zoznam nainštalovaného softvéru a súhlasíte s vykonaním zmien v systéme. Je pozoruhodné, že kedykoľvek je tu možnosť zasiahnuť do procesu a zrušiť inštaláciu niektorých komponentov. Na našich stránkach nájdete zoznam najobľúbenejších softvérov na inštaláciu ovládačov:

Prečítajte si viac: Výber softvéru na inštaláciu ovládačov

Môžete napríklad použiť DriverMax. Tento softvér je lídrom v počte dostupných softvérov pre rôzne zariadenia a operačné systémy. Pohodlné a intuitívne rozhranie, ruská verzia, rovnako ako schopnosť vrátiť systém v prípade akejkoľvek chyby priťahuje mnoho užívateľov. Na našich stránkach nájdete podrobnú analýzu funkcií programu na vyššie uvedenom odkaze, ako aj lekciu o práci s programom DriverMax:

Prečítajte si viac: Aktualizácia ovládačov pomocou DriverMax

Metóda 3: Použite ID zariadenia

Ďalším rovnako účinným spôsobom, ktorý vám umožní inštalovať ovládače pre AMD Radeon HD 7670M, rovnako ako pre akékoľvek iné zariadenie, je použitie identifikačného čísla hardvéru. Táto hodnota je pre každé zariadenie jedinečná a umožňuje vyhľadať softvér pre grafický adaptér. ID nájdete v „Správca zariadení“ v "Vlastnosti" grafickú kartu alebo môžete jednoducho použiť hodnotu, ktorú sme vyzdvihli vopred pre vaše pohodlie:

PCI VEN_1002 & DEV_6843

Teraz ho stačí zadať do vyhľadávacieho poľa na stránke, ktorá sa špecializuje na vyhľadávanie ovládačov podľa identifikátora, a nainštalovať prevzatý softvér. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto metódy, odporúčame vám prečítať si náš článok na túto tému:

Lekcia: Vyhľadanie ovládačov podľa hardvérového ID

Metóda 4: Štandardné systémové nástroje

A nakoniec, posledná metóda, ktorá je vhodná pre tých, ktorí nechcú používať ďalší softvér a spravidla si niečo sťahujú z internetu. Táto metóda je najmenej účinná zo všetkých vyššie uvedených, ale zároveň môže pomôcť v nepredvídanej situácii. Aby bolo možné nainštalovať ovládače týmto spôsobom, musíte ísť na „Správca zariadení“ a kliknite pravým tlačidlom myši na adaptér. V zobrazenom kontextovom menu kliknite na riadok "Aktualizovať ovládač", Odporúčame tiež, aby ste si prečítali článok, v ktorom sa táto metóda podrobnejšie zvažuje:

Lekcia: Inštalácia ovládačov pomocou štandardných nástrojov systému Windows

Takže sme zvážili niekoľko metód, ktoré umožňujú rýchlo a ľahko nainštalovať potrebné ovládače pre grafickú kartu AMD Radeon HD 7670M. Dúfame, že sme vám pomohli s riešením tohto problému. Ak máte nejaké problémy - napíšte do komentárov nižšie a my sa pokúsime odpovedať čo najskôr.

Loading...