Opraviť chybu gdiplus.dll

Výrobca smartfónov a mnoho ďalších zariadení Xiaomi je dnes známe všetkým fanúšikom zariadení so systémom Android. Mnoho ľudí vie, že víťazný pochod k úspechu Xiaomi nezačal s produkciou vyvážených zariadení, ale s vývojom Android firmware MIUI. Získanie popularity už dávno, shell je stále veľký záujem medzi obdivovateľov vlastných riešení pomocou MIUI ako OS na smartphony a tablety rôznych výrobcov. A samozrejme, všetky hardvérové ​​riešenia od spoločnosti Xiaomi pracujú pod kontrolou MIUI.

K dnešnému dňu bolo vytvorených niekoľko úspešných vývojových tímov, ktoré produkujú tzv. Lokalizovaný a prenesený firmvér, vhodný na použitie na zariadeniach Xiaomi a na zariadeniach od iných výrobcov. A Xiaomi sama ponúka užívateľom niekoľko typov MIUI. Takáto rozmanitosť často hádanky začínajúcich užívateľov tohto systému, nemôžu pochopiť rozdiely medzi typmi, typmi a verziami, prečo odmietnuť aktualizovať svoje zariadenie, pričom stráca veľa príležitostí.

Zvážte bežné typy a typy MIUI, ktoré umožnia čitateľovi zistiť všetko, čo je nezrozumiteľné, a neskôr je ľahké vybrať najlepšiu verziu systému pre konkrétny model smartfónu alebo tabletu.

Xiaomi oficiálny firmware MIUI

Najvhodnejším riešením pre bežných používateľov vo väčšine prípadov je použitie oficiálneho softvéru vytvoreného výrobcom zariadenia. Pokiaľ ide o zariadenia Xiaomi, programátori z MIUI Official Team ponúkajú pre každý zo svojich produktov niekoľko firmvérov naraz, oddelene podľa typu, v závislosti od regiónu určenia a typu, v závislosti od prítomnosti experimentálnych funkcií a schopností v softvéri.

 1. V závislosti od regionálnej príslušnosti sú oficiálne verzie MIUI:
  • Čína ROM (Chinese)
  • Ako už názov napovedá, Čína ROMs sú určené pre užívateľov z Číny. V týchto firmware sú iba dva jazyky rozhrania - čínština a angličtina. Tieto riešenia sa vyznačujú aj absenciou služieb Google a často sú naplnené čínskymi predinštalovanými aplikáciami.

  • Global ROM (Global)

  Konečným užívateľom globálneho softvéru by podľa výrobcu mal byť akýkoľvek kupujúci zariadenia Xiaomi, ktorý žije a používa smartfón / tablet mimo Číny. Tieto firmware sú vybavené možnosťou vybrať jazyk rozhrania, vrátane ruštiny, ako aj oslobodené od aplikácií a služieb, ktoré fungujú len v Číne. Pre všetky služby spoločnosti Google existuje plná podpora.

 2. Okrem regionálneho rozdelenia na čínske a globálne, MIUI firmware prichádza v Stable, Developer a Alpha typy. Alpha verzie MIUI sú k dispozícii pre obmedzený počet modelov Xiaomi zariadení a sú poskytované výhradne užívateľom firmware v Číne. Vo väčšine prípadov sa používa stabilné, menej často vývojárske riešenie. Rozdiely medzi nimi sú nasledujúce.
  • stabilný (Stabilné)
  • V stabilných verziách MIUI nie sú žiadne kritické chyby, zodpovedajú ich názvu, to znamená, že sú najstabilnejšie. Zhrnutie, môžeme povedať, že stabilný firmware MIUI v určitom časovom okamihu je referenciou a najlepší z pohľadu priemerného užívateľa. Neexistuje žiadna pevná lehota, počas ktorej by sa mali objaviť nové verzie stabilného firmvéru. Zvyčajne sa aktualizuje raz za 2-3 mesiace.

  • vývojka (Týždenník pre vývojárov)

  Tento typ softvéru je určený viac pre pokročilých používateľov, ako aj pre tých, ktorí radi experimentujú s novými funkciami. Vývojársky firmware obsahuje v porovnaní so stabilnými verziami niekoľko inovácií, ktoré vývojári po testovaní plánujú zahrnúť do následných vydaní Stable. Hoci sú verzie pre vývojárov najinovatívnejšie a najprogresívnejšie, môžu byť charakterizované určitou nestabilitou. Tento typ OS je aktualizovaný týždenne.

Stiahnite si oficiálne verzie MIUI

Xiaomi takmer vždy vyhovuje potrebám svojich používateľov a to zahŕňa možnosť sťahovať a inštalovať softvérové ​​balíky. Všetky typy firmvéru si môžete stiahnuť na oficiálnych stránkach výrobcu kliknutím na odkaz:

Stiahnite si MIUI firmware z oficiálnej stránky Xiaomi

 1. Na oficiálne zdroje Xiaomi navigovať pomerne ľahko. Ak chcete získať správny softvérový balík pre svoje zariadenie, vyberte zariadenie v zozname podporovaných (1) alebo vyhľadajte model pomocou vyhľadávacieho poľa (2).
 2. Ak je na inštaláciu do smartfónu / tabletu Xiaomi potrebný balík, po definovaní modelu bude k dispozícii výber typu softvéru na prevzatie - «Čína» alebo «Global».
 3. Po určení regionálnej príslušnosti pre zariadenia vyrábané spoločnosťou Xiaomi je možné vybrať si z dvoch typov bodov: "Stabilná ROM" a "Vývojárska pamäť ROM" najnovších verzií.
 4. Pre zariadenia od iných výrobcov nie je k dispozícii voľba Developer / Stable, najčastejšie však používateľ zariadenia, ktoré nie je vydané spoločnosťou Xiaomi, nájde jediný firmvér pre vývojárov

  a / alebo portovanie (-a) pre konkrétne riešenie zariadenia od nadšených vývojárov tretích strán.

 5. Pre spustenie sťahovania stačí kliknúť "Prevziať celý ROM" v oblasti užívateľsky prívetivého softvéru.

Po dokončení vyššie uvedených krokov používateľ uloží balík na pevný disk počítača alebo do pamäte zariadenia so systémom Android na inštaláciu prostredníctvom štandardnej aplikácie "Aktualizácia systému" Xiaomi zariadenia.

Pokiaľ ide o firmvér pre zariadenia od iných výrobcov, inštalujú sa vo väčšine prípadov prostredníctvom upraveného prostredia obnovy TWRP.

Pozri tiež: Ako flash zariadenie so systémom Android cez TWRP

Fastboot firmware z oficiálneho tímu MIUI

Ak potrebujete oficiálny firmware fastbootu pre zariadenie Xiaomi, nainštalovaný cez MiFlash, musíte použiť nasledujúci odkaz:

Stiahnite si na oficiálnej stránke firmware Xiaomi smartbootov s rýchlym štartom pre MiFlash

Stiahnutie archívu so súbormi pre inštaláciu cez MiFlash je jednoduchý postup. Stačí nájsť v názvoch odkazov súbory na prevzatie zo softvérového modelu vášho zariadenia,

potom z rovnakých názvov určiť typ a typ softvéru, a začať sťahovať balík, jednoducho kliknite na požadovaný odkaz.

Pozri tiež: Ako Flash Xiaomi smartphone cez MiFlash

Lokalizovaný firmvér MIUI

Pred vstupom na svetový trh a získaním obrovskej popularity sa Xiaomi, ako už bolo uvedené vyššie, zapojila do vývoja výlučne osobnej variácie Android. Pravdepodobne kvôli nedostatku pôvodne veľkého vývojového tímu, prvé verzie MIUI neboli charakterizované rozdelením do Číny a Global a neboli preložené do rôznych jazykov, vrátane ruštiny.

Inovácie, ktoré predstavili tvorcovia do škrupiny, ako aj široká škála príležitostí, nezostali bez dozoru nadšencov na celom svete, vrátane krajín rusky hovoriaceho regiónu. Tak sa objavili celé tímy rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí okolo seba zhromaždili obrovské množstvo obdivovateľov hotových verzií od MIUI od tretích strán.

Účastníci takýchto projektov sa zaoberajú lokalizáciou a zlepšovaním MIUI a ich hotové softvérové ​​riešenia sú takmer rovnako dobré ako oficiálne verzie softvéru Xiaomi av niektorých prípadoch ich prekonávajú. Navyše, všetky lokalizované ROMy sú založené na oficiálnom čínskom firmware, takže sú umiestnené na rovnakej úrovni ako továrenské riešenia z hľadiska stability a funkčnosti.

Je dôležité si uvedomiť, že inštalácia lokalizovaného MIUI na zariadeniach s uzamknutým zavádzačom ich môže poškodiť!

Predtým, ako pristúpite k preberaniu a inštalácii riešení, o ktorých sa bude diskutovať nižšie, musíte odomknúť zavádzač podľa pokynov v článku:

Lekcia: Uvoľnenie zavádzača zariadenia Xiaomi

MIUI Rusko

MIUI Rusko (miui.su) je jedným z prvých tímov, ktorých úsilie vytvorilo oficiálne fan stránky MIUI v Rusku. Títo nadšenci sa zaoberajú lokalizáciou operačného systému MIUI, ako aj proprietárnymi aplikáciami Xiaomi v ruštine, bieloruštine a ukrajinčine.

Download pripravený na inštaláciu prostredníctvom verzií MIUI pre Xiaomi smartphony a tablety, ako aj porty pre zariadenia od iných výrobcov, navštívte oficiálnu stránku MIUI Russia.

Stiahnite si miui.su firmware z oficiálnych stránok

Zdroj zaujíma vedúce postavenie medzi podobnými projektmi v počte dostupných portovaných firmvérov. Riešenia sú prezentované pre takmer všetky populárne smartphony od mnohých výrobcov.

Postup sťahovania je veľmi podobný krokom na stiahnutie balíka z oficiálnej webovej stránky Xiaomi.

 1. Podobne musíte vybrať model zariadenia zo zoznamu (1) alebo vyhľadať vyhľadávací prístroj pomocou vyhľadávacieho poľa (2).
 2. Určite typ firmvéru, ktorý bude stiahnutý - týždenne (developer) alebo stabilný (stabilný).
 3. Stlačte tlačidlo "Prevziať firmvér", vyrobené vo forme zeleného kruhu obsahujúceho obraz šípky smerujúcej dole.

MiuiPro

Tím MiuiPro vyvinul a udržiava oficiálne stránky fanúšikov MIUI v Bielorusku. Pre zaistenie prítomnosti ruského jazykového rozhrania v ich firmware používajú vývojári tímové súbory miui.su. Verzie operačného systému od MiuiPro sa vyznačujú rozšírenou sadou doplnkov a obsahujú aj množstvo opráv.

Okrem toho, účastníci projektu MiuiPro uvoľňujú a vylepšujú rôzne doplnkové programy, vo väčšine prípadov veľmi užitočné pre užívateľov MIUI.

Balíky z OS MiuiPro si môžete stiahnuť na oficiálnych stránkach projektu:

Stiahnite si MiuiPro firmware z oficiálnych stránok

Rovnako ako predchádzajúci tím, ktorý sme preskúmali, proces sťahovania balíkov s firmvérom je podobný postupu na oficiálnej stránke Xiaomi.

 1. Nájdite model.
 2. Ak je táto možnosť dostupná pre konkrétne zariadenie, určíme verziu softvéru (stránka obsahuje iba týždenný a portovaný firmvér).
 3. Tlačidlo "Na stiahnutie" vo forme oranžového kruhu so šípkou smerujúcou nadol.

  A potvrdzujeme našu túžbu získať modifikovanú verziu MIUI od spoločnosti MiuiPro stlačením tlačidla "DOWNLOAD FIRMWARE" v poli žiadosti.

Multirom.me

Rozdiely medzi softvérom MIUI, ktorý ponúka tím Multirom, zahŕňajú v prvom rade vývojári svoj vlastný nástroj na prekladanie rozhrania nazývaného Methic, ako aj vlastné úložisko rusko-jazykových výrazov používaných v elementoch shell. Okrem toho sú riešenia od spoločnosti Multirom vybavené bohatou sadou rôznych záplat a doplnkov.

 1. Na prevzatie balíkov so softvérom od spoločnosti Multirom budete musieť nasledovať odkaz:

 2. Stiahnite si Multirom firmware z oficiálnych stránok

 3. Po kliknutí na odkaz sledujeme známu cestu. Vyberte si model

  a stlačte tlačidlo "Na stiahnutie" v okne, ktoré sa otvorí.

 4. Nebolo by zbytočné zaznamenávať veľmi obmedzený počet portov pre zariadenia iných výrobcov ako Xiaomi,

  ako aj dostupnosť iba vývojárskych verzií firmvéru Multirom.

Xiaomi.eu

Ďalším projektom, ktorý predstavuje užívateľov MIUI, je Xiaomi.eu. Popularita tímových rozhodnutí je spôsobená tým, že je v nich okrem ruského jazyka aj niekoľko európskych jazykov. Pokiaľ ide o zoznam dodatkov a opráv, rozhodnutia tímu sú veľmi podobné softvéru MIUI Russia. Ak chcete stiahnuť firmware Xiaomi.eu, musíte prejsť na oficiálny zdroj komunity.

Stiahnite si firmware Xiaomi.eu z oficiálnych stránok

Stránka na vyššie uvedenom prepojení je projektovým fórom a hľadanie požadovaného riešenia je v porovnaní s organizovaním sťahovania z prostriedkov iných tímov zapojených do prekladu a vývoja IISD trochu nepohodlné. Pozrime sa na tento proces podrobnejšie.

 1. Po načítaní hlavnej stránky kliknite na odkaz "ROM na stiahnutie".
 2. Posúvame sa trochu dole, nájdeme tabuľku "Zoznam zariadení".

  V tejto tabuľke musíte nájsť model zariadenia, pre ktoré potrebujete softvérový balík v stĺpci "Zariadenie" a zapamätajte si / zapíšte si hodnotu príslušnej bunky v stĺpci "ROM name".

 3. Prejdite na jeden z odkazov nad tabuľkou. "Zoznam zariadení", Kliknite na príslušné odkazy "STIAHNUŤ TÝŽDEŇ", povedie na stránku preberania firmvéru vývojára a odkaz "STIAHNUTIE STABLES" - podľa toho stabilný.
 4. V otvorenom zozname dostupných balíkov nájdeme názov obsahujúci hodnotu stĺpca "ROM name" pre konkrétne zariadenie z tabuľky.
 5. Kliknite na názov načítaného súboru av okne, ktoré sa otvorí, kliknite na tlačidlo "Begin Download".

záver

Voľba konkrétneho firmvéru MIUI by mala byť diktovaná predovšetkým preferenciami užívateľa, ako aj úrovňou jeho prípravy a pripravenosti na experimenty. Nováčikovia MIUI, ktorí vlastnia zariadenia Xiaomi, pravdepodobne uprednostnia používanie globálnych oficiálnych verzií. Skúsenejšími užívateľmi sú zvyčajne najlepšie riešenie, ktoré využíva vývojár a lokalizovaný firmvér.

Keď vyberiete najvhodnejší port MIU, užívateľ nie je prístroj Xiaomi, s najväčšou pravdepodobnosťou bude musieť nainštalovať niekoľko rôznych riešení a potom sa rozhodne, ktorý z nich je najvhodnejší pre konkrétne zariadenie.

Pozrite si video: How to Fix All Errors in Windows 1078 (November 2019).

Loading...