Ako vybrať peniaze z peňaženky Yandex Money

Služba Cloud Mail.ru bola vyvinutá spoločnosťou s rovnakým názvom, aby sa výrazne zjednodušila schopnosť používateľa ukladať rôzne údaje. Hlavným pozoruhodným rysom tohto zdroja je, že Mail.ru Cloud je jedným z najlepších cloudových úložísk na ruskom trhu, ktorý poskytuje svoje služby na relatívne bezplatnom základe.

Vytváranie online dokumentov

Prvá vec, s ktorou bude každý užívateľ cloudového úložiska Mail.ru čeliť, je jednou z hlavných možností, ktorou je vytvorenie samostatných štruktúr súborov a celých dokumentov. V skutočnosti to môže značne zjednodušiť mnoho úloh, pretože následne všetky vytvorené súbory a priečinky budú prístupné z akéhokoľvek zariadenia.

Implementoval proces vytvárania samostatných súborov pomocou špeciálnych online služieb. Ak chcete napríklad vytvoriť súbor s tabuľkou vo formáte XLS, použite príslušný program Excel Online.

Každý poskytnutý online editor rôznych dokumentov má takmer kompletný rozsah funkcií klientskej verzie programu. Zároveň vám umožňuje vytvárať súbory úplne zadarmo, bez akýchkoľvek ďalších podmienok.

Nastavenia zdieľania

Samozrejme, žiadna cloudová služba nemôže robiť bez takých detailov, ako sú nastavenia prístupu k rôznym súborom a cloudu ako celku. Špeciálne na tieto účely majú užívatelia samostatný blok zodpovedajúcich nastavení.

Prístup je tiež možné organizovať samostatne pre každý súbor v úložisku cloud. Výsledkom takýchto akcií bude automaticky vygenerovanie odkazu na dokument, ktorý môže použiť ktorýkoľvek používateľ.

Potom, čo vybraný súbor alebo priečinok dostal nové prístupové parametre, ich skutočné zmeny polohy. Každý dokument dostupný na prezeranie podľa odkazu je umiestnený na karte. "Zdieľanie".

Prevezmite súbory do počítača

Na prevzatie akýchkoľvek informácií z archívu sa používa systém tradičný pre takéto služby, vďaka ktorému sa dajú súbory vybrať a nahrať s niekoľkými kliknutiami.

Ihneď je dôležité poznamenať, že akýkoľvek verejný súbor je možné stiahnuť kliknutím na predtým vygenerovaný odkaz. Toto sa deje na vyhradenej stránke.

Odstránenie súborov

Rovnako ako v prípade sťahovania, vlastník úložného priestoru v cloudu môže odstrániť ľubovoľný dokument tak, že ho najprv vyberie.

Je možné vymazať nielen jednotlivé súbory, ale aj celé priečinky, ktoré zase obsahujú ďalšie dokumenty a podpriečinky.

Z dôvodu akcií na odstránenie sa každý súbor prenesie z hlavnej časti do priečinka "Shopping" a automaticky vymazať bez možnosti obnovenia do dvoch týždňov. Počas obdobia v koši môže užívateľ manuálne vymazať alebo obnoviť dokumenty.

Odkazy na súbory, ktoré boli presunuté do koša, sa automaticky zablokujú.

Nahrajte súbory do cloudu

Na pridanie niektorých dokumentov do ukladacieho priestoru cloudu sa používa štandardný systém nahrávania súborov cez dialógové okno. Sťahovateľné veľkosti sú obmedzené na 2 GB.

Prepojenie tarifných plánov

Dôležitou súčasťou cloudu z Mail.ru je možnosť rozšíriť diskový priestor nad 8 GB. Na tieto účely sú používateľom poskytnuté samostatné stránky obsahujúce všetky informácie o nákladoch a podmienkach používania taríf.

Upozorňujeme, že po pripojení platených taríf budú mať užívatelia ďalšie možnosti.

Synchronizácia ukladania

Pre uľahčenie práce s cloudovým úložiskom od spoločnosti Meil.ru môžete použiť špeciálnu klientskú verziu tejto služby pre PC, ktorá sa automaticky synchronizuje so službou online.

Proces synchronizácie je v pracovnom stave od inštalácie programu a môže byť manuálne zablokovaný užívateľom.

Skopírujte odkaz na súbor v systéme Windows

V adresári cloud môžete odkaz skopírovať kliknutím pravým tlačidlom myši na súbor a výberom položky "Kopírovať verejný odkaz".

Okrem toho ponuka pravého kliknutia na ľubovoľný súbor v systéme s integrovaným cloudom umožňuje presunúť ho do lokálneho adresára úložného priestoru.

Urobte screenshoty

Štandardne je cloud vybavený dodatočným softvérom. "Skrinshoter"vám umožní robiť screenshoty. Táto časť programu má navyše vlastný blok nastavení.

Po vytvorení snímok obrazovky sa automaticky uložia do lokálneho úložiska aj na server. Snímka obrazovky teda môže byť alternatívou k mnohým programom na vytváranie snímok kvôli schopnosti rýchlo exportovať obrázky.

Zobrazenie mediálnych súborov v galérii Android

Aplikácia Mail.ru Cloud pre mobilné platformy sa výrazne nelíši od jej náprotivkov, ale je skôr zameraná na prístup k súborom, než ich prenos. To znamená, že je možné prezerať galériu obrázkov alebo použiť predtým uložené kópie dokumentov.

Keď spustíte mediálny súbor z úložiska cloud, je predinštalovaný a potom otvorený v špeciálnom prehrávači v závislosti od typu dokumentu.

Pri prezeraní dokumentov v hornej časti obrazovky môžete vidieť dátum vytvorenia súboru v úložnom priestore cloudu, ako aj použiť základné menu na správu.

Pridať súbory do obľúbených

Na rozdiel od on-line služby a PC softvér, Android aplikácia poskytuje možnosť označiť srdce. Potom bude dokument umiestnený na samostatnú stránku, odkiaľ bude možné na nej vytvoriť prípadné manipulácie.

Pridávanie dokumentov do systému Android

Aplikácia pre mobilné platformy okrem iného poskytuje vlastný spôsob pridávania dokumentov prostredníctvom špeciálneho bloku.

Môžete doslova stiahnuť akýkoľvek druh dokumentov, ale väčší dôraz je kladený na mediálne súbory.

Zobrazenie a triedenie súborov

Pre užívateľov mobilného cloudu z Mail.ru môže byť dôležitou súčasťou aplikácie možnosť zmeniť vzhľad súborov na disku.

Systém navyše štandardne umožňuje automatické objednávanie dokumentov v súlade s vybranými podmienkami.

Zobrazenie štatistík v systéme Android

Mobilná aplikácia pre systém Android má možnosť zobraziť podrobné informácie o štatistike ukladania v cloude.

Okrem toho pomocou hlavného menu tohto softvéru môžete zistiť, koľko miesta zostáva v úložnom priestore.

Zobraziť pomocník služby Cloud

Ako vidíte, Cloud.ru Cloud je multifunkčný. To môže zmiasť začínajúceho užívateľa, takže tvorcovia archívu sa postarali o vytvorenie návodu.

Vďaka nej sa môžete dozvedieť o všetkých základných nuanciách správy cloudu z Mail.ru.

dôstojnosť

  • Bezplatne 8 GB voľného úložného priestoru;
  • Tarify s relatívne nízkymi cenami;
  • Podpora všetkých operačných systémov a platforiem;
  • Automatická synchronizácia súborov;
  • Dostupnosť podporných nástrojov pre prácu s dokumentmi.

nedostatky

  • Platené funkcie;
  • Potreba využívať služby Mail.ru;
  • Nestabilné sťahovanie súborov cez prehliadač.

Ako vidíte, Mail.ru Cloud, bez ohľadu na použitú verziu, poskytuje obrovské množstvo možností. Zároveň by ste nemali zabúdať, že niekoľko programov môže pracovať súčasne s jedným kontom cloudu.

V extrémnom prípade, ak sú problémy s pochopením rozhrania a funkčnosti vo všeobecnosti, môžete si vždy prečítať vstavané pokyny.

Stiahnite si Mail.ru Cloud zadarmo

Stiahnite si najnovšiu verziu programu z oficiálnych stránok

Ako vytvoriť "Mail.Ru Cloud" Ni Mail Agent Priamy mail robot Ako používať Mail.Ru Cloud

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
Mail.ru Cloud je vlastným cloudovým úložiskom od spoločnosti Mail.ru, ktoré okrem hlavných funkcií správy súborov integruje obrazovku obrazovky a ďalšie funkcie do kontextového menu systému Windows.
Systém: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: Mail.ru
Cena: zadarmo
Veľkosť: 13 MB
Jazyk: ruština
Verzia: 15.06.0853

Pozrite si video: Suspense: Blue Eyes You'll Never See Me Again Hunting Trip (Február 2020).

Loading...