Inštalačný program Snappy Driver 1.18.4

Ak chcete vytvoriť svoju karikaturu na profesionálnej úrovni, mali by ste mať špeciálne programy. S ich pomocou môžete vytvoriť postavy a urobiť z nich pohyb, pracovať na pozadí a aplikovať zvuk - vo všeobecnosti všetko, čo potrebujete na natáčanie karikatúr. Zoberieme do úvahy jeden z týchto programov - Luxology MODO.

MODO je výkonný program pre 3D modelovanie, kreslenie, animáciu a vizualizáciu v jednom pracovnom prostredí. Má tiež nástroje na sochárstvo a sfarbenie textúry. Hlavnou výhodou MODO je vysoký výkon, vďaka ktorému si program získal reputáciu ako jeden z najrýchlejších modelovacích nástrojov. Hoci MODO nemôže pochváliť rovnakou sadou nástrojov ako Autodesk Maya, určite si zaslúži pozornosť.

Odporúčame vidieť: Iné programy na vytváranie karikatúr

Pokročilý modelový systém

MODO má veľkú sadu nástrojov pre modelovanie, ktoré zvládli, môžete vytvárať projekty oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Program tiež umožňuje vytvárať presné geometrie, čo značne uľahčuje prácu. MODO má najrýchlejší a najmodernejší 3D modelovací systém, pomocou ktorého môžete vytvárať presné mechanické projekty a ľubovoľné projekty.

kreslenie

Každý vytvorený model môže byť natretý. K tomu je v MODO k dispozícii veľká sada rôznych kefiek, ktorých parametre je možné meniť, alebo môžete dokonca vytvoriť novú kefu s jedinečnými nastaveniami. Môžete maľovať ako trojrozmerný model a jeho projekciu.

Vlastné nástroje

Toolpipe vám umožňuje vytvoriť si vlastné nástroje a štetce, ako aj im priradiť klávesové skratky. Môžete kombinovať vlastnosti rôznych nástrojov v jednom a vytvoriť si pohodlný individuálny set, nástroje, v ktorých bude pracovať tak, ako chcete.

animácie

Akýkoľvek model môže byť urobený na pohyb pomocou mocnej funkcie nastavenej v MODO. Program obsahuje všetky nástroje, ktoré môžete potrebovať moderný video editor. Tu môžete uložiť aj špeciálne efekty na už hotové video a vytvoriť nové video od začiatku.

vizualizácia

MODO má jeden z najlepších vizualizérov na svete pre vytváranie realistických, vysoko kvalitných obrázkov. Renderovanie je možné vykonať offline alebo s pomocou používateľa. Pri vykonávaní zmien projektu sa vizualizácia tiež okamžite zmení. Môžete tiež sťahovať ďalšie knižnice a textúry pre lepší a presnejší obraz.

dôstojnosť

1. Vysoký výkon;
2. Pohodlie používania;
3. Schopnosť plne prispôsobiť program pre užívateľa;
4. Realistické obrázky.

nedostatky

1. Nedostatok Russification;
2. vysoké systémové požiadavky;
3. Potreba registrácie pred stiahnutím.

Luxology MODO je výkonný program pre prácu s trojrozmernou grafikou, s ktorou môžete ľahko vytvárať karikatúry. Tento program je obľúbený v oblasti reklamy, vývoja hier, špeciálnych efektov a odporúča sa používať pokročilejších používateľov. Na oficiálnych stránkach si môžete stiahnuť skúšobnú verziu programu na 30 dní a preskúmať všetky jeho funkcie.

Stiahnite si skúšobnú verziu MODO

Stiahnite si najnovšiu verziu z oficiálnych stránok.

Autodesk maya Toon boom harmónia bCAD Nábytok SketchUp

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
MODO je program pre konštrukciu trojrozmerných objektov, kreslenie dynamických scén, vytváranie sôch, architektonické projekty, vizualizáciu siete, renderovanie.
Systém: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: The Foundry Visionmongers Ltd
Cena: 1799 USD
Veľkosť: 440 MB
Jazyk: angličtina
Verzia: 10.2

Loading...