Porovnanie platobných služieb Qiwi a WebMoney

S pomocou ArtMoney môžete získať výhodu v určitej hre, napríklad likvidáciou zdrojov. Ale stáva sa, že program jednoducho nechce pracovať. Najčastejším problémom je, že ArtMoney nemôže proces otvoriť. Môžete to vyriešiť niekoľkými jednoduchými spôsobmi, prechádzajúc každým z nich, môžete určite nájsť riešenie vášho problému.

Stiahnite si najnovšiu verziu ArtMoney

Odstránime problém otvorenia procesu

Keďže systém nemusí veľmi dobre reagovať na činnosti vykonávané týmto programom, môžu pri jeho používaní vzniknúť rôzne problémy. V tomto prípade existuje niekoľko spôsobov, ako vyriešiť problém otvorenia procesu vypnutím niektorých systémových programov, ktoré zasahujú do vykonávania akcií spoločnosti ArtMoney.

Pochopíte, že to je presne ten problém, ktorý máte s príslušným upozornením, ktoré sa zobrazí v malom okne počas pokusu o vykonanie niektorých akcií.

Zvážte tri spôsoby, ako tento problém vyriešiť. Okrem toho najčastejšie takéto riešenia pomáhajú vrátiť funkčnosť programu späť do normálu.

Metóda 1: Zakázať antivírus

Ak chcete pochopiť, prečo tento problém môže súvisieť s antivírusom, musíte vedieť, že program ArtMani pracuje so súbormi hier, preniká do vnútorných zdrojov a mení ich význam. To môže byť podobné účinku niektorých vírusových programov, ktoré sú podozrivé z vášho antivírusu. Skenuje váš systém a keď zistí akcie súvisiace s programom ArtMoney, jednoducho ich zablokuje.

Analyzujme vypnutie pomocou dvoch populárnych a široko používaných antivírusov:

  1. Avast. Ak chcete dočasne zastaviť prácu tohto antivírusu, musíte nájsť jeho ikonu na paneli úloh. Kliknite naň pravým tlačidlom myši a potom vyberte položku "Avast Screen Management", Teraz označte obdobie, na ktoré chcete pozastaviť prácu antivírusu.
  2. Pozri tiež: Vypnúť Avast Antivirus

  3. Kaspersky Anti-Virus. Na paneli úloh nájdite požadovanú ikonu a kliknite na ňu pravým tlačidlom myši. Vyberte položku "Ochrana pred pozastavením".
  4. Teraz na paneli označte čas, na ktorý chcete program zastaviť, a potom kliknite na tlačidlo "Ochrana pred pozastavením"

    Pozrite si tiež: Ako na chvíľu vypnúť Kaspersky Anti-Virus

Ak máte v počítači nainštalovaný iný antivírus, potom jeho vypnutie má podobné akcie s Kaspersky a Avast.

Prečítajte si viac: Vypnite antivírusovú ochranu

Po vypnutí antivírusového programu skúste znova spustiť program ArtMoney a zopakujte postup, vo väčšine prípadov po vykonaných činnostiach problém zmizne a program bude fungovať znova bez chýb.

Metóda 2: Vypnutie brány Windows Firewall

Táto brána firewall, ktorá je štandardne zabudovaná do systému, môže tiež blokovať niektoré akcie programu, pretože riadi prístup iných programov do siete. V tomto prípade by malo byť tiež zakázané, ak prvá metóda nepomohla. Postup bude nasledovný:

  1. Najprv musíte ísť "Štart"kde do vyhľadávacieho panela zadajte "Firewall".
  2. Teraz v zozname, ktorý sa objaví, nájdite sekciu Ovládací panel a kliknite na "Brána firewall systému Windows".
  3. Teraz musíte ísť do sekcie "Povoliť a zakázať bránu firewall".
  4. Dajte bodky oproti každej z položiek s hodnotou "Zakázať bránu firewall".


Po vykonaní týchto akcií skúste reštartovať počítač a potom skontrolujte funkčnosť ArtMoney.

Metóda 3: Aktualizácia verzie softvéru

Ak chcete použiť program pre nové hry, potom je celkom možné, že vaša použitá verzia je trochu zastaraná, v dôsledku čoho sa stala nekompatibilnou s novými projektmi. V tomto prípade musíte stiahnuť najnovšiu verziu ArtMoney z oficiálnych stránok.

Stačí navštíviť oficiálnu stránku programu a potom prejsť do sekcie "Nahrávanie".

Teraz si môžete stiahnuť najnovšiu verziu programu.

Po inštalácii, skúste spustiť proces znova, ak dôvod bol v starej verzii, potom by všetko malo fungovať.

Toto boli tri hlavné spôsoby, ktorými možno vyriešiť problémy s procesom otvárania. Takmer vo všetkých prípadoch je jednou z troch ponúkaných možností riešenie pre konkrétneho používateľa.

Loading...