Ako aktualizovať operačný systém Windows XP


Bohužiaľ, mnoho populárnych internetových zdrojov sa predbehne celoživotným blokom, zvyčajne kvôli porušeniu práv vlastníka. Ak ste však proti takémuto scenáru a napriek tomu chcete navštíviť svoje obľúbené stránky, potom je pre vás užitočný špeciálny doplnok VPN friGate.

friGate je populárne rozšírenie prehliadača proxy pre prehliadač Google Chrome, ktorý umožňuje prístup k blokovaným lokalitám prostredníctvom pripojenia k serveru proxy. Doplnok má niekoľko charakteristických vlastností, ktoré tento doplnok priaznivo odlišujú od podobných doplnkov VPN.

Rýchlo zapnite alebo vypnite operáciu VPN

Ak chcete povoliť alebo zakázať prevádzku friGate, stačí kliknúť ľavým tlačidlom myši na ikonu doplnku.

Zoznam lokalít

Hlavnou jedinečnosťou friGate je, že doplnok preskakuje cez proxy nie všetky stránky, ale iba tie, na ktoré je v súčasnosti obmedzený prístup. Aby bolo možné skontrolovať dostupnosť stránky pre rozšírenie, musí sa najprv pridať do špeciálneho zoznamu.

Našťastie, štandardný zoznam populárnych ruských a zahraničných zdrojov už bol vytvorený vo friGate, ktoré sú často blokované, napríklad v práci, alebo blokované na súd rozhodnutím.

Vlastný proxy server

Štandardne používa friGate vlastný proxy server, ktorý zaručuje vysokú rýchlosť načítania stránok, ako aj úplnú anonymitu a bezpečnosť vašich informácií.

Ale ak je to potrebné, môžete vždy pripojiť vlastný proxy server do práce. Tento postup sa vykonáva v nastaveniach programu.

Úplná anonymita

Početné pulty umiestnené na internete zhromažďujú všetky zaujímavé informácie o používateľoch. Ak nechcete zdieľať osobné údaje, môžete obmedziť prístup k nim aktivovaním režimu anonymity v nastaveniach friGate.

Zakázať reklamu

Štandardne bude friGate pravidelne nenápadne zobrazovať reklamy, vďaka čomu vývojári zarábajú na chlieb. V prípade potreby môže byť reklama zakázaná.

Výhody friGate:

1. Doplnok prehliadača, vhodný nielen pre prehliadač Google Chrome;

2. Existuje podpora ruského jazyka;

3. Rozšírenie je úplne voľné;

4. Neprechádza nepracovnými a pracovnými stránkami prostredníctvom proxy servera, ale najprv ich kontroluje dostupnosť.

Nevýhody friGate:

1. Neidentifikované.

friGate je skvelý doplnok k obľúbeným stránkam, ktoré boli z rôznych dôvodov zablokované. Jednoduché rozhranie a minimálne nastavenia umožňujú začať používať doplnok ihneď po inštalácii.

Stiahnite si friGate zadarmo

Stiahnite si najnovšiu verziu programu z oficiálnych stránok

Loading...