Aliexpress

Plastové bankové karty sú veľmi výhodné platiť v mnohých internetových obchodoch, vrátane AliExpress. Nemali by sme však zabúdať, že tieto karty majú svoj vlastný dátum exspirácie, po ktorom je tento spôsob platby nahradený novým. Áno, a niet divu, že stratíte alebo zlomíte kartu. V tejto situácii je potrebné zmeniť číslo karty na zdroji tak, aby platba bola vykonaná z nového zdroja.

Čítajte Viac

Každý užívateľ AliExpress môže kedykoľvek prestať používať svoj registrovaný účet z rôznych dôvodov. Na tento účel existuje špeciálna funkcia deaktivácie profilu. Napriek tomu, že je pomerne populárna, nie všetky úspešne nájdu, kde sa táto funkcia nachádza. Upozornenie Dôsledky deaktivácie profilu na AliExpress: Používateľ nebude môcť používať funkciu predávajúceho alebo kupujúceho pomocou vzdialeného účtu.

Čítajte Viac

Často sa ukazuje, že na nájdenie tovaru na Aliho nie sú štandardné vyhľadávacie nástroje dostatočné. Skúsení kupujúci v tejto službe vedia, ako môže pomôcť vyhľadávanie fotografií. Ale nie každý je schopný si to uvedomiť. Všeobecne platí, že existujú dva hlavné spôsoby, ako nájsť produkt na AliExpress podľa obrázku alebo fotografie.

Čítajte Viac

Bohužiaľ, nie vo všetkých prípadoch objednávky na služby AliExpress si môžete vychutnať požadovaný nákup. Problémy môžu byť veľmi odlišné - tovar nie je dosiahnutý, nie je sledovaný, prišiel v nevhodnej forme a tak ďalej. V takejto situácii by ste nemali nos nosiť a lamentovať nad zlým osudom. Jedinou cestou je otvoriť spor.

Čítajte Viac

Zvyčajne používatelia internetových obchodov trávia oveľa viac času výberom produktu, než nákupom. Ale často sa musia pohrať s platbou. AliExpress v tomto ohľade poskytuje široký výber možností platby tak, aby zákazníci mohli ľahko uskutočniť nákup akýmkoľvek spôsobom.

Čítajte Viac

Zakúpené na AliExpress produkty sú zasielané po celom svete. Dodávka sa môže uskutočniť buď na najbližšiu poštu alebo súkromným kuriérom priamo na správne miesto - to závisí od dohody so zákazníkom. Preto je veľmi dôležité správne vyplniť údaje o adrese, aby požadovaný balíček nebol niekde inde.

Čítajte Viac

Často sa stáva, že človek môže zabudnúť aj na tú najdôležitejšiu vec, nieto kombináciu čísel, písmen a symbolov. Našťastie aj AliExpress má svoj vlastný postup na obnovenie hesla pre tých, ktorým sa podarilo zabudnúť alebo stratiť. Tento postup vám umožňuje efektívne pristupovať k vášmu účtu vo väčšine prípadov možnej straty.

Čítajte Viac

Objednanie z AliExpress je jednoduché, rýchle a efektívne. Ale tu, aby sa predišlo nedorozumeniu, proces objednávania tovaru je uskutočňovaný viacstupňovo, aby bolo možné kontrolovať každý aspekt transakcie. Mali by sa zvážiť, aby neskôr neboli žiadne problémy. Objednávanie tovaru na AliExpress On Ali, existujú primerané opatrenia na ochranu oboch strán, aby sa eliminovala možnosť podvodu.

Čítajte Viac

AliExpress, bohužiaľ, je schopný nielen potešiť dobrým tovarom, ale aj rozrušiť. A to nie je len o chybných objednávkach, sporoch s predajcami a strate peňazí. Jedným z možných problémov pri využívaní služby je banálna nemožnosť vstupu do služby. Našťastie, každý problém má svoje vlastné riešenie.

Čítajte Viac

Každý deň sa realita stáva čoraz naliehavejšou. Obrovský výber, prijateľné ceny, schopnosť nájsť veci, ktorých analógy sa nenachádzajú v obvyklom predaji v krajine kupujúceho. AliExpress v tomto ohľade nemá takmer žiadnu konkurenciu, ktorá je najväčšou obchodnou platformou medzinárodného rozsahu.

Čítajte Viac

Po zakúpení tovaru na Ali začína najdlhší a najťažší proces - čakacia doba na dodanie. Jeho podmienky sa môžu líšiť v závislosti od vzdialenosti zásielky. Ak chcete mať istotu, že čakanie je skutočne odôvodnené, existuje možnosť sledovať cestu požadovaného produktu. Sledovanie tovaru Mnoho predajcov využíva služby medzinárodných doručovacích agentúr.

Čítajte Viac

Po zadaní objednávky na AliExpress zostáva len čakať na dlho očakávaný nákup. Aj tento proces je však potrebné monitorovať. Našťastie to možno vykonať pomocou špeciálnych sledovacích služieb. Tieto informácie poskytuje služba AliExpress samotná aj zdroje tretích strán. Ale na to všetci potrebujú kód trate.

Čítajte Viac

V súčasnej dobe väčšina užívateľov AliExpress platiť leví podiel pozornosti na čakanie na balík, za predpokladu, že ak to prišlo, potom je všetko v poriadku. Bohužiaľ to tak nie je. Každý kupujúci internetového obchodu (ktokoľvek, nielen AliExpress) musí podrobne poznať postup prijímania tovaru poštou, aby ho mohol kedykoľvek odmietnuť a vrátiť odosielateľovi.

Čítajte Viac