Nahrajte video na Steam

Mnohí používatelia služby Steam by chceli nahrávať videá s hrami, ale funkcia nahrávania videa v samotnej aplikácii Steam chýba. Hoci Steam umožňuje vysielať video z hier iným používateľom, nemôžete nahrávať video hry. Ak chcete vykonať túto operáciu, musíte použiť programy tretích strán. Ak chcete zistiť, ako nahrávať video zo služby Steam, čítajte ďalej.

Ak chcete nahrávať videá z hier, ktoré prehrávate v službe Steam, budete musieť používať programy tretích strán. Pod odkazom nižšie nájdete vynikajúce programy na nahrávanie videa z počítača.

Programy na nahrávanie videa z počítača

Ako zaznamenávať video s každým konkrétnym programom si môžete prečítať v príslušnom článku. Mnohé z týchto programov sú úplne zadarmo a umožňujú nahrávať videá z akejkoľvek hry alebo aplikácie, ktorá je nainštalovaná v počítači.

Zoberme si detailný príklad nahrávania hry v Steam pomocou Fraps.

Ako nahrávať video zo Steam hier pomocou Fraps

Najprv musíte spustiť aplikáciu Fraps.

Potom vyberte priečinok, do ktorého sa bude nahrávať video, tlačidlo pre nahrávanie a kvalitu zaznamenaného videa. To všetko sa robí na karte Filmy.

Po nastavení požadovaných nastavení môžete spustiť hru z knižnice Steam.

Ak chcete začať nahrávať video, kliknite na tlačidlo, ktoré ste zadali v nastaveniach. V tomto príklade je to kláves F9. Po nahraní požadovaného videa znova stlačte kláves F9. FRAPS automaticky vytvorí video súbor so zaznamenaným fragmentom.

Veľkosť výsledného súboru bude závisieť od kvality, ktorú vyberiete v nastaveniach. Čím menšie snímky za sekundu a čím nižšie rozlíšenie videa, tým menšia je jeho veľkosť. Ale na druhej strane, pre kvalitné videá je lepšie šetriť na pevnom disku. Pokúste sa vyrovnať kvalitu a veľkosť video súborov.

Napríklad optimálne nastavenia pre väčšinu videí budú nahrávať s 30 snímkami / s. v kvalite na celú obrazovku (Full-Size).

Ak spustíte hru vo vysokom rozlíšení (2560 × 1440 a vyššie), potom by ste mali zmeniť rozlíšenie na polovičnú veľkosť (polovičná veľkosť).

Teraz viete, ako vytvoriť video v službe Steam. Povedzte o tom svojim priateľom, ktorí vám tiež nevadia nahrávať video o vašich herných dobrodružstvách. Podeľte sa o svoje videá, chat a vychutnať si skvelé hry tejto hernej služby.

Pozrite si video: Jak si nahrát GIF na svůj Steam profil (Marec 2020).

Loading...