Ako odstrániť všetky fotografie na Instagram

Pomocou sociálnej siete VKontakte ste si pravdepodobne všimli, že ak vám niekto odpovie v komentároch, odpovede sa uložia na karte "Odpovede" v oznámeniach. Dnes budeme hovoriť o tom, ako ich odtiaľto odstrániť a či je to vôbec možné.

Je možné odstrániť odpovede VK?

Aby sme pochopili, čo je v stávke, podrobne zvážime túto otázku. K tomu kliknite na zvonček, ktorý sa nachádza v hornom paneli VC.

Budú tam všetky oznámenia, ktoré k vám nedávno prišli, napríklad niekto ohodnotil jeden z vašich príspevkov alebo odpovedal na váš komentár.

Ak kliknete na odkaz "Zobraziť všetko", bude možné vidieť viac oznámení a na strane sa objavia aj rôzne sekcie, medzi ktorými bude "Odpovede".

Otvorením si môžete prezrieť všetky najnovšie odpovede na vás alebo uviesť vašu stránku VK. Ale po nejakom čase sa tam vyprázdni, takže nie je žiadna funkcia na odstránenie odpovedí. To sa deje automaticky.

Môžete odstrániť svoje komentáre a odpovede, ktoré ste ponechali na VK. Za týmto účelom:

  1. Nájdeme záznam, pod ktorým ste zanechali komentár alebo odpoveď na niekoho príspevok.
  2. Nájdite svoje komentáre a kliknite na kríž.

Ak vám však niekto odpovie, upozornenia budú ešte nejakú dobu uložené na karte "Odpovede".

Ak chcete, aby odpovede zmizli rýchlejšie, môžete sa opýtať ľudí, ktorí im dali odstrániť svoje komentáre, ktoré vám boli odoslané. Potom z karty "Odpovede" budú preč.

Ak správca komunity odstráni položku, ktorá obsahuje odpovede, potom z karty "Odpovede" budú tiež preč.

Pozri tiež: Ako odstrániť upozornenia a VC

záver

Ako vidíte, vyčistite kartu "Odpovede" je to možné a to nie je také jednoduché. A môžete len počkať a staré odpovede zmiznú samy, alebo záznam, pod ktorým boli dané, bude vymazaný.

Loading...