Užitočné pluginy pre Cinema 4D

RaidCall je populárny program pre hráčov, ktorý vám umožňuje vykonávať hlasovú komunikáciu online a chatovať v zabudovanom nástroji na konverzáciu. Niekedy však môžu mať užívatelia pri práci s týmto programom problémy. Pozrite sa, ako sa zaregistrovať v RaidCall.

Stiahnite si najnovšiu verziu programu RaidCall

Skôr ako začnete používať RayCall, musíte sa zaregistrovať a vytvoriť si svoj účet. V opačnom prípade nebudete môcť program používať a chatovať s priateľmi.

Spôsob 1

Prvý štart

1. Pri prvom spustení programu sa okno okamžite rozbehne, v ktorom budete vyzvaní na prihlásenie, ak už máte účet a ak nie, vytvorte ho.

2. Kliknite na tlačidlo "Som nový, vytvorte teraz" a budete presmerovaní na oficiálnu stránku programu na registračnej stránke.

3. Tu je potrebné vyplniť dotazník. Všeobecne platí, že nič zložité, ale možno stojí za to vysvetliť niektoré body. V riadku „Účet“ musíte vytvoriť jedinečnú adresu, ktorú budete používať na prihlásenie do služby RaidCall. A v riadku "Prezývka" zapíšte meno, ktoré ste predstavili ostatným používateľom.

4. Teraz sa môžete prihlásiť do svojho účtu. Registrácia nemusí byť potvrdená pomocou listu, ktorý zvyčajne prichádza na e-mail, alebo akýmkoľvek iným spôsobom.

Metóda 2

reštart

1. Ak nespustíte RaidCall prvýkrát, potom na vytvorenie účtu musíte kliknúť na tlačidlo, ktoré sa nachádza v dolnej časti prihlasovacieho okna v účte.

2. Prenesiete sa na registračnú stránku používateľa. Už sme písali o tom, čo máme robiť ďalej v odseku 3 a odseku 4 metódy 1.

Metóda 3

Nasledujte odkaz

1. Ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete použiť prvé dve metódy, potom použite túto metódu - tretiu metódu. Stačí kliknúť na nižšie uvedený odkaz a okamžite prejdete na registračnú stránku.

Zaregistrujte sa u RaidCall

2. Vykonajte kroky popísané v metóde 1 v bodoch 3 a 4.

Ako vidíme, vytvorenie účtu v RaidCall nie je vôbec ťažké a ani tu nemusíte potvrdiť registráciu. Ak máte akékoľvek problémy s registráciou, potom je to pravdepodobne technický problém. V tomto prípade by ste sa mali po určitom čase znova zaregistrovať.

Loading...