FriGate pre Google Chrome: jednoduchý spôsob, ako obísť blokovanie

Raz sme hovorili o programe pre pokročilé spracovanie fotografií od slávneho Adobe. Ale potom si spomíname, že boli ovplyvnené len hlavné body a funkcie. Týmto článkom otvárame malú sériu, ktorá sa bude podrobnejšie zaoberať niektorými aspektmi práce s Lightroom.

Ale najprv musíte nainštalovať na svoj počítač potrebný softvér, však? Zdá sa, že tu nie je nič zložitejšie, čo by si vyžadovalo dodatočné pokyny, ale v prípade spoločnosti Adobe máme niekoľko malých „problémov“, o ktorých by sme mali hovoriť samostatne.

Proces inštalácie

1. Inštalačný proces skúšobnej verzie tak začína na oficiálnych stránkach, kde je potrebné nájsť produkt, o ktorý máte záujem (Lightroom) a kliknúť na „Download trial version“.

2. Vyplňte formulár a zaregistrujte si Adobe ID. Je potrebné použiť akýkoľvek produkt tejto spoločnosti. Ak už máte účet - stačí sa prihlásiť.

3. Ďalej budete presmerovaný na stránku na prevzatie programu Adobe Creative Cloud. Preberanie sa spustí automaticky a po dokončení musíte nainštalovať prevzatý program.

4. Lightroom sa automaticky stiahne ihneď po inštalácii aplikácie Creative Cloud. V tejto fáze, v podstate, od vás nie je potrebné nič - len počkajte.

5. Nainštalovanú Lightroom môžete spustiť odtiaľto kliknutím na tlačidlo "Demo". Samozrejme, môžete program zapnúť obvyklým spôsobom: cez ponuku Štart alebo pomocou zástupcu na pracovnej ploche.

záver

Všeobecne platí, že proces inštalácie nemožno nazvať veľmi komplikovaný, ale ak používate produkty spoločnosti Adobe prvýkrát, budete musieť stráviť trochu času registráciou a inštaláciou značkového obchodu s aplikáciami. Taký je poplatok za vysokokvalitný licencovaný produkt.

Loading...