Active Partition Manager 6.0

Aktívni užívatelia Telegramu si dobre uvedomujú, že s jeho pomocou sa dá nielen komunikovať, ale aj konzumovať užitočné alebo jednoducho zaujímavé informácie, na ktoré sa treba obrátiť na jeden z mnohých tematických kanálov. Tí, ktorí práve začínajú ovládať tento populárny posol, nemusia vedieť nič o samotných kanáloch, ani o vyhľadávacom algoritme, ani o predplatnom. V dnešnom článku sa o tom budeme rozprávať, pretože sme už zvážili riešenie predchádzajúcej úlohy predplatného.

Predplatné na kanál v Telegrame

Je logické predpokladať, že pred prihlásením sa na kanál (iné možné mená: komunita, verejnosť) v Telegrame, musíte ho nájsť a potom ho odstrániť aj z iných prvkov podporovaných poslom, ktorými sú chaty, roboty a samozrejme bežní používatelia. To všetko sa bude ďalej diskutovať.

Krok 1: Vyhľadávanie kanálov

Predtým sme na našej webovej stránke podrobne skúmali tému vyhľadávania telegramových komunít na všetkých zariadeniach, s ktorými je táto aplikácia kompatibilná, ale tu ju len stručne sumarizujeme. Na nájdenie kanála je potrebné zadať dotaz do vyhľadávacieho poľa služby Messenger pomocou jedného z nasledujúcich vzorov:

  • Presný názov verejnosti alebo jej časti vo formulári@NAMEvšeobecne prijímaný v rámci Telegramu;
  • Celé meno alebo jeho časť v obvyklom formulári (ktorý sa zobrazuje v náhľade dialógových okien a záhlaví chatu);
  • Slová a frázy, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s menom alebo predmetom požadovaného prvku.

Ďalšie informácie o tom, ako vyhľadávať kanály v prostredí rôznych operačných systémov a na rôznych zariadeniach, môžu byť z nasledujúceho materiálu:

Prečítajte si viac: Ako nájsť kanál v telegrame na Windows, Android, iOS

Krok 2: Definícia kanálov vo výsledkoch vyhľadávania

Keďže sa zvyčajné a verejné diskusné miestnosti, roboty a kanály v telegramoch zobrazujú striedavo, aby sa izoloval prvok, ktorý nás zaujíma od výsledkov vyhľadávania, je potrebné vedieť, ako sa líši od svojich partnerov. Existujú iba dva charakteristické znaky, ktorým by ste mali venovať pozornosť:

  • Vľavo od názvu kanálu je roh (platí len pre Telegram pre Android a Windows);

  • Priamo pod obvyklým názvom (na Android) alebo pod ním a naľavo od mena (na iOS) je uvedený počet predplatiteľov (rovnaké informácie sú uvedené v hlavičke chatu).
  • Poznámka: V klientskej aplikácii pre Windows namiesto slova „predplatitelia“ je uvedené slovo "Strany", čo je možné vidieť na obrázku nižšie.

Poznámka: V telegramovom mobilnom klientovi pre iOS nie sú vľavo od mien žiadne obrázky, takže kanál môže byť rozlíšený iba počtom predplatiteľov, ktorých obsahuje. Na počítačoch a prenosných počítačoch s operačným systémom Windows by sa mal primárne zamerať na roh, pretože počet účastníkov je indikovaný aj pre verejný chat.

Krok 3: Prihlásiť sa

Takže po nájdení kanála a uistení sa, že toto je prvok, ktorý bol nájdený, aby ste získali informácie uverejnené autorom, musíte sa stať jeho členom, to znamená, prihlásiť sa. Ak tak chcete urobiť, bez ohľadu na použité zariadenie, ktorým môže byť počítač, laptop, smartfón alebo tablet, kliknite na názov položky, ktorá sa nachádza vo vyhľadávaní,

a potom na tlačidle umiestnenom v spodnej časti okna chatu "Prihlásiť" (pre Windows a iOS)

alebo "Pripojiť" (pre Android).

Odteraz sa stanete plnoprávnym členom komunity Telegramu a pravidelne dostávate upozornenia na nové položky. V skutočnosti môže byť zvukové upozornenie vždy vypnuté kliknutím na príslušné tlačidlo v mieste, kde bola predtým k dispozícii možnosť predplatného.

záver

Ako vidíte, pri prihlásení sa na odber telegramu nie je nič ťažké. V skutočnosti sa ukazuje, že postup pri jeho vyhľadávaní a presné určenie výsledkov vydávania je oveľa zložitejšou úlohou, ale je stále riešiteľný. Dúfajme, že tento malý článok bol pre vás užitočný.

Pozrite si video: tutorial de active partition manager (November 2019).

Loading...