Bandicam

Inicializácia chybového kodeku - problém, ktorý sťažuje nahrávanie videa z obrazovky počítača. Po spustení snímania sa zobrazí okno s chybou a program sa dá automaticky zatvoriť. Ako tento problém vyriešiť a zaznamenať video? Chyba inicializácie kodeku H264 je s najväčšou pravdepodobnosťou spojená s konfliktom medzi ovládačmi Bandicam a grafickou kartou.

Čítajte Viac

Užívatelia bezplatnej verzie Bandicamu sú oboznámení so situáciou, keď sa v zachytenom videu objaví vodoznak Bandicam. To samozrejme vytvára problémy pre komerčné využitie a ukladanie vlastných vodoznakov. Pre profesionálne použitie nie je absolútne potrebné. Ak ho chcete odstrániť, musíte urobiť niekoľko jednoduchých krokov.

Čítajte Viac

Pre zvýšenie maximálnej možnej veľkosti videa a nepoužívania vodoznaku programu je potrebná registrácia Bandicamu. Predpokladajme, že ste si už stiahli Bandik, zoznámili sa s jeho funkciami a chcete program používať v plnej miere. Registrácia znamená nákup programu za určitých podmienok, napríklad na jednom alebo dvoch počítačoch.

Čítajte Viac

Program Bandicam sa používa vtedy, keď potrebujete uložiť video z obrazovky počítača. Ak nahrávate webináre, video tutoriály alebo hry, tento program vám veľmi pomôže. Tento článok sa bude zaoberať tým, ako používať základné funkcie Bandikam vždy mať po ruke nahrávanie dôležitých video súborov a byť schopný zdieľať ich.

Čítajte Viac

Výber cieľového okna v Bandicame je potrebný pre tie prípady, keď nahrávame video z akejkoľvek hry alebo programu. To vám umožní nasnímať presne oblasť, ktorá je obmedzená programovým oknom a nemusíme manuálne upravovať veľkosť videa. Výber cieľového okna v Bandikami s programom, ktorý nás zaujíma, je veľmi jednoduchý.

Čítajte Viac

Používateľ, ktorý často zaznamenáva video z obrazovky počítača, sa môže opýtať, ako nastaviť Bandikami, aby ste ma mohli počuť, pretože na zaznamenávanie webinárov, lekcií alebo online prezentácií nestačí samotná video sekvencia, chýba jej reč a komentáre autora. Program Bandicam vám umožňuje používať webovú kameru, vstavaný alebo zásuvný mikrofón na nahrávanie reči a získanie presnejšieho a kvalitnejšieho zvuku.

Čítajte Viac

Pri nahrávaní videa pomocou programu Bandicam možno budete musieť zmeniť svoj vlastný hlas. Predpokladajme, že nahrávate prvýkrát a trochu hanbite svoj hlas, alebo len chcete, aby to znieť trochu inak. Tento článok sa bude zaoberať tým, ako môžete zmeniť hlas vo videu. Priamo v Bandicame nemôže zmeniť hlas.

Čítajte Viac

Správne prehrávanie zvuku pri nahrávaní videa z obrazovky počítača je veľmi dôležité pri nahrávaní vzdelávacích materiálov alebo online prezentácií. V tomto článku budeme vysvetľovať, ako spočiatku konfigurovať vysoko kvalitný zvuk v Bandicame, program pre nahrávanie videa z obrazovky počítača. Stiahnuť Bandicam Ako prispôsobiť zvuk v Bandicam 1.

Čítajte Viac

Veľmi populárne na You Tube používať video s recenziami a priechod počítačových hier. Ak chcete zbierať veľa predplatiteľov a predviesť svoje úspechy hry - stačí ich nahrať priamo z obrazovky počítača pomocou programu Bandicam. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko dôležitých nastavení, ktoré vám pomôžu strieľať video cez Bandikam v hernom režime.

Čítajte Viac