Robot

Existujú situácie, keď potrebné aplikácie zmiznú z trhu služby Google Play a ich prevzatie zo zdrojov tretích strán nie je vždy bezpečné. Preto by bolo najlepšie preniesť túto APK zo zariadenia, na ktorom je nainštalovaný. Ďalej zvažujeme dostupné riešenia tohto problému. Prenos aplikácií zo systému Android do systému Android Skôr ako začnete, rád by som poznamenal, že prvé dve metódy prenášajú iba súbory APK a tiež nepracujú s hrami, ktoré ukladajú vyrovnávaciu pamäť do vnútornej zložky zariadenia.

Čítajte Viac

Na internete je mnoho aplikácií pre operačný systém Android. Takéto programy poskytujú širokú škálu nástrojov a možností, ktoré umožňujú vykonávať vysokokvalitné fotografie. Ich funkčnosť je zvyčajne širšia ako vstavaná kamera, takže používatelia si vyberajú aplikácie tretích strán.

Čítajte Viac

BitTorrent sa stal jedným z najpopulárnejších protokolov na zdieľanie súborov na internete. Niet divu, že existuje veľký počet klientov pre prácu s týmto protokolom pre operačný systém aj pre Android. Dnes budeme študovať jedného z týchto klientov - MediaGet. Úvod do programu Počas prvého spustenia aplikácie sa zobrazí krátka inštrukcia.

Čítajte Viac

Android je známy tým, že obsahuje obrovské množstvo aplikácií pre rôzne potreby. Niekedy sa stáva, že nie je nainštalovaný potrebný softvér - inštalácia prebieha, ale na konci sa zobrazí správa „Aplikácia nie je nainštalovaná“. Prečítajte si nižšie, ako sa vysporiadať s týmto problémom. Oprava chyby „Aplikácia nie je nainštalovaná“ na systéme Android Tento druh chyby je takmer vždy spôsobený problémami v softvéri zariadenia alebo odpadu v systéme (a dokonca aj vírusmi).

Čítajte Viac

Núdzový režim je implementovaný na takmer každom modernom zariadení. Bol vytvorený na diagnostiku zariadenia a odstránenie údajov, ktoré bránia jeho práci. Spravidla to pomáha veľa, keď je potrebné otestovať „holý“ telefón s továrenskými nastaveniami alebo sa zbaviť vírusu, ktorý narúša normálne fungovanie zariadenia.

Čítajte Viac

Na starých telefónoch mohol užívateľ na volanie alebo upozornenie vložiť akúkoľvek obľúbenú melódiu. Zachovala sa táto funkcia v smartfónoch so systémom Android? Ak áno, aký druh hudby možno položiť, existujú nejaké obmedzenia v tomto ohľade? Nastavenie zvonenia pri hovore v systéme Android Môžete nastaviť ľubovoľnú skladbu, ktorá sa vám páči pri volaní alebo upozornení v systéme Android.

Čítajte Viac

Zariadenia so systémom Android môžu byť pripojené k mnohým iným zariadeniam: počítačom, monitorom a samozrejme televízorom. V článku nižšie nájdete najvhodnejšie spôsoby pripojenia zariadení Android k televízoru. Káblové pripojenia Pripojte smartfón k televízoru pomocou špeciálnych káblov pomocou nasledujúcich metód: Cez USB; Cez HDMI (priamo alebo pomocou MHL); SlimPort (používa sa ako HDMI a ďalší video konektor).

Čítajte Viac

Môžete sa dohadovať o výhodách a nevýhodách uzamknutia obrazovky v systéme Android, ale nie všetky a nie vždy to potrebujete. Povieme vám, ako by mala byť táto funkcia správne zablokovaná. Vypnutie uzamknutia obrazovky v systéme Android Ak chcete úplne vypnúť akúkoľvek verziu funkcie Screenlock, postupujte takto: Prejdite na položku Nastavenia zariadenia.

Čítajte Viac

Smartphony s lacnými a výkonnými kamerovými modulmi takmer vytlačili z trhu lacné digitálne fotoaparáty. V neposlednom rade vďaka post-processingovým algoritmom v aplikáciách. Bohužiaľ, mnoho výrobcov inštalovať do svojich zariadení jednoduché programy, kamery, ktoré neodhalia plný potenciál železa.

Čítajte Viac

V poslednej dobe sa nákupy smartfónov alebo tabliet v zahraničí stali veľmi populárnymi - na platformách AliExpress, Ebay alebo iných obchodných platformách. Predajcovia nie vždy poskytujú zariadenia, ktoré sú certifikované pre trh CIS - môžu mať firmvér, v ktorom je ruština vypnutá. Nižšie uvádzame, ako ho zapnúť a čo robiť, ak zlyhá.

Čítajte Viac

Moderné pomôcky, ako sú smartfóny a tablety, sú primárne umiestnené ako zariadenia pre internet. Najdôležitejšie aplikácie pre takéto zariadenia sú samozrejme prehliadače. Často je personálny softvér z hľadiska pohodlia programov od tretích strán menej rozvinutý. Jedným z najznámejších webových prehliadačov tretích strán pre Android je Opera Mini.

Čítajte Viac

Android a iOS sú dva najpopulárnejšie mobilné operačné systémy. Prvá je k dispozícii na väčšine zariadení a druhá iba na produktoch od spoločnosti Apple - iPhone, iPad, iPod. Sú medzi nimi nejaké vážne rozdiely a ktorý operačný systém je lepší? Porovnanie nastavení iOS a Android Aj keď sa oba operačné systémy používajú na prácu s mobilnými zariadeniami, existuje medzi nimi mnoho rozdielov.

Čítajte Viac

O schránke v operačnom systéme Android sme už písali a ako s ňou pracovať. Dnes chceme hovoriť o tom, ako možno tento prvok operačného systému vymazať. Odstránenie obsahu schránky Na niektorých telefónoch existujú rozšírené možnosti správy schránky: napríklad Samsung s firmvérom TouchWiz / Grace UI.

Čítajte Viac

Jedna z najpopulárnejších aplikácií moderných smartfónov na systéme Android je počúvanie hudby. Pre vášnivých milovníkov hudby, vývojári dokonca vytvoriť samostatné hudobné telefóny, ako Marshall Londýn alebo Gigaset Me. Výrobcovia softvéru, ktorí vydali hudobné prehrávače tretích strán, ktoré umožňujú dosiahnuť lepší zvuk na klasických smartfónoch, nestáli stranou.

Čítajte Viac

Aplikácie, o ktorých sa bude diskutovať v tomto článku, hoci sa nazývajú "antiradary", ale v skutočnosti nahrádzajú radarové detektory. Nemajú rušenie signál z policajných zariadení (čo je porušenie zákona v Rusku aj v zahraničí), ale varovať, že je kamera alebo dopravná polícia post dopredu, čo vám ušetrí od zbytočných pokút.

Čítajte Viac

Jedným z problémov s operačnými systémami na báze Unixu (desktop aj mobile) je správne dekódovanie multimédií. Na systéme Android je tento postup ďalej komplikovaný obrovskou škálou procesorov a inštrukcií, ktoré podporujú. Vývojári sa s týmto problémom vyrovnávajú uvoľnením samostatných komponentov kodekov pre svojich hráčov.

Čítajte Viac

Ste používateľom smartfónu so systémom Android a snívate o iPhone, ale toto zariadenie nemôžete dostať? Alebo uprednostňujete iOS shell? Neskôr v článku sa dozviete, ako zmeniť rozhranie Android na mobilný operačný systém spoločnosti Apple. Vytvorenie iOS smartfónu od Androidu Existuje mnoho aplikácií pre zmenu vzhľadu Android.

Čítajte Viac

Moderné softvérové ​​nástroje umožňujú veľmi rýchlo, bez akéhokoľvek zvláštneho úsilia, získať práva na root na veľkom počte zariadení so systémom Android. V zozname najobľúbenejších prostriedkov poskytujúcich takúto príležitosť zaujíma KingRoot čestné miesto. Je potrebné poznamenať, že účinok obslužného programu nie vždy prináša očakávaný výsledok a od všetkých používateľov stále potrebujú privilégiá Superuser.

Čítajte Viac

Počas posledných niekoľkých rokov sa najrôznejšie aplikácie na odosielanie správ, programy na odosielanie správ, stali najobľúbenejšími aplikáciami pre miniaplikácie v operačnom systéme Android. Pravdepodobne každý majiteľ smartfónu alebo tabletu na Android aspoň raz, ale počul o Vayber, Vatsappa a, samozrejme, Telegram. O tejto aplikácii, ktorú vytvoril tvorca siete Vkontakte, Pavel Durov, budeme hovoriť dnes.

Čítajte Viac

Môže sa stať, že keď sa pokúsite spustiť aplikáciu štandardného volania, môže dôjsť k zlyhaniu s chybou "Proces com.android.phone sa zastavil." Tento druh zlyhania sa vyskytuje výlučne z dôvodov softvéru, takže ho môžete opraviť sami. Ako sa zbaviť "procesu com.

Čítajte Viac