Naučiť sa robiť screenshoty vo Windows 10

Ak vás zaujíma, či je v tomto svete osoba, ktorá má rovnaký vzhľad ako váš, potom špeciálne online služby pomôžu na to prísť. V tomto článku sa pozrieme na dve stránky, ktoré poskytujú možnosť nájsť osobu s podobnou tvárou v ich databáze.

Dvojité vyhľadávanie podľa fotografií na internete

Špecializované online služby vám umožnia zadarmo nájsť svoj vizuálny náprotivok. Je len potrebné mať fotografiu (blízko k portrétu) na počítači a prístup na internet. Budú zvážené ďalšie dva podobné zdroje.

Ak chcete vyhľadávať dvojité, aby boli čo najefektívnejšie, nahrajte obrázok, do ktorého sa pozeráte priamo, do fotoaparátu a tvár je úplne otvorená (nie sú zapnuté žiadne okuliare, žiadne spadnutie vlasov atď.)

Metóda 1: Vyzerám ako vy

Táto stránka poskytuje možnosť vyhľadávať možné dvojité, navyše zobrazenie percenta podobnosti medzi nimi vedľa fotografie. Ak aj títo ľudia poskytli presné informácie o sebe, môžete ich kontaktovať.

Prejsť na stránky, ktoré sa mi páči

 1. Kliknite na tlačidlo "Nájdenie zhody" (nájsť podobné na seba) na hlavnej stránke.

 2. Kliknite na tlačidlo "Prehľad".

 3. V systémovom menu "Explorer" vyberte požadovaný obrázok a kliknite "Otvorená".

 4. Teraz by ste mali kliknúť na náhľad fotografie, ktorú ste nahrali.

 5. Začiarknutím políčka potvrďte, že ide o fotografiu vašej tváre, a potom kliknite na tlačidlo "Potvrdiť vybratú tvár".

 6. Potom budete požiadaní o registráciu na stránke, aby ste mohli pokračovať v práci (existuje možnosť autorizácie prostredníctvom sociálnej siete Facebook). Ak chcete zaregistrovať účet, nevyžaduje sa žiadna e-mailová adresa. Všetky polia sú povinné a idú v tomto poradí: krstné meno, priezvisko, e-mailová adresa, heslo, potvrdenie hesla, výber pohlavia, dátum narodenia, umiestnenie. Ak nechcete dostávať newsletter z I Look Like You, mali by ste odstrániť zaškrtnutie z predposlednej položky. Označte poslednú položku a kliknite na tlačidlo. "Zaregistrovať sa".

 7. Po registrácii vám stránka poskytne všetky fotografie podobné obrazom zaplaveným, čo ukazuje ich podobnosť v percentách v ľavom hornom rohu. Ak chcete umiestniť obrázok do dolného panela okna oproti sebe, stačí naň kliknúť ľavým tlačidlom myši. Pod fotografiou, na ktorú ste klikli, sa zobrazia informácie o osobe uvedenej pri registrácii (najčastejšie sa jedná o meno a priezvisko, vek a miesto bydliska).

Táto stránka obsahuje rozsiahle funkcie, zobrazuje niekoľko obrázkov a umožňuje určiť ich podobnosť s fotografiou. Vzhľadom na potrebu zaregistrovať každého nového používateľa sa môže každý návštevník tohto zdroja obrátiť na svojho partnera a mať k dispozícii jeho kontaktné údaje.

Metóda 2: Twin Finders

Na tejto stránke je zjednodušený proces registrácie - stačí zadať meno a e-mail. Má viac minimalistické a jasné rozhranie, v porovnaní s predchádzajúcim zdrojom, takmer v žiadnom prípade nie je horšie ako vo funkčnosti.

Prejsť na webové stránky Twin Finders

 1. Kliknite na tlačidlo Odovzdať fotografie.

 2. kliknite Odovzdajte obrázok.

 3. "Explorer" kliknite na požadovaný súbor a potom kliknite na tlačidlo "Otvorená".

 4. Kliknite na tlačidlo "All Set!".

 5. Ak chcete pokračovať v práci s touto lokalitou, zadajte svoje meno do prvého riadka a e-mailovú adresu v druhom riadku. Potom kliknite na tlačidlo "Nájsť moju dvojicu".

 6. Otvorí sa stránka, v ktorej strede bude váš obrázok, a napravo od nej budú fotografie vašich možných štvorhier, ktoré môžu byť umiestnené vedľa vašich fotografií. Ak chcete tak urobiť, jednoducho kliknite na ich zníženú verziu na paneli nižšie. Na deliacej čiare dvoch obrázkov sa uvádza odhadované percento podobnosti osôb.

záver

Materiál uvedený vyššie diskutoval o dvoch online službách, ktoré poskytujú možnosť vyhľadávať niekoho s podobným vzhľadom. Dúfame, že vám táto príručka pomohla dosiahnuť váš cieľ.

Pozrite si video: Mercedes A200 test W177 - Maroš ČABÁK (Marec 2020).

Loading...