Programy pre projektovanie domov

Počítačová hra Minecraft každý rok získava popularitu medzi hráčmi po celom svete. Jediné prežitie už nezaujíma nikoho a viac a viac hráčov je online. Avšak, so štandardným Steve na dlhú dobu nepáči, a ja chcem vytvoriť svoj vlastný unikátny kože. Na tento účel je ideálny program MCSkin3D.

Workspace

Hlavné okno je implementované takmer dokonale, všetky nástroje a ponuky sú vhodne umiestnené, ale nedajú sa presunúť a transformovať. Koža sa zobrazuje nielen na bielom pozadí, ale na šírku z hry, pričom ju môžete otáčať v ľubovoľnom smere podržaním pravého tlačidla myši. Stlačenie kolieska zapne režim priblíženia.

Inštalované skiny

Štandardne existuje sada dvoch desiatok rôznych tematických obrázkov, ktoré sú usporiadané do priečinkov. V tom istom menu pridáte vlastné skiny alebo si ich stiahnete z internetu pre ďalšie úpravy. V tomto okne sa nachádzajú prvky na vrchole správy priečinkov a ich obsahu.

Oddelenie častí tela a oblečenia

Charakter tu nie je solídna postava, ale pozostáva z niekoľkých častí - nôh, rúk, hlavy, tela a oblečenia. V druhej záložke vedľa skinov môžete vypnúť a povoliť zobrazenie určitých častí, čo môže byť potrebné počas procesu vytvárania alebo porovnávania niektorých detailov. Zmeny sú okamžite sledované v režime náhľadu.

Farebná paleta

Osobitná pozornosť si zaslúži farebnú paletu. Vďaka tejto konštrukcii a niekoľkým režimom si užívateľ môže vybrať perfektnú farbu pre svoju pokožku. Pochopte, že paleta je celkom jednoduchá, farby a odtiene sú vybrané krúžkom av prípade potreby sa používajú posuvníky s pomerom RGB a priehľadnosťou.

panel nástrojov

V hornej časti hlavného okna je všetko, čo môže byť potrebné počas tvorby pokožky - kefa, ktorá kreslí len pozdĺž čiary znaku, nepracuje na pozadí, vyplňuje, upravuje farby, gumu, pipetu a mení zobrazenie. Celkovo existujú tri režimy prezerania charakteru, z ktorých každý je užitočný v rôznych situáciách.

skratky

Je jednoduchšie ovládať MCSkin3D pomocou klávesových skratiek, ktoré umožňujú rýchly prístup k potrebným funkciám. Kombinácie, existuje viac ako dvadsať kusov, a každý môže byť prispôsobený zmenou kombinácie znakov.

Šetrenie kože

Po dokončení práce s projektom ho musíte uložiť, aby ste ho mohli neskôr používať v klientovi Minecraft. Štandardným postupom je pomenovanie súboru a výber miesta, kde bude súbor uložený. Formát je tu len jeden - "Obrázok kože", otvorenie, ktoré uvidíte skenovanie znaku, bude spracované do 3D modelu po presune do priečinka hry.

dôstojnosť

  • Program je zadarmo;
  • Často sa vyskytujú aktualizácie;
  • Existujú predinštalované obaly;
  • Jednoduché a intuitívne rozhranie.

nedostatky

  • Neexistencia ruského jazyka;
  • Charakter nie je možné podrobne rozpracovať.

MCSkin3D je dobrý bezplatný program, ktorý bude vyhovovať fanúšikom vlastných znakov. Dokonca aj neskúsený používateľ sa bude môcť zaoberať procesom tvorby a to nie je potrebné, ak vezmeme do úvahy vstavanú databázu s hotovými modelmi.

Stiahnite si MCSkin3D zadarmo

Stiahnite si najnovšiu verziu programu z oficiálnych stránok

Programy na vytváranie skinov v Minecraftu SkinEdit mixér priamemu

Zdieľať článok v sociálnych sieťach:
MCSkin3D - bezplatný program, ktorý je navrhnutý tak, aby vytvoril vlastné skiny v Minecraftu. Má všetko, čo potrebujete, a dokonca aj niekoľko predvolených šablón.
Systém: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Kategória: Program Recenzie
Vývojár: Paril
Cena: zadarmo
Veľkosť: 2 MB
Jazyk: angličtina
Verzia: 1.6.0.602

Pozrite si video: Návrh interiérů v TurboFLOORPLAN Dům Interier Zahrada ŠPINAR - software (Marec 2020).

Loading...