Inštalácia ovládača Scanner BearPaw 2400CU Plus

Metóda 1: Pridajte poznámky do programu Instagram z počítača

Našťastie, ak potrebujete poslať správu konkrétnemu používateľovi prostredníctvom komentárov, môžete sa s touto úlohou vyrovnať pomocou webovej verzie programu Instagram, ktorá je k dispozícii na použitie v každom prehliadači.

  1. Prejdite na stránku webovej verzie programu Instagram av prípade potreby autorizujte.
  2. Pozri tiež: Ako sa prihlásiť do Instagramu

  3. Otvorte príspevok, pre ktorý musíte zanechať komentár. Na obrazovke sa zobrazí samotná fotografia alebo video a vpravo budú viditeľné už existujúce komentáre. V pravej dolnej časti okna sa nachádza tlačidlo. "Pridať komentár", Kliknite naň raz myšou a potom pokračujte zadaním textu správy.
  4. Ak chcete odoslať komentár, stačí stlačiť kláves vstúpiť.

Metóda 2: Odoslanie súkromných správ Direct z počítača

Situácia je zložitejšia, ak chcete komunikovať s počítačom prostredníctvom súkromných správ, pretože verzia stránky Instagram ešte nemá túto funkciu.

Jediný spôsob, ako sa dostať do počítača, je použitie aplikácie Instagram. Tu máte dve možnosti: pre počítače so systémom Windows 8 a vyššie používajte oficiálnu aplikáciu a pre mladšie verzie tohto operačného systému nainštalujte špeciálny program, ktorý emuluje Android, prostredníctvom ktorého môžete spúšťať ľubovoľné aplikácie implementované pre túto mobilnú platformu.

Pozri tiež: Ako nainštalovať Instagram na počítači

V našom prípade je pre nás vhodné použitie oficiálnej aplikácie Instagram, pretože máme počítač so systémom Windows 10. Na príklade tejto aplikácie zvážime ďalšiu možnosť odosielania osobných správ z počítača.

  1. Spustite aplikáciu Instagram v počítači. V predvolenom nastavení sa na obrazovke zobrazí hlavná karta, ktorá zobrazuje váš informačný kanál. Tu musíte kliknúť na ikonu s lietadlom, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu a prejsť na Direct.
  2. Ak ste predtým mali so zainteresovanou osobou korešpondenciu, okamžite si s ním vyberte chat. Nový chat vytvoríme kliknutím Nová správa.
  3. V grafe "To" Budete musieť vybrať jedného alebo viacerých používateľov, ktorým bude správa odoslaná. Je pozoruhodné, že môžete posielať správy nielen na účty z vašich odberov, ale aj na tých, ktorí majú stránku, ktorá môže byť uzavretá od vás. Ak chcete spustiť vyhľadávanie účtu, začnite zadávať používateľské meno, po ktorom systém začne okamžite zobrazovať výsledky vyhľadávania.
  4. Pozri tiež: Ako nájsť priateľa na Instagram

  5. V dolnej časti okna kliknite na pole. "Napísať správu"a potom začnite písať.
  6. Ak chcete odoslať správu, stačí kliknúť na tlačidlo. "Odoslať".

Ak máte záujem o iné spôsoby, ktoré umožňujú poslať správu užívateľovi v Direct, potom tento problém bol zvážený podrobnejšie na webe v jednom z predchádzajúcich článkov.

Pozrite si tiež: Ako písať na Instagram Direct

O otázke zasielania správ na Instagram z počítača dnes.

Loading...