Adobe Premiere Pro

Takmer každé spracovanie videa v aplikácii Adobe Premiere Pro je potrebné vystrihnúť výňatky z videa, spojiť ich dohromady, vo všeobecnosti sa zapojiť do úprav. V tomto programe to vôbec nie je ťažké a každý to dokáže. Navrhujem zvážiť podrobnejšie, ako to všetko urobiť. Prevziať Adobe Premiere Pro Trim Aby ste skrátili nepotrebnú časť videa, vyberte špeciálny nástroj na orezanie nástroja Razor.

Čítajte Viac

Adobe Premiere Pro sa používa na profesionálne strih videa a ukladanie rôznych efektov. Má obrovské množstvo funkcií, takže rozhranie je pre priemerného používateľa dosť komplikované. V tomto článku sa pozrieme na hlavné akcie a funkcie Adobe Premiere Pro. Prevziať Adobe Premiere Pro Vytvorenie nového projektu Po spustení programu Adobe Premiere Pro bude používateľ vyzvaný na vytvorenie nového projektu alebo na pokračovanie existujúceho projektu.

Čítajte Viac

Adobe Premiere Pro - výkonný program na opravu video súborov. To vám umožní zmeniť pôvodné video mimo uznanie. Má mnoho funkcií. Napríklad korekcia farieb, pridávanie titulov, orezanie a úprava, zrýchlenie a spomalenie a ďalšie. V tomto článku sa dotkneme témy zmeny rýchlosti stiahnutého video súboru na vyššiu alebo nižšiu stranu.

Čítajte Viac

Chyba kompilácie v Adobe Premiere Pro je jednou z najpopulárnejších medzi užívateľmi. Zobrazí sa pri pokuse o export vytvoreného projektu do počítača. Proces môže byť prerušený okamžite alebo po určitom čase. Uvidíme, čo sa deje. Prevziať Adobe Premiere Pro Prečo sa vyskytne chyba kompilácie v chybe Adobe Premiere Pro? Codec.Občas sa táto chyba vyskytne kvôli nesúladu formátu medzi exportom a balíkom kodekov nainštalovaným v systéme.

Čítajte Viac

Názvy sú rôzne nápisy na videu, vo väčšine prípadov animované. Na ich vytvorenie existuje mnoho programov, ktoré sa výrazne líšia vo svojich funkciách. Jedným z nich je - Adobe Premiere Pro. Nemôže vytvárať žiadne zložité tituly, s minimálnym množstvom efektov. Ak je úlohou vytvoriť niečo vážnejšie, tento nástroj nebude stačiť.

Čítajte Viac

Po práci v programe Adobe Premiere a malom pochopení funkcií a rozhrania vytvoril nový projekt. A ako ho teraz uložiť do počítača? Pozrime sa podrobne na to, ako sa to robí. Prevziať Adobe Premiere Pro Ako uložiť hotový projekt do počítača Exportovať súbor Ak chcete uložiť video v Adobe Premier Pro, najprv musíme vybrať projekt na časovej osi.

Čítajte Viac

Adobe Premiere Pro je užitočný nástroj, ktorý vám umožňuje vykonávať rôzne manipulácie s videom. Jednou zo štandardných funkcií je korekcia farieb. S jeho pomocou môžete meniť farebné odtiene, jas a sýtosť celého videa alebo jeho jednotlivých častí. Tento článok sa bude zaoberať tým, ako sa v Adobe Premiere Pro používa korekcia farieb.

Čítajte Viac

Prevzatie programu Adobe Premiere Pro v špecifickom jazyku, napríklad v angličtine, si potom užívatelia kladú otázku, či sa dá tento jazyk zmeniť a ako sa to robí? Naozaj, v Adobe Premiere Pro existuje takáto možnosť. Táto metóda však nefunguje na všetkých verziách programu. Prevziať Adobe Premiere Pro Ako zmeniť jazyk rozhrania Adobe Premiere Pro z angličtiny na ruštinu Keď otvoríte hlavné okno programu, nenájdete žiadne nastavenia pre zmenu jazyka, pretože sú skryté.

Čítajte Viac