Prenos peňazí z WebMoney do WebMoney

Vzhľadom k tomu, že dokončené vysielania na Periscope sú uložené po obmedzenú dobu, môže byť potrebné stiahnuť ich. V priebehu tejto príručky budeme hovoriť o metódach riešenia tohto problému.

Stiahnite si video z Periscope do PC

Z periskopu si môžete stiahnuť iba tie vysielania, ktoré autor uložil a sú verejne dostupné. Okrem toho by mal byť internet dostatočne rýchly, pretože súbory majú často kapacitu viac ako 10 GB.

Metóda 1: Naperiscope

Najpohodlnejšou metódou sťahovania vysielania z Periscope je použitie špeciálnej webovej služby, ktorá poskytuje nástroje na sťahovanie videí. Vďaka tomuto nástroju môžete do svojho počítača pridať akékoľvek vysielanie uložené používateľom.

Prejsť na oficiálnu stránku Naperiscope

Úplné stiahnutie

Na stiahnutie relatívne malých vysielaní je najlepšie použiť hlavné nástroje.

 1. Prostredníctvom akéhokoľvek webového prehliadača otvorte profil požadovaného používateľa v systéme Periscope a vyberte jedno z predtým dokončených vysielaní.
 2. Nemusíte prehrávať video, stačí vybrať obsah panela s adresou a stlačiť klávesovú kombináciu "Ctrl + C", Adresa URL sa môže kopírovať aj prostredníctvom kontextového menu.

  Samotný odkaz by mal byť podobný nášmu:

  //www.periscope.tv/layner_radio/1gqxvXAgLnpGB

 3. Bez zatvorenia okna vysielania na novej karte otvorte domovskú stránku služby Naperiscope.
 4. Kliknite pravým tlačidlom myši na textové pole v strede stránky a vyberte položku "Vložiť" alebo pouľite klávesovú skratku "Ctrl + V".
 5. Na pravej strane toho istého poľa kliknite na tlačidlo s ikonou "Na stiahnutie".
 6. Potom sa otvorí štandardné okno prehliadača na uloženie súboru do počítača. Vyberte požadovaný adresár a kliknite na tlačidlo "Save".

Ak sa pri pokuse o prevzatie vyskytnú chyby, skúste tento prúd prevziať o niečo neskôr. Môže tiež pomôcť aktualizovať servisnú stránku a video na Periscope.

Nakladacie diely

Sťahovanie obrovských vysielaní je pomerne ťažké vzhľadom na ich veľkú veľkosť. Najmä v tomto prípade sa môžete uchýliť k nakladaniu dielov.

Poznámka: V súčasnej dobe je funkcia stále v beta testovaní a preto sa počas procesu sťahovania niekedy môžu vyskytnúť chyby.

 1. Na prevzatie budete musieť prejsť na kanál používateľa Periscope a skopírovať odkaz na záznam, ktorý uložil.
 2. Na domovskej stránke služby Naperiscope kliknite na "Moje vysielanie je veľmi veľké".
 3. Vložte predtým skopírovanú adresu URL do textového poľa a kliknite na ňu "Kontrola".
 4. Na konci video analýzy bude webová služba poskytovať základné informácie o trvaní a počte kusov. Kliknite na jedno z tlačidiel. "Na stiahnutie"sťahovať jednotlivé časti vysielania.

  Nahrávka sa uloží vo formáte TS.

  Čím dlhšie a lepšie vysielanie chcete, tým viac služieb bude videozáznam rozdelený na viac častí. Napríklad služba s časom nad 5040 minút bola rozdelená na 95 častí.

Vďaka zdroju môžete tiež nahrávať súkromné ​​vysielania. Toto je však k dispozícii len po registrácii na stránke a len majiteľom videí.

Metóda 2: Internet Download Manager

Program Internet Download Manager vám umožňuje rýchlo sťahovať súbory z Internetu do niekoľkých prúdov pomocou špeciálneho rozšírenia podporovaného ľubovoľným prehliadačom. Vrátane softvéru môžete zachytiť a stiahnuť uložené vysielanie z Periscope.

Stiahnite si Internet Download Manager

 1. Po preskúmaní tohto programu si ho prevezmite a nainštalujte do počítača. Tiež sa uistite, že ste reštartovali webový prehliadač av prípade potreby potvrdili integračnú integráciu.
 2. Otvorte kanál používateľa, o ktorého máte záujem, a vyberte položku vysielania, ktorú chcete prevziať do počítača. V tomto prípade nezáleží na trvaní, pretože všetky kusy videa budú stiahnuté súčasne.
 3. Ak sa to nestane automaticky, prehrajte vysielanie.
 4. Potom by sa malo na obrazovke objaviť tlačidlo. Prevziať toto video alebo Prevziať video z tejto stránky, Kliknutím naň spustíte proces preberania.
 5. V okne "Prevziať informácie o súbore" Môžete zmeniť jeho ukladací adresár alebo oneskorenie preberania. Pre stiahnutie kliknite Začať preberať.

  Program sťahuje súbory veľmi rýchlo.

 6. Oknom Prevzatie bolo dokončené video môžete prehrať kliknutím "Otvorená".

V tomto okamihu sa proces sťahovania videa z Periscope do počítača môže považovať za úplný. Ak chcete prehrať súbor, potrebujete prehrávač médií s podporou formátu TS.

Pozri tiež: Hráči pre sledovanie videa na PC

záver

Kvôli povahe kódovania, pri prehrávaní súborov vo formáte TS, môže dôjsť k zablokovaniu alebo nerovnakému trhaniu obrazu. Najvýraznejšie podobné v prípadoch pauzy a prevíjania videa.

Loading...