Video flip programy

Nielen video editory ponúkajú rotáciu obrazu, ale aj špecializované produkty. Avšak, na internete nie sú tak moc ako softvér pre montáž klipov. V tomto článku sa budeme zaoberať niekoľkými zástupcami týchto dvoch typov programov, ktoré pomôžu užívateľovi určiť voľbu ideálnej možnosti.

Video MASTER

Začnime jednoduchým editorom, ktorý vám umožní kombinovať niekoľko klipov, prispôsobiť ich, pridávať efekty, filtre, prechody a podobné detaily. Otočiť obrázok "Video MASTER" je tiež možné, táto akcia sa koná v príslušnom okne. Pred zakúpením tohto programu odporúčame, aby ste sa zoznámili so skúšobnou verziou, nie je obmedzená funkčnosťou a je vhodná na prvé oboznámenie sa s takýmto softvérom.

Stiahnite si VideoMASTER

Voľný Video Flip a otočiť

Nasledujúci zástupca sa líši od ostatných tým, že sa hodí výlučne na úlohu prehodiť obraz. Nie je nič zbytočné, iba dve obrazovky s pôvodným videom a to, čo sa stane po spracovaní. Kontroly sa nachádzajú v hlavnom okne, kde sa vykonávajú všetky procesy. Okrem toho existuje malý prírastok vo forme možnosti konverzie filmu pred uložením do jedného z piatich dostupných formátov.

Stiahnite si Free Video Flip and Rotate

Video montáž

VideoMontazh je jednoduchý program, ktorý bude ideálnym riešením pre tých, ktorí sa práve s takýmto softvérom zoznámia a nechcú sa ponoriť do zložitých funkcií a obrovského výberu nástrojov. Tento zástupca zvláda úlohu dokonale premieňať obrázky.

Stiahnite si VideoMontazh

Movavi Video Editor

Populárny editor zo spoločnosti Movavi právom zastáva miesto v našom zozname, pretože je vybavený všetkým potrebným, čo môže byť potrebné pri práci s projektom, vrátane funkcie video flip. Okrem toho má veľký počet efektov, filtrov, prechodov a podobných detailov, ktoré dopĺňajú a menia vzhľad projektu.

Stiahnite si Movavi Video Editor

Adobe Premiere Pro

Nemohli sme si pomôcť, ale aspoň jeden nádherný program od spoločnosti Adobe. Tentoraz sa pozornosť sústredila na Premiere Pro, ktorá slúži ako ideálne riešenie pre prácu s videozáznamami. Predsudky sa robia na profesionáloch podniku a amatéri budú môcť pracovať v tomto softvéri. Samozrejme, že premiér môže video prevrátiť.

Stiahnite si Adobe Premiere Pro

Sony vegas pro

Najobľúbenejší zástupca programov na úpravu videí je aj na našom zozname. To vám umožní vykonávať takmer všetky akcie s video a iné mediálne súbory. Najprv to bude pre začiatočníkov ťažké zvládnuť Vegas, avšak tieto znalosti pomôžu spracovať klipy a filmy rýchlejšie a efektívnejšie.

Stiahnite si Sony Vegas Pro

VirtualDub

Ten bude považovať zástupcu, ktorý je ideálny pre fanúšikov zvládnuť video pred uvedením na sociálne siete alebo video hosting. VirtualDub má všetko, čo potrebujete na dokončenie tohto procesu. Okrem toho je tu možnosť vytvoriť animáciu GIF a nahrávať video z obrazovky.

Stiahnite si VirtualDub

Otočiť video - jeden z mnohých funkcií, ktoré sú prítomné vo väčšine moderných editorov. Vzhľadom na množstvo zástupcov na trhu je ťažké vybrať jeden program. Odporúčame vám pozrieť sa na ich vlastnosti, unikátne nástroje, ktoré budú pre vás užitočné.

Pozrite si video: MAFF Flip Video Program Screening Long Version (Marec 2020).

Loading...