SIW 2018 8.1.0227

Hudba vo videu pomáha videu dodať určitú náladu - aby sa video zábavné, energické alebo naopak pridalo smutné poznámky. Pre pridanie hudby do videa existuje veľké množstvo špeciálnych programov - video editory.

V tomto článku sa dozviete o najlepších programoch na vkladanie hudby do videí.

Väčšina video editorov vám umožňuje vložiť do videa akúkoľvek hudbu. Rozdiely sú hlavne v platenom / bezplatnom programe a zložitosti práce v ňom. Zvážte 10 najlepších programov na pridanie hudby do videa.

Video montáž

Video montáž je ruský vývoj pre prácu s videom. Program je ideálny pre začiatočníkov. S ním môžete strihať video, pridávať k nemu hudbu a prekrývať video efekty, aj keď ste sa nikdy predtým neskúsili v oblasti úpravy videa.

Napriek jednoduchosti programu sa vypláca. Skúšobná verzia aplikácie môže byť použitá 10 dní.

Stiahnite si VideoMontazh software

Ulead VideoStudio

Ďalší program v našom hodnotení bude Ulead VideoStudio. Ulead VideoStudio je vynikajúci program pre vkladanie hudby do videa a vykonávanie ďalších manipulácií na ňom. Podobne ako každý vlastný video editor, aplikácia umožňuje strihať videoklipy, pridávať efekty, spomaľovať alebo zrýchľovať video a ukladať upravený súbor do jedného z populárnych video formátov.

Momentálne je program premenovaný na Corel VideoStudio. Žiadosť má skúšobnú dobu 30 dní.

Nevýhodou je nedostatočný preklad programu do ruštiny.

Stiahnite si Ulead VideoStudio

Sony vegas pro

Sony Vegas Pro je najpopulárnejší softvér na úpravu videa. Jediným konkurentom tohto video editora z hľadiska výkonu a množstva možností je Adobe Premiere Pro. Ale o ňom neskôr.

Sony Vegas Pro vám umožní urobiť všetko, čo chcete s videom: orezať, aplikovať efekty, pridať masku pre video na zelenom pozadí, upraviť zvukovú stopu, pridať text alebo obrázok cez video, automatizovať určité akcie s videom.

Sony Vegas Pro sa tiež dokonale ukáže ako program na pridávanie hudby do videa. Stačí len zrušiť požadovaný zvukový súbor na časovej osi a bude prekrytý pôvodným zvukom, ktorý v prípade potreby môžete vypnúť a ponechať iba pridanú hudbu.

Program sa platí, ale skúšobná doba je k dispozícii.

Stiahnite si softvér Sony Vegas Pro

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro je výkonný profesionálny video editor. Toto je pravdepodobne najlepší program z hľadiska počtu funkcií pre prácu s videom a kvality špeciálnych efektov.
Adobe Premiere Pro nemusí byť tak jednoduché ako Sony Vegas Pro, ale profesionáli ocenia vlastnosti programu.

Jednoduché úkony, ako je pridávanie hudby do videa v programe Adobe Premiere Pro, sú zároveň veľmi jednoduché.

Platí sa aj program.

Stiahnite si Adobe Premiere Pro

Windows Movie Maker

Program Windows Movie Maker je bezplatný program na úpravu videa. Aplikácia je ideálna pre orezávanie videa a pridávanie hudby do neho. Ak potrebujete vysoko kvalitné špeciálne efekty a dostatok príležitostí na prácu s videom, potom je lepšie používať serióznejšie video editory. Ale pre jednoduché použitie pre spotrebiteľov je program Windows Movie Maker to, čo potrebujete.

Program má ruské rozhranie a pohodlné a logické usporiadanie pracovných položiek.

Prevezmite program Windows Movie Maker

Štúdio Pinnacle

Pinnacle Studio je platený profesionálny, ale málo známy video editor. Aplikácia vám pomôže orezať video a vložiť do neho hudbu.

Stiahnite si Pinnacle Studio

Windows Live Movie Studio

Movie Studio Windows Live je modernejšia verzia programu Movie Maker. V podstate ide o rovnaký Movi Maker, ale s upraveným vzhľadom, prispôsobeným moderným štandardom.
Program je vynikajúci zvládnuť pridanie hudby k videu.

Medzi výhody patrí bezplatná a jednoduchá práca s editorom.

Stiahnite si program Windows Live Movie Studio

VirtualDub

Ak potrebujete funkčný bezplatný program na úpravu videa, skúste VirtualDub. Táto aplikácia umožňuje orezať video, aplikovať filtre na obrázok. Do videa môžete pridať aj svoju obľúbenú hudbu.

Program je do určitej miery ťažko použiteľný kvôli špecifickému rozhraniu a nedostatku prekladov. Ale je to úplne zadarmo.

Stiahnite si VirtualDub

Avidemux

Avidemux je ďalšia bezplatná video aplikácia. Orezávanie a lepenie videa, obrazových filtrov, pridávanie hudby do videa a jeho konverzia na požadovaný formát videa sú k dispozícii v Avidemux.

Nevýhody zahŕňajú prekladovú krivku a malý počet ďalších funkcií. Je pravda, že táto je s najväčšou pravdepodobnosťou potrebná len odborníkmi.

Stiahnite si Avidemux

Movavi Video Editor

Najnovším programom nášho rýchleho ukončenia recenzie bude Movavi Video Editor - jednoduchý a pohodlný program pre strih videa. Môžeme povedať, že ide o najjednoduchšiu verziu programu Adobe Premiere Pro pre bežných používateľov.

Movavi Video Editor spĺňa štandardy vysoko kvalitný video editor: orezávanie a kombinovanie videa, pridávanie hudby, špeciálne efekty, panorámovanie a oveľa viac je k dispozícii v tejto aplikácii.
Tento jednoduchý program sa bohužiaľ platí. Skúšobná doba 7 dní.

Stiahnite si Movavi Video Editor

Tak sme sa pozreli na najlepšie programy pre vkladanie hudby do videí prezentovaných na modernom softvérovom trhu. Aký program použiť - výber je na vás.

Pozrite si video: تحميل نسخة ويندوز اصلية 2018 Windows 10 .Windows 7 (November 2019).

Loading...