DirectX

Chyby pri spustení hry sa vyskytujú hlavne kvôli nekompatibilite rôznych verzií komponentov alebo nedostatku podpory pre potrebné revízie na strane hardvéru (grafická karta). Jedným z nich je "Chyba pri vytváraní zariadenia DirectX" a je to o tom, čo bude predmetom tohto článku. Chyba „DirectX device creation error“ v hrách Tento problém sa vyskytuje najčastejšie v hrách spoločnosti Electronic Arts, ako napríklad Battlefield 3 a Need for Speed: Run, hlavne počas načítania herného sveta.

Čítajte Viac

DirectX je súbor knižníc, ktoré umožňujú hrám „komunikovať“ priamo s grafickou kartou a audio systémom. Herné projekty, ktoré používajú tieto komponenty, najefektívnejšie využívajú hardvérové ​​možnosti počítača. Nezávislá aktualizácia DirectX sa môže vyžadovať v prípadoch, keď sa počas automatickej inštalácie vyskytnú chyby, hra „prisahá“ za absenciu niektorých súborov alebo musíte použiť novšiu verziu.

Čítajte Viac

Chyby v hrách, za ktoré sú DirectX na vine, sú celkom bežné. Hra v podstate vyžaduje určitú revíziu komponentov, ktoré operačný systém alebo grafická karta nepodporuje. Jedna z týchto chýb bude opísaná v tomto článku. Nepodarilo sa inicializovať DirectX Táto chyba nám hovorí, že nebolo možné inicializovať požadovanú verziu DirectX.

Čítajte Viac

Normálne fungovanie moderných hier a programov pracujúcich s 3D grafikou znamená dostupnosť najnovšej verzie knižníc DirectX nainštalovaných v systéme. Plnohodnotná práca komponentov nie je možná bez hardvérovej podpory týchto vydaní. V dnešnom článku sa pozrime, ako zistiť, či grafická karta podporuje DirectX 11 alebo novšie verzie.

Čítajte Viac

DirectX - špeciálne komponenty, ktoré umožňujú hrať hry a grafické programy v operačných systémoch Windows. Princíp činnosti DX je založený na poskytovaní priameho softvérového prístupu k počítačovému hardvéru a konkrétnejšie ku grafickému podsystému (grafická karta). To vám umožní využiť plný potenciál grafického adaptéra na vykreslenie obrazu.

Čítajte Viac

Mnohí používatelia pri spustení niektorých hier dostanú oznámenie zo systému, že projekt vyžaduje podporu pre komponenty DirectX 11. Správy sa môžu líšiť v zložení, ale ide o jeden bod: grafická karta nepodporuje túto verziu rozhrania API. Herné projekty a komponenty DirectX 11 Komponenty DX11 boli prvýkrát predstavené v roku 2009 a stali sa súčasťou systému Windows 7.

Čítajte Viac

Rôzne pády a pády v hrách je pomerne bežný jav. Dôvody takýchto problémov sú mnohé a dnes budeme skúmať jednu chybu, ktorá vzniká v moderných náročných projektoch, ako sú Battlefield 4 a ďalšie. Funkcia DirectX "GetDeviceRemovedReason" Toto zlyhanie sa najčastejšie vyskytuje pri spustení hier, ktoré veľmi zaťažujú hardvér počítača, najmä grafickú kartu.

Čítajte Viac

Mnohí používatelia pri pokuse o inštaláciu alebo aktualizáciu komponentov DirectX čelia nemožnosti inštalácie balíka. Takýto problém často vyžaduje okamžitú elimináciu, pretože hry a iné programy používajúce DX odmietajú pracovať normálne. Pri inštalácii DirectX zvážte príčiny a riešenia chýb.

Čítajte Viac

Všetci z nás, pomocou počítača, chcú "vytlačiť" maximálnu rýchlosť z toho. To sa vykonáva pretaktovaním centrálneho a grafického procesora, pamäte RAM atď. Mnohým používateľom sa zdá, že to nestačí a hľadajú spôsoby, ako zlepšiť výkonnosť hier pomocou softvérových vylepšení.

Čítajte Viac

Pri prezeraní charakteristík grafickej karty sa stretávame s takou vecou, ​​akou je „podpora DirectX“. Pozrime sa, čo to je a prečo potrebujete DX. Pozri tiež: Ako zobraziť vlastnosti grafickej karty Čo je DirectX DirectX - súbor nástrojov (knižníc), ktoré umožňujú programom, najmä počítačovým hrám, priamy prístup k hardvérovým schopnostiam grafickej karty.

Čítajte Viac

Takmer všetky hry určené pre Windows sú vyvinuté pomocou DirectX. Tieto knižnice umožňujú čo najefektívnejšie využitie prostriedkov grafickej karty av dôsledku toho vykresľovanie zložitej grafiky s vysokou kvalitou. S rastúcim grafickým výkonom sa zvyšujú aj ich schopnosti.

Čítajte Viac

Pri spustení niektorých hier na počítači so systémom Windows sa môžu vyskytnúť chyby s komponentmi DirectX. Je to spôsobené množstvom faktorov, o ktorých budeme v tomto článku diskutovať. Okrem toho analyzujeme riešenia takýchto problémov. Chyby DirectX v hrách Najčastejšie problémy s komponentmi DX sú používatelia, ktorí sa snažia spustiť starú hru na modernom hardvéri a OS.

Čítajte Viac

Všetky hry určené na prácu v operačných systémoch Windows vyžadujú pre ich normálne fungovanie prítomnosť určitej verzie komponentov DirectX. Tieto komponenty sú už predinštalované v operačnom systéme, ale niekedy môžu byť "inštalované" v inštalátore herného projektu. Inštalácia takýchto distribúcií môže často zlyhať a ďalšia inštalácia hry je často nemožná.

Čítajte Viac

DirectX - sada programovacích nástrojov pre Windows, ktorá sa vo väčšine prípadov používa na vytváranie hier a iného multimediálneho obsahu. Pre plnohodnotnú prácu aplikácií využívajúcich knižnice DirectX musíte mať najnovší operačný systém. V podstate sa vyššie uvedený balík nainštaluje automaticky pri nasadení systému Windows.

Čítajte Viac

DirectX - špeciálne knižnice, ktoré poskytujú efektívnu interakciu medzi hardvérovými a softvérovými komponentmi systému, ktoré sú zodpovedné za prehrávanie multimediálneho obsahu (hry, video, zvuk) a prácu grafických programov. Odinštalovanie DirectX Bohužiaľ (alebo našťastie) na moderných operačných systémoch sú knižnice DirectX nainštalované štandardne a sú súčasťou shellu.

Čítajte Viac

Diagnostický nástroj DirectX je malý systémový nástroj systému Windows, ktorý poskytuje informácie o multimediálnych komponentoch - hardvéri a ovládačoch. Okrem toho tento program testuje kompatibilitu softvéru a hardvéru, rôzne chyby a poruchy. Prehľad diagnostických nástrojov DX Nižšie uvádzame stručný prehľad záložiek programu a prečítajte si informácie, ktoré nám poskytuje.

Čítajte Viac