Clownfish 4.56

Chcete sa pobaviť zo svojich kamarátov alebo kolegov z práce? Alebo opravte svoj hlas tak, že to, čo by ste chceli? Vyskúšajte bezplatný program Clown Fish. Umožní vám zmeniť váš hlas nad rámec uznania.

Clownfish pracuje v spojení s populárnym hlasovým chatovým klientom Skype. Stačí spustiť Clownfish, vybrať požadované efekty s niekoľkými kliknutiami a zavolať na Skype - vaši priatelia budú veľmi prekvapení, keď počujú váš nový hlas.

Clown Fish váži iba polovicu megabajtu a je to malá aplikácia, ktorá beží na systémovej lište Windows (vpravo dole na obrazovke). Program vám umožňuje počúvať svoj vlastný reč, takže užívateľ môže kontrolovať, ako sa jeho hlas zmenil.

Lekcia: Ako zmeniť hlas vo Skype pomocou Clownfish

Odporúčame vidieť: Iné riešenia pre zmenu hlasu v mikrofóne

Zmena hlasu

S Clown Fish, môžete ľahko zmeniť tón. Môžete napríklad urobiť svoj hlas ženský alebo mužský, detinský alebo dokonca ako monštrum.

Program má schopnosť prispôsobiť výšku zvuku: môžete urobiť hlas vyššie alebo nižšie, ako chcete.

Prekrytie efektov

Môžete použiť niekoľko efektov na váš hlas. Efekty ako echo, viacnásobné ozveny a zbor sú k dispozícii tu. Ak nemáte dostatok štandardných efektov, môžete tiež pripojiť efekty tretích strán pomocou zásuvných modulov VST.

Prekrytie pozadia

K vášmu prejavu môžete pridať ľubovoľný zvuk na pozadí: od rôznych zvukov, napríklad od hluku na ulici, až po hudbu. Stačí otvoriť príslušný zvukový súbor v počítači.

Clownfish vám umožňuje nastaviť hlasitosť zvuku na pozadí a môžete pridať niekoľko zvukových súborov naraz, ktoré sa budú prehrávať v poradí.

Preklad správ vo Skype

Clownfish má množstvo ďalších funkcií, ktoré vám pomôžu komunikovať na Skype. Môžete povoliť automatický preklad správ, prichádzajúcich aj odchádzajúcich. K dispozícii je funkcia hlasových správ hlas bot.

klady:

1. Jednoduchý vzhľad a malá veľkosť aplikácie;
2. Prítomnosť viacerých doplnkových funkcií, ktoré pomáhajú pri komunikácii v Skype;
3. K dispozícii je ruský jazyk.

nevýhody:

1. Pracuje len so Skype. Zmena hlasu v iných aplikáciách pomocou Clownfish nebudete úspešný. Ak to chcete urobiť, skúste AV Voice Changer Diamond alebo MorphVox Pro.

Zmena hlasu vo Skype nebude pre vás problémom, ak používate Clownfish. Program sa veľmi ľahko používa a konfiguruje, na rozdiel od väčšiny ostatných zástupcov tohto segmentu.

Stiahnite si clownfish zadarmo

Stiahnite si najnovšiu verziu programu z oficiálnych stránok

Ako používať Clownfish Ako zmeniť hlas vo Skype pomocou Clownfish Clownfish nefunguje: príčiny a riešenia Zmeňte svoj hlas v službe Skype

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
Clownfish je veľmi užitočná aplikácia pre zmenu hlasu v populárnom programe pre komunikáciu Skype, aj v produkte existuje množstvo ďalších, nie menej zaujímavých funkcií.
Systém: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: Shark Labs
Cena: zadarmo
Veľkosť: 1 MB
Jazyk: ruština
Verzia: 4.56

Pozrite si video: Как изменить голос в Skype? как пользоваться Clownfish for Skype (November 2019).

Loading...