Doit.im 4.1.34

Existujú špeciálne programy pre prípady plánovania. S ich pomocou, zoznam úloh pre akékoľvek časové obdobie. S riadnym plánovaním nikdy nezabudnete niečo urobiť a bude vykonávať všetky veci včas. V tomto článku sa bližšie pozrieme na jedného zo zástupcov takéhoto softvéru - verziu Doit.im pre počítače.

Začíname

Ak chcete používať všetky funkcie programu, musíte sa zaregistrovať na oficiálnych stránkach, potom pri prvom spustení musíte zadať svoje prihlasovacie meno a heslo. Práca s Doit.im začína jednoduchým nastavením. Pred užívateľmi sa zobrazí okno, v ktorom budete musieť zadať pracovný čas, čas na obed, nastaviť hodiny na spustenie denného plánu a jeho revíziu.

Takéto jednoduché nastavenie pomôže pracovať v programe pohodlnejšie - vždy môžete sledovať, koľko času ešte zostáva pred dokončením úlohy, a tiež sa pozrieť na štatistiky a koľko hodín trvalo na dokončenie prípadu.

Pridávanie úloh

Hlavným účelom Doit.im je práca s úlohami. V špeciálnom okne sa pridajú. Akcia je potrebné uviesť názov, špecifikovať čas začiatku a kritické obdobie na jeho realizáciu. Okrem toho sa uvádzajú poznámky, vymedzenie úloh v konkrétnom projekte, použitie kontextu a vlajky. Budeme o tom podrobne diskutovať nižšie.

V závislosti od zadaného dátumu úlohy sa naň aplikujú rôzne filtre, to znamená, že sa uskutoční automatické určenie činnosti v potrebnej skupine. Užívateľ si môže prezrieť všetky skupiny a použiť filtre v hlavnom okne programu.

Pridávanie projektov

Ak chcete vykonať zložitú a zdĺhavú úlohu, ktorá je rozdelená do niekoľkých jednoduchých krokov, potom by bolo najlepšie vytvoriť samostatný projekt. Okrem toho sú projekty vhodné aj na triedenie úloh, pri ich pridávaní stačí vybrať, ktorý projekt bude pridaný do projektu.

Okno projektu zobrazuje aktívne a neaktívne priečinky. Počet nevyriešených úloh sa zobrazuje vpravo. Ak kliknete na názov priečinka, prepne sa do okna na prezeranie úloh, ktoré sa v ňom nachádzajú.

kontexty

Kontexty sa používajú na zoskupovanie úloh do konkrétnych oblastí. Môžete napríklad vytvoriť kategóriu "Dom"a potom označte nové akcie v tomto kontexte. Takáto funkcia pomáha nestratiť sa vo veľkom počte prípadov, filtrovať a zobrazovať len to, čo je v súčasnosti potrebné.

Denný plán

Sledovanie súčasných aktívnych záležitostí pomôže špeciálnemu oknu, ktoré zobrazuje aktívne akcie, ako aj pridanie nových dostupných. Zaškrtnite označené úlohy a odhadovaný čas sa zobrazí vpravo vedľa každého riadka, ale len v prípade, ak boli na vykonanie prípadu uvedené konkrétne hodiny.

Zhrnutie dňa

Na konci pracovného dňa, podľa času uvedeného v nastaveniach, sa vykoná súhrn. V samostatnom okne sa zobrazí zoznam ukončených prípadov, do ktorých môžete pridať komentár alebo samostatnú súvisiacu úlohu. Okrem toho sa zobrazujú nevyriešené prípady a prepínanie medzi nimi sa vykonáva kliknutím na šípky. V dolnej časti okna sa zobrazuje strávený a odhadovaný čas akcie.

Kolekcia polotovarov

V nastaveniach Doit.im je samostatná sekcia so zbierkou hovorov. Vďaka nim sa vytvorenie potrebnej úlohy vykonáva rýchlo, ak sa napríklad počas celého týždňa niekoľkokrát opakuje. V tabuľke je malá množina akcií, ale môžete ich nezávisle upravovať, pridávať a odstraňovať. A cez sekciu "Inbox" Uskutoční sa rýchle pridanie úloh z tejto tabuľky do zoznamu úloh.

dôstojnosť

  • Jednoduché a pohodlné rozhranie;
  • Dostupnosť triediacich a pracovných filtrov;
  • Automatické zhrnutie dňa;
  • Schopnosť pracovať s viacerými užívateľmi na jednom počítači.

nedostatky

  • Neexistencia ruského jazyka;
  • Program je distribuovaný za poplatok;
  • Nedostatok vizuálnych nastavení zoznamu úloh.

Program Doit.im je vhodný pre každého používateľa, bez ohľadu na jeho pracovisko a status. Je k dispozícii plánovanie čokoľvek od bežných domácich prác až po obchodné stretnutia. V tomto článku sme tento softvér podrobne preskúmali, oboznámili sme sa s jeho funkčnosťou, opísali výhody a nevýhody.

Stiahnite si Doit.im skúšobnú verziu

Stiahnite si najnovšiu verziu programu z oficiálnych stránok

Orbit downloader Active Backup Expert ABC Backup Pro APBackUp

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
Doit.im je jednoduchý a pohodlný program, ktorý vám umožňuje vytvárať zoznamy úloh na požadované dni. Jeho funkcie zahŕňajú pohodlné filtre, triedenie a automatické sčítavanie dňa.
Systém: Windows 10, 8.1, 8, 7
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: Snoworange Inc
Cena: 2 EUR
Veľkosť: 6 MB
Jazyk: angličtina
Verzia: 4.1.34

Pozrite si video: Step By Step Instructions To Learn Hindi (Marec 2020).

Loading...