Ako zablokovať ponuku „Install Yandex.Browser“?

Používatelia rôznych prehliadačov často čelia rovnakému problému - dotieravému návrhu na inštaláciu prehliadača Yandex. Yandex bol vždy slávny pre svoje otravné ponuky s inštaláciou niektorých značkových produktov, a teraz, keď idete na rôznych stránkach, môžete vidieť reťazec s návrhom ísť do svojho webového prehliadača. Len tak vypnite ponuku na inštaláciu prehliadača Yandex nefunguje, ale s trochou úsilia sa môžete zbaviť tohto typu reklamy.

Spôsob, ako zakázať reklamu Yandex Browser

Najčastejšie používatelia, ktorí ešte nenainštalovali žiadny blokátor reklám, čelia návrhu na inštaláciu aplikácie Yandex.Browser. Odporúčame inštalovať overené blokátory reklám, ktoré robia svoju prácu najlepšie: AdBlock, Adblock Plus, uBlock, Adguard.

Ale niekedy aj po inštalácii blokovania reklám sa zobrazia návrhy na inštaláciu prehliadača Yandex.

Môže to byť spôsobené nastavením rozšírenia - môžete preskočiť "bielu" a nenápadnú reklamu. Filtre, ktoré sú v každom z blokátorov reklám, môžu tiež prispieť k ďalšiemu návrhu inštalácie prehliadača Yandex. Niekedy používatelia inštalujú vlastné filtre alebo vykonávajú s nimi iné manipulácie, po ktorých blokátory reklamy neblokujú konkrétne reklamy.

Jedná sa o filtre nainštalované vo vašom prehliadači reklamy blokátor a pomôže vyrovnať sa s aktuálnym problémom. Takže musíte pridať do rozšírenia filtrov, ktoré blokujú reklamy, adresy, ktoré sú zodpovedné za zobrazovanie reklamy Yandex. Budeme to analyzovať pomocou príkladu rozšírenia AdBlock a prehliadača Google Chrome, pre používateľov iných rozšírení budú akcie podobné.

Inštalácia AdBlock

Postupujte podľa odkazu a nainštalujte AdBlock z oficiálneho rozšírenia Google: //chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom.

Kliknite na položkuzriadiť"a v okne potvrdenia inštalácie kliknite na tlačidlo"Nainštalujte rozšírenie":

Po dokončení inštalácie prejdite na nastavenia AdBlock kliknutím na ikonu rozšírenia pravým tlačidlom myši a výberom možnostiparametre":

Prejsť na "nastavenie"a v bloku"Manuálne úpravy filtrakliknúť napozmeniť":

V okne editoru uveďte tieto adresy:

//an.yandex.ru/count
//yastatic.net/daas/stripe.html

Potom kliknite na tlačidloudržať".

Teraz humbuk s návrhom na inštaláciu Yandex.

Pozrite si video: Ryan Villopoto On BBR's Klx 110 (November 2019).

Loading...