3 spôsoby automatického číslovania riadkov v programe Microsoft Excel

Nie vždy je kvalita videa, niekedy dokonca natočená na dobrom fotoaparáte, vynikajúca. Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu a niekedy sa nedá urobiť nič. Avšak, pomocou CinemaHD, môžete zlepšiť kvalitu videa po natáčaní, a tento článok vysvetlí, ako to urobiť.

CinemaHD je veľmi jednoduchý program, ktorý má mnoho funkcií a takmer všetky slúžia na zlepšenie kvality videa a zvuku. V skutočnosti je možné zlepšiť kvalitu videa v tomto programe v niekoľkých kliknutiach a neskôr v článku sa ukáže, ako to urobiť.

Stiahnite si CinemaHD

Ako zlepšiť kvalitu videa

Na začiatku potrebujeme stiahnuť program z vyššie uvedeného odkazu a nainštalovať ho jednoduchým kliknutím na tlačidlo „Ďalej“.

Po inštalácii môžete pokračovať priamo k zlepšeniu kvality. Ak to chcete urobiť, musíte načítať video do programu a urobiť to kliknutím na tlačidlo „Pridať súbory“.

Vyberte video, ktoré chcete vylepšiť v štandardnom okne a kliknite naň ľavým tlačidlom myši. Vpravo na obrazovke by sa toto video malo zobraziť.

Teraz môžete zadať výstupnú cestu v poli tesne pod alebo ju ponechať tak, ako je. Kliknite na tlačidlo "Prispôsobiť výstupný formát".

V tomto okne nastavte kvalitu videa. Môžete si vybrať ľubovoľný formát a upraviť posuvníky na pravej strane akýmkoľvek spôsobom, aspoň nastaviť maximum, to však nestačí, video bude len vážiť viac. Najlepšie je vybrať formát s HD a nedotýkajte sa ničoho iného, ​​takže môžete maximalizovať kvalitu videa s nízkou kvalitou.

Po tom, vráťte sa späť a kliknite na tlačidlo "Spustiť konverziu".

Čakáme na dokončenie konverzie programu a potom si môžete vychutnať video s najvyššou možnou kvalitou.

Pozri tiež: Zoznam programov na zlepšenie kvality videa

Vďaka algoritmu akcií v tomto článku môžete zlepšiť kvalitu videa. Ale ak chcete experimentovať s posuvníkmi v nastaveniach, skúste, možno na niektorých videách to naozaj pomôže dosiahnuť ešte väčšie zlepšenie kvality. Nemali by sme však zabúdať, že váha videa sa výrazne zvýši, nehovoriac o čase konverzie.

Loading...