Ako otvoriť súbor AI online

V službe Steam existuje veľké množstvo rôznych spôsobov platby za hry a dobíjanie. Ak predtým, než bolo všetko obmedzené na nákup s kreditnou kartou, dnes môžete použiť takmer každý platobný systém, ktorý podporuje kreditné karty. Napríklad na nákup hier v službe Steam môžete používať také populárne elektronické platobné systémy ako WebMoney alebo QIWI.

Kreditné karty však nestrácajú význam - naďalej používajú veľký počet ľudí používajúcich službu Steam. Noví používatelia majú zároveň otázky týkajúce sa pripojenia kreditnej karty k službe Steam. Jednou z častých otázok je - aká je fakturačná adresa kreditnej karty v službe Steam. Čítajte ďalej a nájdete odpoveď.

Formulár pripojenia na kreditnú kartu na zaplatenie nákupov v službe Steam, okrem obvyklých polí (číslo karty, typ karty, meno vlastníka atď.), Ktoré sa nachádzajú pri všetkých spôsoboch platby prostredníctvom kreditnej karty v iných internetových obchodoch, obsahuje aj pole „Adresa sídla“ , Ktorý môže riadiť do stupor neskúsených užívateľov Steam.

Ale v skutočnosti je všetko celkom jednoduché. Fakturačná adresa je vaše bydlisko, miesto bydliska. Teoreticky sa dá použiť tak, aby vám zamestnanci služby Steam mohli poslať bankový účet na zaplatenie akejkoľvek služby v službe Steam.

V praxi sa nepoužíva. Preto zadajte svoju adresu vo formáte "krajina, mesto, ulica, byt".

Potom vyplňte zostávajúce polia a môžete zaplatiť za tovar v Steam s kreditnou kartou.

Niektorí používatelia si myslia, že fakturačná adresa je číslo kreditnej karty. Ale nie je to tak, pretože na začiatku formulára je pre číslo karty pridelené samostatné pole.

Teraz viete, aká fakturačná adresa kreditnej karty je v službe Steam, a je nepravdepodobné, že budete mať problémy s vyplňovaním informácií o platobných platbách prostredníctvom tejto služby distribúcie digitálnych hier.

Loading...