Otvorte súbory s príponou BAK


Pre pohodlie používateľov môže prehliadač pri každom spustení otvoriť zadanú stránku, ktorá sa nazýva úvodná stránka alebo domovská stránka. Ak chcete automaticky spustiť stránku Google pri každom otvorení internetového prehliadača Google Chrome, je to jednoduché.

Aby ste nestratili čas otvorením konkrétnej stránky pri spustení prehliadača, môžete ju nastaviť ako úvodnú stránku. Presnejšie, ako môže byť spoločnosť Google vytvorená na úvodnej stránke prehliadača Google Chrome, ktorú podrobnejšie zvažujeme.

Prevezmite prehliadač Google Chrome

Ako urobiť zo stránky Google Chrome úvodnú stránku?

1. V pravom hornom rohu webového prehliadača kliknite na tlačidlo ponuky a prejdite na položku v zobrazenom zozname. "Nastavenia".

2. V hornej časti okna pod blokom "Pri spustení otvoriť" vyberte položku "Špecifikované stránky"a potom vpravo od tejto položky kliknite na tlačidlo "Pridať".

3. V grafe Zadajte adresu URL Budete musieť zadať adresu stránky Google. Ak je to hlavná stránka, potom v stĺpci budete musieť zadať google.com a potom stlačte kláves Enter.

4. Vyberte tlačidlo "OK"zatvorte okno. Po reštartovaní prehliadača prehliadač Google Chrome začne sťahovať stránku Google.

Týmto jednoduchým spôsobom môžete nastaviť ako úvodnú stránku nielen Google, ale aj iné webové stránky. Okrem toho, ako štartové stránky môžete nastaviť nie jeden, ale niekoľko zdrojov naraz.

Loading...