Čo robiť, ak Wi-Fi na iPhone nefunguje


Pre prehliadač Mozilla Firefox bol implementovaný veľký počet zaujímavých doplnkov, ktoré umožňujú výrazne rozšíriť možnosti tohto webového prehliadača. Takže v tomto článku budeme hovoriť o zaujímavom doplnku, ktorý skryje informácie o prehliadači, ktorý používate - User Agent Switcher.

Určite ste si opakovane všimli, že každá stránka ľahko rozpozná váš operačný systém a prehliadač. Takmer každá stránka musí dostať takéto informácie, aby sa zabezpečilo správne zobrazenie stránok, zatiaľ čo iné zdroje okamžite navrhujú stiahnuť požadovanú verziu súboru pri sťahovaní súboru.

Potreba skryť informácie o vašom prehliadači zo stránok môže vzniknúť nielen pre uspokojenie zvedavosti, ale aj pre plné surfovanie po webe.

Niektoré stránky napríklad stále odmietajú pracovať normálne mimo prehliadača Internet Explorer. A ak pre užívateľov Windows, v zásade to nie je problém (aj keď chcem používať môj obľúbený prehliadač), potom Linux užívatelia sú úplne pokryté v rozpätí.

Ako odstrániť User Agent Switcher?

Okamžite môžete prejsť na inštaláciu User Agent Switcher kliknutím na odkaz na konci článku a nájsť doplnok sami.

Ak to chcete urobiť, kliknite na tlačidlo ponuky prehliadača a prejdite na položku "Prírastok".

V pravom hornom rohu okna sa zobrazí názov požadovaného doplnku - Prepínač používateľského agenta.

Na obrazovke sa objaví niekoľko výsledkov vyhľadávania. Preto vpravo od neho kliknite na tlačidlo. "Inštalácia".

Ak chcete dokončiť inštaláciu a začať používať doplnok, prehliadač vás vyzve na reštartovanie prehliadača.

Ako používať User Agent Switcher?

Používanie funkcie User Agent Switcher je veľmi jednoduché.

V predvolenom nastavení sa ikona doplnku automaticky nezobrazí v pravom hornom rohu prehliadača, takže ho budete musieť pridať sami. K tomu kliknite na tlačidlo menu prehliadača a kliknite na položku "Zmena".

Prvky skryté z očí používateľa sa zobrazia v ľavej časti okna. Medzi nimi je User Agent Switcher. Jednoducho podržte ikonu doplnku a presuňte ho na panel s nástrojmi, kde sa zvyčajne nachádzajú ikony doplnkov.

Ak chcete zmeny akceptovať, kliknite na aktuálnu kartu na ikonke s krížikom.

Ak chcete zmeniť aktuálny prehliadač, kliknite na ikonu doplnku. Na obrazovke sa zobrazí zoznam dostupných prehliadačov a zariadení. Vyberte vhodný prehliadač a potom jeho verziu, po ktorej doplnok začne okamžite pracovať.

Skontrolujte úspešnosť našich akcií tým, že pôjdete na servisnú stránku Yandex.Internetmeter, kde sú informácie o počítači, vrátane verzie prehliadača, vždy v ľavej časti okna.

Ako vidíte, napriek tomu, že používame prehliadač Mozilla Firefox, webový prehliadač je definovaný ako Internet Explorer, čo znamená, že pridanie User Agent Switcher vykoná svoju prácu úplne.

Ak chcete zastaviť doplnok, t. Ak chcete vrátiť skutočné informácie o svojom prehliadači, kliknite na ikonu doplnku a vyberte zobrazenú ponuku. "Predvolený používateľský agent".

Upozorňujeme, že špeciálny XML súbor je distribuovaný na internete, implementovaný špeciálne pre pridanie User Agent Switcher, ktorý výrazne rozširuje zoznam dostupných prehliadačov. Neposkytujeme odkaz na zdroje z dôvodov, že tento súbor nie je oficiálnym rozhodnutím developera, čo znamená, že nemôžeme zaručiť jeho bezpečnosť.

Ak ste už takýto súbor získali, kliknite na ikonu doplnku a potom prejdite na položku "Prepínač používateľských agentov" - "Možnosti".

Na obrazovke sa zobrazí okno s nastaveniami, v ktorých budete musieť kliknúť na tlačidlo. "Importovať"a potom zadajte cestu k pre-stiahnutému súboru XML. Po importe sa počet dostupných prehliadačov výrazne zvýši.

User Agent Switcher je užitočný doplnok, ktorý vám umožní skryť skutočné informácie o prehliadači, ktorý používate.

Stiahnite si Mozilla Firefox User Agent Switcher zadarmo

Stiahnite si najnovšiu verziu programu z oficiálnych stránok

Pozrite si video: Fix WiFi Problem On iPhone 6 iOS 10. iOS 10 WiFi No Internet Connection (Marec 2020).

Loading...