KOMPAS-3D V16

Služba VKontakte je najobľúbenejšou sociálnou sieťou v Rusku a jednou z najnavštevovanejších na svete. Milióny používateľov komunikujú, zdieľajú fotografie, videá a hudbu na tomto webovom zdroji. Samozrejme, každý užívateľ má svoje vlastné želania na zlepšenie rozhrania a schopností tejto populárnej sociálnej siete. Mnohé z týchto želaní boli zohľadnené vývojármi doplnku prehliadača VK Button.

Rozšírenie VkButton pre prehliadače Google Chrome a Opera je nástroj, ktorý výrazne rozširuje funkčnosť sociálnej siete VKontakte a robí z nej navigáciu čo najpohodlnejšiu a najpríjemnejšiu pre užívateľov.

Preberanie obsahu

Predovšetkým rozšírenie VkButton poskytuje funkciu sťahovania hudby a videa zo služby VKontakte, ktoré prehliadače nemôžu poskytovať so štandardnými nástrojmi. Stiahnuté súbory majú zároveň „normálne“ názvy a nie sú tvorené znakovými sadami, ako sa to dosahuje pri pokuse o prevzatie obsahu z tohto webového zdroja inými spôsobmi.

Vďaka expanzii VkButtonu, v blízkosti každej hudobnej stopy môžete vidieť nápisy označujúce jeho kvalitu a veľkosť a pri sťahovaní videa si navyše môžete zvoliť rozlíšenie.

Povoliť upozornenia

Rozšírenie navyše umožňuje povoliť upozornenia na správy, rád, dary, pozvánky do skupín atď. Zároveň nie je potrebné, aby ste boli na stránke VKontakte, pretože všetky upozornenia sa zobrazujú na paneli s nástrojmi prehliadača, v ktorom je nainštalované rozšírenie VK Button.

Hromadné spracovanie

Pridanie VkButtonu tiež umožňuje používateľom, aby nestrácali čas vykonávaním rôznych akcií toho istého typu, a ponúka ich vykonanie len niekoľkými kliknutiami. Prostredníctvom menu rozšírenia pomocou jediného kliknutia môžete odstrániť všetky správy, schváliť všetky aplikácie ako priateľov alebo ponechať používateľov ako nasledovníkov, schváliť všetky vaše značky na fotografii, odstrániť ich alebo odstrániť všetky fotografie. Rovnakým spôsobom môžete jedným kliknutím ukončiť všetky skupiny, zrušiť odber všetkých verejných skupín alebo odstrániť všetky schôdzky.

Pokročilé funkcie

Platená verzia rozšírenia ponúka možnosť spravovať témy pre váš účet VK. Tiež si môžete vytvoriť hromadnú korešpondenciu s priateľmi s pripojením anti-captcha služby, ktorá vám umožní, aby boli automatické, bez nutnosti ručne zadávať captcha.

PRO-verzia VK VK rozšírenia okrem toho umožňuje zobraziť skryté videá a albumy VKontakte.

Výhody VkButton

  1. Rozšírenie funguje naraz na viacerých prehliadačoch.
  2. Príležitosti na zvýšenie funkčnosti sociálnej siete VKontakte.

VkButton Nevýhody

  1. Niektoré ďalšie funkcie sú poskytované len v platenej verzii;
  2. Mozilla Firefox nepodporuje najnovšie verzie rozšírenia.

Ako môžete vidieť, rozšírenie prehliadača VkButton môže výrazne rozšíriť možnosti, zjednodušiť a urýchliť činnosť používateľov v sociálnej sieti VKontakte. Zároveň je k dispozícii mnoho dôležitých funkcií iba v platenej verzii tohto doplnku.

Stiahnite si VkButton rozšírenie zadarmo

Stiahnite si najnovšiu verziu rozšírenia z oficiálnej webovej stránky.

Pozrite si video: Быстрое обучение созданию чертежей в компас 3d (November 2019).

Loading...