Rozšírenia prehliadača

Savefrom.net je populárna online služba, ktorá vám umožní sťahovať videá z populárnych webhostingových stránok. Vedeli ste, že na stránke služby si môžete stiahnuť špeciálne rozšírenie prehliadača, ktoré vám umožní sťahovať zvukové nahrávky z populárnej sociálnej siete Vkontakte? Aby bolo možné pohodlne sťahovať hudbu z VK, stačí nainštalovať jednoduchý doplnok Savefrom.

Čítajte Viac

Download Helper je účinný doplnok pre sťahovanie zvuku a videa z internetu. S jedným jednoduchým rozšírením si môžete stiahnuť akékoľvek mediálne súbory, ktoré môžete hrať iba online. DownloadHelper podporujú dva populárne prehliadače - Google Chrome a Mozilla Firefox.

Čítajte Viac

Reklama je motor obchodu, ale inzerenti ju často preháňajú tak, že je ťažké navštíviť takmer akýkoľvek webový zdroj. Pomocou nástroja, ako je napríklad blokovanie reklám, však môžete zabudnúť na reklamu v rôznych prejavoch. Preto v tomto článku budeme diskutovať o najobľúbenejšie blokovanie prehliadača - Adblock Plus.

Čítajte Viac

Ak používate sociálnu sieť Odnoklassniki a radi počúvate hudbu, pravdepodobne ste premýšľali o možnosti sťahovania skladieb do počítača. Samotná služba vám neumožňuje sťahovať hudbu z webu, ale túto chybu môžete opraviť kvôli rôznym programom. Oktuls je bezplatné rozšírenie (plug-in) pre populárne prehliadače, ktoré vám umožní sťahovať zvukové nahrávky z webu Odnoklassniki jedným kliknutím myši.

Čítajte Viac

Užívatelia na internete často sledujú videá a počúvajú hudbu, ale niekedy ich kvalita necháva veľa. Ak chcete tento bod opraviť, môžete nakonfigurovať ovládač zvukovej karty, ale v tomto prípade sa nastavenie použije na celý operačný systém. Ak chcete regulovať kvalitu zvuku len vo vnútri prehliadača, môžete použiť rozšírenia, našťastie je na výber.

Čítajte Viac

Potrebujete sťahovať hudbu z Vkontakte? Nič nie je ľahšie! Trochu nastavenie prehliadača pre seba, môžete si stiahnuť všetky skladby sa vám páči len dve kliknutia. A pomôžte nám s týmto rozšírením prehliadača VK Sever. Princíp činnosti VKSaver je veľmi jednoduchý. Po nainštalovaní doplnku a reštartovaní webového prehliadača prejdete na webovú stránku Vkontakte, vedľa každého zvukového záznamu sa zobrazí tlačidlo preberania, či už na stene alebo v zozname zvukových nahrávok.

Čítajte Viac

Reklama v našej rozvinutej spoločnosti nadobudla trochu iné formy ako pred dvadsiatimi rokmi. Teraz je na takmer každej stránke na internete, a nie je divu, pretože to je jeden z najúčinnejších spôsobov, ako zarobiť peniaze. Na blokovanie reklám však existujú špeciálne doplnky prehliadača a mnoho pokročilých používateľov je s nimi oboznámených.

Čítajte Viac

Na internete je nespočetné množstvo zaujímavých zvukových a obrazových súborov, ktoré je možné zobraziť a počúvať iba online. Ak potrebujete prevziať hudbu alebo video do počítača, program Video Downloader Pro vám pomôže zvládnuť túto úlohu. Video Downloader Pro je užitočný doplnok prehliadača, ktorý vám umožní sťahovať audio a video súbory z obľúbených služieb ako VKontakte, Odnoklassniki, Vimeo a mnoho ďalších.

Čítajte Viac

VKontakte sa s dôverou snaží pridať všetky druhy funkcií pre pohodlie svojich užívateľov. Táto sociálna sieť však nemá niektoré vlastnosti, ktoré sú niekedy potrebné na každodenné používanie. Tu môžete povoliť a pohodlný prístup k prehrávaču, rýchle zobrazenie a chatovanie s priateľmi, ktorí sú teraz online.

Čítajte Viac

VKOpt je jedným z najobľúbenejších doplnkov prehliadača pre sociálnu sieť Vkontakte, ktorý prekvapí každého používateľa svojou funkciou. Po prvé, program je určený na stiahnutie zvuku a videa z Vkontakte, ale, ako už môžete pochopiť, možnosti rozšírenia nekončia.

Čítajte Viac

VKfox plugin pre VKontakte je rozšírením tretej strany pre akýkoľvek moderný prehliadač a poskytuje mnoho nástrojov, ktoré výrazne zvyšujú možnosti stránky. Ďalej v článku podrobne opíšeme funkcie, ktoré tento dodatok poskytuje. Predmetná expanzia je primárne zameraná na umožnenie využívania funkcií sociálnych sietí bez návštevy samotnej lokality.

Čítajte Viac

Music Sig je doplnok prehliadača navrhnutý špeciálne pre pohodlné používanie stránok Vkontakte. Jednou z kľúčových funkcií nástroja je možnosť sťahovať hudbu z populárnej sociálnej siete, ale doplnky tam nekončia. MusicSig je podporovaný populárnymi webovými prehliadačmi ako Mozilla Firefox, Opera a Google Chrome.

Čítajte Viac

V aplikácii Microsoft Edge, podobne ako v iných populárnych prehliadačoch, sa poskytuje možnosť pridávať rozšírenia. Niektoré z nich značne zjednodušujú používanie webového prehliadača a zvyčajne ich inštalujú užívatelia. Najlepšie rozšírenia pre Microsoft Edge Dnes, Windows Store má k dispozícii 30 rozšírení pre Edge.

Čítajte Viac