Smelosť

Tento článok bude hovoriť o tom, ako nahrávať zvuk z počítača bez mikrofónu. Táto metóda vám umožňuje nahrávať zvuk z akéhokoľvek zdroja zvuku: z prehrávačov, rádia az internetu. Na nahrávanie používame program Audacity, ktorý dokáže zapisovať zvuk v rôznych formátoch az ľubovoľných zariadení v systéme.

Čítajte Viac

Stáva sa to vtedy, keď nahrávate zvuk, ktorý nie je v štúdiu na nahrávke, kde sa vyskytujú cudzie zvuky, ktoré narezávajú ucho. Hluk je prirodzený výskyt. Je prítomná všade a vo všetkom - vodovodná voda sa v kuchyni hnevá, autá zvonia von. Sprevádzaný hlukom a zvukovým záznamom, či už na záznamníku alebo hudobnej kompozícii na disku.

Čítajte Viac

Populárny audio editor Audacity je pomerne jednoduchý a jednoduchý vďaka svojmu užívateľsky príjemnému rozhraniu a ruskej lokalizácii. Ale užívatelia, ktorí sa s tým nikdy nezaoberali, môžu mať problémy. Program má mnoho užitočných funkcií, a my sa pokúsime povedať, ako ich používať.

Čítajte Viac

Dnes vám povieme, ako skombinovať dve skladby do jednej pomocou programu Audacity. Čítajte ďalej. Najprv je potrebné stiahnuť distribučný balík programu a nainštalovať ho. Prevziať Audacity Install Audacity Spustiť inštalačný súbor. Inštaláciu sprevádzajú pokyny v ruštine. Budete musieť akceptovať licenčnú zmluvu a špecifikovať inštalačnú cestu pre program.

Čítajte Viac

Chcete sa naučiť, ako orezať skladbu v počítači? Je to jednoduché. Stačí stiahnuť a nainštalovať bezplatný audio editor Audacity. S ním môžete skrátiť skladbu, ktorá sa má volať na telefón, alebo aby sa na videu uložil výrez. Na úpravu hudby potrebujete nainštalovaný program Audacity a samotný zvukový súbor.

Čítajte Viac

Často sa vyskytuje situácia, keď potrebujete upraviť zvukový súbor: urobte rez pre hovor alebo zvonenie telefónu. Ale aj s niektorými z najjednoduchších úloh, užívatelia, ktorí nikdy neurobili nič podobné, môžu mať problémy. Pre editovanie audio nahrávok používajte špeciálne programy - audio editory.

Čítajte Viac

Pomocou Audacity audio editora môžete urobiť vysoko kvalitné spracovanie akejkoľvek hudobnej skladby. Používatelia však môžu mať problémy s uložením upraveného záznamu. Štandardný formát v Audacity je .wav, ale pozrieme sa aj na to, ako ušetriť v iných formátoch. Najpopulárnejší zvukový formát je.

Čítajte Viac