Ako označiť osobu na videu Instagram

Majitelia zariadení so systémom Android obľúbeného výrobcu Xiaomi sú často zmätení otázkou inštalácie systémového softvéru do svojich zariadení, pričom sledujú rôzne ciele. Nasledujúci článok popisuje spôsoby aktualizácie, preinštalovania, zmeny typu a obnovenia firmvéru na smartfóne Xiaomi Redmi Note 3 PRO.

Napriek vyváženosti hardvérových komponentov, ktoré charakterizujú Xiaomi Redmi Note 3 PRO (RN3 PRO), ako aj vysokú úroveň implementácie funkčnosti operačného systému MIUI, iba tí používatelia modelu môžu tvrdiť, že smartphone je plne prispôsobený. kto ju môže šiť.

Dôležité informácie

Predtým, než sa pokúsite zvážiť, ako komunikovať so systémovým softvérom zariadenia, je potrebné poznamenať dva dôležité body:

 1. Môžete použiť zostavy OS a komponenty systémového softvéru, ktoré sú k dispozícii odkazom v článku, výhradne pre model Xiaomi Redmi Note 3 PRO, postavený na báze procesora Qualcomm, bez ohľadu na množstvo pamäte RAM / ROM (2/16 alebo 3/32) zariadenia! Tieto smartfóny boli vyrobené výrobcom pod kódovým menom "Kenzo".

  Uistite sa, že existujúce zariadenie zodpovedá modelu, ktorý bude popísaný v nižšie uvedenom materiáli, najjednoduchší spôsob použitia aplikácie Android Antutu benchmark:

  • Nainštalujte nástroj Antutu Benchmark z obchodu aplikácie Google Play a spustite ho.

   Stiahnite si Antutu Benchmark z obchodu Google Play

  • Prejdite na časť "Moje zariadenie" z hlavnej obrazovky Antutu a pozrite sa na hodnotu položky "Zariadenie" v zozname "Základné informácie", Ak je uvedené "Kenzo"Pokyny v tomto materiáli platia pre vašu kópiu smartfónu.

  Buďte pozorní! Napriek tomu, že metódy preinštalovania operačného systému na zariadeniach Xiaomi a nástroje na vykonávanie tejto operácie sú takmer rovnaké, v prípade modelových "Kenzo" možnosti ("Kate", "Henessy") sa používajú, opakujeme, súbory a softvér používaný pri vytváraní pokynov sú rôzne!

 2. Napriek tomu, že všetky nižšie uvedené pokyny sú opakovane používané v praxi a navrhované softvérové ​​nástroje sú vysoko efektívne a osvedčené, nezabudnite:

  Zásah do systémového softvéru zariadenia so systémom Android je v každom prípade sprevádzaný potenciálnym rizikom poškodenia tohto zariadenia a môže viesť k nepredvídateľným následkom! Všetka zodpovednosť za výsledky operácií, vrátane negatívnych, spočíva výlučne na užívateľovi, ktorý ich vykonáva!

Príprava na preinštalovanie systému Android

Skôr ako začnete akýmkoľvek spôsobom zasahovať do systémového softvéru vášho smartfónu, musíte vykonať niekoľko prípravných krokov. Správna príprava zaisťuje bezpečnosť firmvéru a dosiahnutie požadovaného výsledku bez problémov a porúch, a tiež vám umožní získať počítač k dispozícii, ktorý môže byť použitý ako nástroj na obnovu zariadenia do práce, ak sa niečo pokazí.

Realizácia prípravnej fázy v rámci tohto materiálu sa vykonáva pomocou proprietárnych nástrojov vyvinutých spoločnosťou Xiaomi, aby používateľom umožnila prakticky všetky typy interakcie so softvérovou časťou zariadení výrobcu.

Krok 1: Účet MI

Väčšina vlastníkov RN3 PRO pravdepodobne vie o schopnostiach účtu MI a úspešne ho používa počas prevádzky svojho zariadenia. Uvedený účet bude potrebný aj pri vykonávaní samostatných postupov sprevádzajúcich prácu so systémovým softvérom zariadenia. Ak počujete o vyššie uvedenom "kľúči" pre prístup k službám Xiaomi prvýkrát, musíte postupovať podľa pokynov na jeho vytvorenie z článku na nižšie uvedenom odkaze a prihlásiť sa do svojho účtu vo svojom smartfóne.

Prečítajte si viac: Ako sa zaregistrovať Mi Account

Krok 2: Nainštalujte Mi Phone Assistant

Spoločnosť Xiaomi ponúka funkčný softvér pre prácu so značkovými zariadeniami. Bola pomenovaná aplikácia správcu telefónu MiPhoneAssistanta s jeho pomocou môžete vykonávať rôzne operácie súvisiace s preinštalovaním systému Android, ako aj samotným procesom firmvéru.

Nevýhody MiPhoneAssistant 3.0 zahŕňajú absenciu oficiálneho prekladu aplikačného rozhrania do jazykov iných ako čínština, ale túto chybu určili vývojári tretích strán. Ak chcete získať anglickú verziu programu Mi Assistant na počítači, postupujte takto:

 1. Stiahnite si a rozbaľte archív obsahujúci distribučnú súpravu nástroja a balík so súbormi na preklad rozhrania manažéra do angličtiny cez nasledujúci odkaz:

  Stiahnite si Mi Phone Assistant 3.0 pre prácu so smartfónom Xiaomi Redmi Note 3 PRO

 2. Spustite inštalačný program "Mi Phone Assistant 3.0.exe" a kliknite v oknách na tlačidlá označené na snímkach obrazovky:
  • Prvá (1):

  • Potom (2):

  • Ďalej (3):

  • A konečne - (4), po ktorom začne proces kopírovania súborov na PC disk:

 3. Počkajte na dokončenie inštalácie.

 4. Zrušte začiarknutie políčka vedľa položky (1) na obrázku nižšie a kliknite na jediné tlačidlo (2) v okne inštalačného programu.

 5. Skopírujte adresár "Mi_phone_assistant.res" z archívu s inštalátorom do schránky.
 6. Zmeniť adresárC: / Program Files (x86) / MiPhoneAssistanta odstráňte priečinok v ňom "Mi_phone_assistant.res".
 7. Prilepte zo schránky do adresára MiPhoneAssistant priečinok skopírovaný v odseku 5 tohto návodu.
 8. Spustite program kliknutím na jeho názov v Hlavnom menu systému Windows.
 9. Aplikácia Mi Phone Assistant je pripravená na použitie, zostáva na prihlásenie do vášho účtu Mi, aby ste získali prístup k funkciám aplikácie.

Krok 3: Prevádzkové režimy, Overenie inštalácie ovládača

Pokiaľ ide o väčšinu zariadení so systémom Android, najúčinnejším nástrojom na vykonávanie úplného firmvéru a súvisiacich manipulácií je osobný počítač vybavený špecializovanými programami. Na zabezpečenie interakcie "veľkého brata" a mobilného zariadenia sú potrebné ovládače.

Pozri tiež: Inštalácia ovládačov pre firmvér Android

Xiaomi Redmi Note 3 Užívatelia PRO, ktorí dokončili predchádzajúci prípravný krok, tj nainštalovaný MiPhoneAssistant, sa nemusia obávať o prítomnosť ovládačov pre interakciu so zariadením v ich systéme - všetky komponenty sú súčasťou určenej aplikácie a sú integrované do systému Windows počas inštalácie.

Len v prípade, že pod odkazom sa zobrazí archív s ovládačmi pre daný model. Ak počas testu popísaného nižšie nie je nainštalovaný žiadny komponent, nainštalujte ho manuálne.

Stiahnite si ovládače pre firmware Xiaomi Redmi Note 3 PRO

Ak chcete skontrolovať správnosť inštalácie ovládača a súčasne zistiť, ako prepnúť zariadenie do rôznych stavov, otvoriť „Správca zariadení“ a pripojte zariadenie a preložte ho do nasledujúcich režimov.

Pozrite tiež: Ako otvoriť Správcu zariadení

 1. Ladenie USB (ladenie na YUSB). Aktivácia režimu načítaného v telefóne Android:
  • Otvorte "Nastavenia" MIUI, prejdite na časť "O telefóne" a potom s piatimi rýchlymi dotykmi na položku "Verzia MIUI" zapnite zobrazenie menu "Pre vývojárov".
  • V sekcii sa vráťte do hlavného zoznamu nastavení operačného systému "SYSTÉM A ZARIADENIE" tapnite Rozšírené nastavenia a potom klepnite na položku "Pre vývojárov".
  • Aktivujte dva prepínače: prvý "Ladenie USB" (po ktorom bude požiadavka, ktorú musíte potvrdiť klepnutím na "OK") a potom Inštalácia prostredníctvom rozhrania USB (bude potrebné neskôr v priebehu niektorých manipulácií s PC).
  • Uistite sa, že je zobrazený zoznam zariadení „Správca zariadení“ po pripojení telefónu je k dispozícii položka "Rozhranie ADB".

 2. OBNOVA - životné prostredie. Prenos zariadenia do tohto stavu:
  • Vypnite telefón a stlačte ho súčasne "Vol +" a "Power".
  • Podržte tlačidlá, kým sa na displeji nezobrazia položky ponuky prostredia.
  • Vyberte si v "Hlavné menu" položka obnovy "Spojiť sa s MiAssistant" a pripojte telefón k portu USB. „Správca zariadení“ zobrazí sa položka Rozhranie Android ADB.
 3. fastboot - hlavný režim pre vykonávanie operácií súvisiacich s prácou so softvérovou časťou RN3 PRO pomocou PC:
  • Vypnite telefón a stlačte na ňom tlačidlá "Vol -" a "Power".
  • Držte tlačidlá, až kým sa na obrazovke neobjaví symbol Xiaomi, ktorý opravuje králika.
  • Pri pripájaní zariadenia Redmi Note 3 PRO v režime "Fastboot" Telefón by sa mal zobrazi »v PC „Správca zariadení“ vo forme "Rozhranie zavádzača systému Android".
 4. EDL (Núdzové prevzatie) - môžete povedať núdzový stav, v ktorom telefón môže ísť v dôsledku vážneho poškodenia softvéru. Počítačové zariadenie v režime EDL je definované ako "Qualcom HS-USB QDLoader 9008".

  V niektorých prípadoch, keď bliká s niektorými metódami RN3 PRO, môže byť tento režim zapnutý násilne a rôznymi spôsobmi. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je pomocou špecializovaného skriptu Fastboot:

  • Prevezmite a rozbalte archív obsahujúci skript na nasledujúcom odkaze:

   Stiahnite si skript na prepnutie Xiaomi Redmi Note 3 PRO do režimu EDL

  • Vypnuté zariadenie prepnite do režimu "Fastboot", pripojte ho k PC.
  • Spustite spustiteľný súbor edl.cmd, Po niekoľkých sekundách sa obrazovka telefónu vypne a kontrolka LED bliká na červeno - zariadenie sa prepne do režimu EDL.

Krok 4: Zálohovanie

Ak vás neuskutočnenie prípravných činností opísaných vyššie jednoducho zbaví možnosti flashovať RN3 PRO z počítača, potom odmietnutie vytvoriť záložnú kópiu informácií nahromadených v telefóne počas jeho prevádzky môže viesť k oveľa katastrofálnejším následkom.

Pozri tiež: Ako zálohovať zariadenia Android pred blikaním

Dôrazne sa odporúča, aby ste pred každým preinštalovaním systému na zariadení vytvorili zálohu všetkého dôležitého! Pamätajte si, že aj keď ste skúsený používateľ a ste si istí bezpečnosťou vykonaných postupov - zaistenie nie je nikdy zbytočné!

Informácie z pamäte zariadení Xiaomi je možné archivovať rôznymi spôsobmi. Okrem jednotlivých nástrojov navrhnutých v článku na vyššie uvedenom odkaze, môžete použiť nástroje integrované do MIUI. V našich materiáloch sa tieto riešenia už zvažovali a vzhľadom na Redmi Note 3 Pro platia odporúčania pre iné modely výrobcu.

Pozri tiež:
Ako urobiť zálohu informácií zo zariadenia Xiaomi v MiCloud
Vytvorenie lokálneho zálohovania informácií zo zariadení Xiaomi

Podľa nižšie uvedených pokynov môžete uložiť takmer všetky informácie o používateľovi zo zariadenia na disk PC a kedykoľvek ich potom obnoviť. Použitým nástrojom je vyššie opísaný manažér pre prácu s Xiaomi zariadeniami - MiPhoneAssistant.

 1. Spustite Mi Assistant, prihláste sa pomocou prihlasovacieho mena a hesla Mi účtu.
 2. Pripojte RN3 Pro s prednastaveným "Ladenie USB" a Inštalácia prostredníctvom rozhrania USB na pc.
 3. Po definovaní zariadenia v programe a zobrazení informácií o ňom kliknite na "Záloha".
 4. V časti aplikácie, ktorá sa otvorí, kliknite na položku "Nová záloha".
 5. Pozrite sa na displej smartfónu - zobrazí sa žiadosť o prístup k telefónu Mi PC Suite - klepnite na "Povoliť".
 6. Počkajte na analýzu informácií uložených v pamäti zariadenia, - zmiznutie oznámenia "Čítanie údajov na zariadení ..." v okne Mie Assistant.
 7. V okne MiPhoneAssistant nastavte zaškrtávacie políčka pod ikonami zodpovedajúcimi typom archivovaných údajov. Ako pridáte značky nad tlačidlo "Spustiť zálohovanie" množstvo miesta na disku, ktoré bude zálohovať, sa zmení.
 8. Ak chcete začať kopírovať informácie z telefónu na disk počítača, kliknite na tlačidlo. "Spustiť zálohovanie".
 9. Počkajte na dokončenie procesu archivácie. Postup nie je rýchly a môžete ho sledovať pomocou ukazovateľa priebehu.
 10. Po vytvorení zálohy sa tlačidlo aktivuje v okne Asistent. "Complete"kliknite naň.
 11. Tým sa archivuje informácia z RN3 PRO. Priečinky záložných súborov sú uložené v adresári "Mi_assistant_backup"nachádza sa v koreňovom adresári diskovej oblasti počítačového systému.

Obnovenie údajov neskôr:

 1. Pripojte telefón k počítaču rovnakým spôsobom ako pri vytváraní zálohy. kliknite "Obnoviť" v okne Mi Assistant.
 2. Nastavte prepínač do polohy zodpovedajúcej zálohe, údaje, z ktorých chcete obnoviť, kliknite "NEXT".
 3. Začiarknite políčko vedľa typov údajov, ktoré chcete vrátiť do telefónu, a kliknite na tlačidlo Spustiť obnovenie.
 4. Počkajte, kým sa dokončí proces prenosu informácií z disku PC do pamäte zariadenia.
 5. Na konci procesu obnovy sa v Mi Assistant objaví tlačidlo "OK" - stlačte tlačidlo, po ktorom môžete zariadenie odpojiť od počítača.

Krok 5: Odomknutie zavádzača

Ak účelom firmware Redmi Note 3 PRO nie je len preinštalovanie / aktualizácia / vrátenie verzie oficiálneho Android shellu MIUI, ale závažnejší zásah a výmena systémového softvéru alebo jeho jednotlivých komponentov s riešeniami tretích strán, budete musieť najprv odomknúť zariadenie. Postup sa vykonáva oficiálnou metódou a je opísaný v článku:

Prečítajte si viac: Uvoľnenie zavádzača zariadenia Xiaomi

Pri manipulácii s použitím samostatných metód navrhnutých v tomto článku buďte opatrní - popis inštrukcií označuje, či operácie uvedené v nich sú použiteľné pre zariadenia, ktorých zavádzač nebol odomknutý!

Krok 6: Stiahnuť softvérové ​​balíky

V skutočnosti, posledný prípravný krok opísaný v tomto článku mohol byť uvedený na prvom mieste. Hlavná vec v každej práci je určiť jej ciele a pochopiť, aký výsledok chcete dosiahnuť, a pokiaľ ide o preinštalovanie softvéru na RN3 PRO, je to vyjadrené pri určovaní typu a verzie Android, ktorý bude riadiť prevádzku hardvérových komponentov smartfónu po všetkých manipuláciách.

Typy firmware MIUI sú popísané v materiáli na nižšie uvedenom odkaze, kde nájdete aj popis metód sťahovania balíkov a adries na globálnej sieti, ktoré sú archivované pomocou systémového softvéru.

Prečítajte si viac: Výber firmvéru MIUI

Odkazy na stiahnutie všetkých súborov použitých počas experimentov vykonaných na vytvorenie tohto článku možno nájsť v opise metód firmvéru. Pokiaľ ide o vlastné, s výnimkou OS založené na Android 8.1 Oreo z príkladu na konci materiálu, bude užívateľ musieť hľadať tieto riešenia nezávisle na internete a vybrať najvhodnejší produkt pre seba inštaláciou a testovaním rôznych možností, budeme len zvážiť spôsob inštalácie.

Ako blesk Xiaomi Redmi Poznámka 3 PRO

Na prácu so softvérovou časťou programu Redmi Note 3 PRO je možné použiť širokú škálu nástrojov, z ktorých najúčinnejšie sú opísané nižšie. Vyberte si nástroj a inštrukciu v súlade s počiatočným stavom zariadenia a vo väčšom rozsahu s požadovaným výsledkom, to znamená typom / verziou operačného systému, pod ktorým bude zariadenie pracovať.

Metóda 1: Integrovaný v nástroji MIUI

Musíme vzdať hold vývojárom systémových softvérových zariadení Xiaomi - vybavili operačný systém MIUI množstvom funkčných, ale ľahko použiteľných nástrojov. Prvý spôsob, ako preinštalovať Android na RN3 PRO, ktorý zvážime, je najjednoduchšie implementovať a vyžaduje v podstate nič iné ako samotný smartphone a pripojenie k Wi-Fi. Všetky akcie sa vykonávajú pomocou aplikácie Android. "Aktualizácia systému"integrovaný do všetkých verzií oficiálneho operačného systému.

Názov tohto nástroja označuje jeho hlavný účel - príjem a inštaláciu aktualizácií OTA, ale nástroj vám umožňuje inštalovať všetky typy (stabilné / vývojárske) a verzie oficiálneho MIUI. Nasledujúci ukazuje prechod od vývojára MIUI 10 v8.8.23 na stabilné MIUI 9 v9.5.6.0, ale táto príručka funguje aj pre všetky ostatné kombinácie nainštalovaných a nainštalovaných zostáv OS.

Stiahnite si firmware MIUI 9 pre inštaláciu pomocou nástrojov OS v Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Nižšie opísaná metóda predpokladá úplné odstránenie informácií zo smartfónu, takže nezabudnite na potrebu vopred vytvoriť zálohu všetkého dôležitého!

 1. Stiahnite si balík zip s požadovanou zostavou MIUI. Následne skopírujte výslednú vnútornú pamäť RN3 PRO, ak bolo prevzatie vykonané pomocou počítača.
 2. Otvorte "Nastavenia" MIUI a prejdite na časť "O telefóne".
 3. tapnite "Aktualizácia systému", potom otvorte ponuku rozšírených akcií kliknutím na tri bodky v hornej časti obrazovky vpravo. Požadovaná položka ponuky je "Vybrať súbor firmvéru"dotknite sa jej mena.
 4. V otvorenom "Explorer" Prejdite na umiestnenie súboru s firmvérom. Potom začiarknite políčko vedľa názvu balíka a klepnite na "OK".
 5. Počkajte na overenie pravosti balíka a potom ho rozbaľte. Podľa výsledného systémového dotazu o potrebe vymazať údaje tapnite "Aktualizácia".
 6. Potom potvrďte svoj súhlas s opätovným vymazaním údajov z pamäte telefónu stlačením "Clear", V dôsledku toho sa zariadenie reštartuje a inštalácia operačného systému sa spustí zo súboru spolu s displejom na obrazovke s upozornením "MIUI je aktualizované, nereštartujte zariadenie" a indikátor priebehu plnenia. Ďalšie postupy sú automatizované, počkajte, kým sa RN3 PRO reštartuje a po inicializácii jeho komponentov sa objaví uvítacia obrazovka operačného systému.
 7. Ďalej určte hlavné parametre nainštalovanej MIU a v prípade potreby obnovte údaje.
 8. Firmvér používajúci štandardný nástroj od Xiaomi je dokončený, môžete použiť zariadenie so systémom MIUI zvoleným pri sťahovaní verzie balíka.

Metóda 2: Mi telefón asistent

Opakovane spomenuté vyššie, MiPhoneAssistant manažér je vybavený, okrem iného, ​​s funkciou pracovať so systémovým softvérom Android zariadenia Xiaomi. Если вы выполнили все рекомендации, относящиеся к подготовке и изложенные выше, приложение уже установлено на вашем ПК и готово помочь не только в переустановке, обновлении, возврате на более старую версию официальной МИУИ, но и при восстановлении системного ПО, переставшего функционировать нормально (аппарат не загружается в ОС).

В примере ниже продемонстрирована установка системы, пакет с которой нужно предварительно загрузить на диск ПК. Используемая сборка - MIUI 10 Global Developer 8.8.23, - новейшее решение для модели на момент написания статьи. Не забывайте, применяя нижеизложенную инструкцию, можно установить абсолютно любую официальную версию операционной системы для аппарата.

Скачать прошивку MIUI 10 Global для смартфона Xiaomi Redmi Note 3 PRO

В результате выполнения манипуляций рассматриваемым способом все данные, содержащиеся в памяти телефона, будут уничтожены! Предварительный бэкап обязателен!

 1. Запустите MiPhoneAssistant, авторизуйтесь в МИ Аккаунте.

 2. Далее перейдите в раздел приложения "FLASH ROM".

 3. Переведите аппарат в режим рекавери и подключите его к ПК.

  В меню среды восстановления выберите "Сonnect with MiAssistant".

 4. Как только приложение "увидит" подключенное устройство, переведенное в нужное состояние, в окне появятся кнопки:
  • "Download ROM and flash update" - будет активна в том случае, если версия системы может быть актуализирована, то есть в девайсе установлена более старая сборка MIUI, нежели доступная на серверах Xiaomi.
  • "Select ROM Package" - для инсталляции прошивки, загруженной предварительно на диск ПК.
  • "Wipe/Erase all data on Device" - сброс настроек и удаление всех данных из памяти смартфона перед дальнейшими манипуляциями.

 5. kliknite "Select ROM Package", что приведет к открытию окна с выбором вариантов переустановки ОС:
  • "Flash" - c сохранением информации в телефоне.
  • "Quick-flashing" - перезапись памяти девайса данными из файла с прошивкой, с предварительным форматированием. Именно этот вариант рекомендуется использовать.

 6. Кликните по изображению молнии.

  Подтвердите два поступивших запроса, кликая "Flash"

  в появляющихся окошках,

  после чего начнется очистка хранилища телефона.

 7. По завершении форматирования откроется окно выбора файла системного ПО, укажите к нему путь и нажмите "Otvorená".

 8. Ожидайте окончания проверки пакета Ми Ассистентом.
 9. Кликните под появляющимися запросами приложения сначала "Upgrade",

  a potom "Erase".

 10. Осталось ожидать окончания процесса переноса файлов в память девайса, а затем интеграции компонентов ОС. Процедуры сопровождаются заполнением индикаторов выполнения в окне Ассистента и на экране Редми Нот 3 Про.

 11. Как только все манипуляции буду завершены, телефон автоматически перезагрузится, а MiPhoneAssistant перестанет "видеть" подключенное к USB-порту устройство.

 12. Отключите RN3 PRO от компьютера и ожидайте появления приветственного экрана MIUI с которого начинается настройка ОС.
 13. Если перед манипуляциями телефон не был отвязан от Mi Аккаунта, на его экране появится информация о блокировке "This device is locked", lis "Оpen Wi-Fi settings" и подключитесь к доступной Вай-Фай сети.

  tapnite "Activate this device", а затем на следующем экране введите пароль от учетной записи Xiaomi и нажмите "Activate".

 14. Теперь можно переходить к определению главных параметров свежеустановленной ОС, то есть указать язык интерфейса, войти в Google Аккаунт,

  выбрать тему оформления и т.п.

 15. После настройки перед вами предстанет рабочий стол MIUI - прошивка на этом считается завершенной.

  Теперь нет никаких препятствий для использования МИУИ выбранной версии и смартфона в целом по назначению.

Способ 3: MiFlash

В арсенале программных инструментов, разработанных Xiaomi для работы с системным ПО своих девайсов, присутствует еще одно приложение, получившее название MiFlash, Средство предназначено в большей степени для работников сервисных центров, нежели обычных пользователей, но при этом с успехом применяется многими владельцами Redmi Note 3 PRO для прошивки аппаратов, включая неработоспособные в программном плане экземпляры.

Скачать Xiaomi MiFlash

Ниже продемонстрирована инсталляция крайней версии MIUI 9 Stable для модели, а также установка бета-сборки MIUI 10. Пакеты из примеров можно загрузить по ссылкам ниже, но вы можете использовать любые другие официальные варианты прошивок, применяя МиФлеш.

Загрузить прошивку MIUI 9 Stable V9.5.6.0 смартфона Xiaomi Redmi Note 3 Pro для установки через MiFlash
Загрузить прошивку MIUI 10 Developer V8.8.23 смартфона Xiaomi Redmi Note 3 Pro для установки через MiFlash

Режим EDL

Прошивка RN3 PRO в "аварийном" режиме работы - это наиболее кардинальный метод проведения операции, его использование позволяет не только переустановить систему, но и восстановить неработоспособные программно экземпляры модели. Инструкцию можно использовать в отношении любого телефона RN3 PRO в независимости от статуса загрузчика (заблокирован/разблокирован).

 1. Скачайте и распакуйте архив с fastboot-прошивкой.
 2. Установите и запустите MiFlash.

  Подробнее: Инсталляция MiFlash

 3. Переключите аппарат в режим "EDL" и подключите его к ПК.
 4. kliknite "refresh" в окне приложения, что должно привести к определению аппарата в МиФлеш - в поле "device" отобразится номер СOM-порта.
 5. Нажмите кнопку загрузки каталога с прошивкой в приложение - "select", а затем укажите в окне выбора путь к папке, получившейся в результате распаковки архива с ОС. Это тот каталог, который содержит папку "images", - выделите его и нажмите "OK".
 6. Укажите режим проведения перезаписи памяти с помощью переключателя в нижней части окна MiFlash. Рекомендуется выбрать "clean all", то есть провести предварительную очистку разделов хранилища перед инсталляцией ОС.
 7. Все готово для начала прошивки - нажмите кнопку "flash", чтобы инициировать процесс.
 8. Осталось наблюдать за индикатором выполнения процедуры переустановки MIUI, ни в коем случае не прерывая ее никакими действиями.
 9. По завершении переноса данных в колонке "status" появится уведомление "flash done".
 10. Отключите от девайса USB-кабель и запустите его, длительно подержав нажатой клавишу "Power", Ожидайте завершения инициализации установленных компонентов системного ПО (аппарат довольно долго будет "висеть" на бутлого "MI") и появления приветственного экрана МИУИ.
 11. Далее проводится выбор основных настроек Android-оболочки.
 12. В результате получаете Редми Нот 3 Про c установленной "начисто" официальной операционной системой.

Режим FASTBOOT

Pozrite si video: INSTAGRAM TRIKOVI KOJI STVARNO RADE! (Február 2020).

Loading...