DLL

Vcomp110.dll je súčasťou Microsoft Visual C ++. Jedná sa o dynamickú knižnicu, ktorá umožňuje simultánne implementovať rovnakú funkciu v niekoľkých programoch. Môže to byť napríklad tlač dokumentu v aplikácii Microsoft Word, Adobe Acrobat atď. V prípade, že v systéme nie je žiadny vcomp110.

Čítajte Viac

RldOrigin.dll je súbor dynamickej knižnice, ktorý je potrebný na spustenie mnohých hier na počítači. Ak nie je prítomný v systéme, potom pri pokuse o prehrávanie sa na obrazovke objaví príslušná chyba, ktorá má niečo podobné: "Súbor RldOrgin.dll nebol nájdený." Podľa mena, môžete pochopiť, že táto chyba sa nachádza v hrách distribuovaných platformou Origin, to znamená, že sa nachádza v Sims 4, Battlefield, NFS: Rivals a podobne.

Čítajte Viac

V niektorých prípadoch pokus o spustenie programu v systéme Windows 7 spôsobí varovanie alebo chybové hlásenie v dynamickej knižnici ieshims.dll. Zlyhanie sa najčastejšie prejavuje na 64-bitovej verzii tohto operačného systému a spočíva vo vlastnostiach jeho práce. Riešenie problémov s aplikáciou ieshims.dll Súbor ieshims.dll patrí do systému prehľadávača Internet Explorer 8, ktorý bol dodaný so systémom „sedem“, a teda je súčasťou systému.

Čítajte Viac

V čase otvorenia aplikácie sa môže používateľ stretnúť so správou oznamujúcou, že nemôže začať kvôli absencii XAPOFX1_5.dll. Tento súbor je súčasťou balíka DirectX a je zodpovedný za spracovanie zvukových efektov v hrách av príslušných programoch. Preto aplikácia, ktorá používa túto knižnicu, odmietne začať, ak ju v systéme nerozpozná.

Čítajte Viac

Najčastejšie môže bežný používateľ vidieť názov dynamickej knižnice msvcr100.dll v systémovej chybovej správe, ktorá sa objaví pri pokuse o otvorenie programu alebo hry. Správa obsahuje dôvod jej výskytu, ktorého kontext je vždy rovnaký - súbor msvcr100.dll nebol v systéme nájdený.

Čítajte Viac

Problémy s xrsound.dll zvyčajne dochádza v dôsledku skutočnosti, že Windows nenájde knižnicu v systémovom priečinku alebo je upravený. Ak chcete pochopiť príčiny problému, musíte vedieť, aký druh knižnice DLL sa deje. Samotný súbor xrsound.dll sa používa na spracovanie zvuku pomocou hry Stalker, preto sa táto chyba vyskytuje presne pri spustení.

Čítajte Viac

Často, Counter-Strike: Global Offensive hráči sú konfrontovaní s problémom vo forme chyby, kde sa objaví dynamická knižnica s názvom tier0.dll. Zobrazí sa vo všetkých verziách systému Windows, ktoré táto hra podporuje. Ako odstrániť tier0.dll chybu Poďme urobiť rezerváciu hneď - nie je zaručené účinné riešenie tohto problému: softvér metódy pomáhajú niekomu, a dokonca aj aktualizácia hardvérovej konfigurácie počítača nepomôže niekomu.

Čítajte Viac

Táto knižnica je súčasťou balíka Microsoft Visual C ++ 2010 od spoločnosti Microsoft. Táto distribúcia je dôležitá, pretože obsahuje súbory programovacieho jazyka C ++, v ktorých je napísaná väčšina softvéru a hier. Čo sa dá urobiť, ak sa pri zapnutí hry objaví správa: "Chyba, chýba msvcr100."

Čítajte Viac

Systémová chyba, ktorá spomína dynamickú knižnicu gsrld.dll, sa môže vyskytnúť pri pokuse o spustenie hry Max Payne 3. Môže k tomu dôjsť z mnohých dôvodov, z ktorých najbežnejšia je absencia súboru v adresári hry alebo účinok vírusov na neho. Našťastie, metódy riešenia problémov nezávisia od príčin a budú môcť v každom prípade dať pozitívny výsledok.

Čítajte Viac

DLL sú systémové súbory, ktoré vykonávajú širokú škálu funkcií. Pred popisom metódy na odstránenie chyby msvcr71.dll, je potrebné spomenúť, čo to je a prečo sa zdá. Ak je súbor poškodený alebo fyzicky chýba zo systému, vyskytne sa chyba a niekedy sa vyskytne nesúlad verzií.

Čítajte Viac

Knižnica vcomp140.dll je súčasťou balíka Microsoft Visual C ++ a chyby súvisiace s touto knižnicou DLL označujú jeho neprítomnosť v systéme. Preto sa vyskytne zlyhanie vo všetkých operačných systémoch Windows, ktoré podporujú Microsoft Visual C ++. Riešenia problému s vcomp140.

Čítajte Viac

Knižnica dynamického prepojenia xrCore.dll je jednou z hlavných súčastí, ktoré je potrebné na spustenie programu STALKER. A to sa týka všetkých jeho častí a dokonca aj úprav. Ak sa pri pokuse o spustenie hry zobrazí na obrazovke systémová správa ako „XRCORE.DLL nenájdená“, znamená to, že je poškodená alebo jednoducho chýba.

Čítajte Viac

Fanúšikovia hry GTA: San Andreas sa môžu stretnúť s nepríjemnou chybou, snažia sa spustiť vašu obľúbenú hru na Windows 7 a vyššej - “Súbor msvcr80.dll nebol nájdený”. Tento druh problému sa vyskytuje v dôsledku poškodenia určenej knižnice alebo jej neprítomnosti v počítači. Riešenia problémov so súborom msvcr80.

Čítajte Viac

Knižnica d3dx9_40.dll používa obrovské množstvo hier a programov. Pre správne zobrazenie 3D grafiky je potrebné, ak sa tento komponent nenachádza v systéme, pri pokuse o spustenie aplikácie dostane užívateľ chybové hlásenie. V závislosti od systému a mnohých ďalších faktorov sa text v ňom môže líšiť, ale podstata je vždy rovnaká - súbor d3dx9_40.

Čítajte Viac

Systémová chyba spojená s nedostatkom dynamickej knižnice comctl32.dll sa vyskytuje najčastejšie v systéme Windows 7, ale rozširuje sa aj na iné verzie operačného systému. Táto knižnica je zodpovedná za zobrazovanie grafických prvkov. V dôsledku toho sa vyskytuje najčastejšie pri pokuse o spustenie hry, ale vyskytuje sa aj pri spustení alebo vypnutí počítača.

Čítajte Viac

Chyba s súborom msvcr120.dll sa zobrazí, keď tento súbor fyzicky chýba zo systému alebo je poškodený. Preto, ak hra (napríklad Bioshock, Euro Truck Simulator a iné.) Nenájde ju, potom sa zobrazí správa „Chyba, chýbajúce msvcr120.dll“ alebo „msvcr120.dll chýba“. Je tiež potrebné mať na pamäti, že počas inštalácie môžu rôzne programy nahradiť alebo modifikovať knižnice v systéme, čo môže tiež spôsobiť túto chybu.

Čítajte Viac

Počas spúšťania ľubovoľnej aplikácie sa môže užívateľ stretnúť so systémovou chybou, ktorá hlási, že v počítači chýba gdpfile.dll. Najčastejšie sa to deje, keď sa pokúšate hrať Stronghold 2. Existuje niekoľko dôvodov pre jeho vzhľad. Na vine sú často vírusy - modifikujú kód knižnice a antivírus rozpozná súbor ako infikovaný, čím ho odstráni alebo umiestni do karantény.

Čítajte Viac

Spustenie niektorých herných aplikácií často spôsobuje chybu v dynamickej knižnici skidrow.dll. Chybové hlásenie označuje buď poškodenie zadaného súboru, alebo jeho neprítomnosť na správnom mieste. Zlyhanie sa prejavuje na všetkých aktuálnych verziách systému Windows. Odstraňujeme chyby skidrow.dll Tento problém má dve riešenia: úplnú preinštalovanie hry, jej spustenie spôsobí havarijnú správu, ako aj načítanie a manuálny prenos chýbajúceho súboru do adresára hier.

Čítajte Viac

Chyba ako "Na počítači nie je Qt5WebKitWidgets.dll" sa najčastejšie stretávajú fanúšikovia hier z Hi-Rez Studios, konkrétne Smite a Paladins. Signalizuje nesprávnu inštaláciu diagnostickej služby a aktualizácie údajov o hrách: program buď nepremiestnil potrebné súbory do príslušných adresárov, alebo zlyhal už na mieste (problémy s pevným diskom, napadnutím vírusom atď.).

Čítajte Viac

Problémy s dynamickou knižnicou msidcrl40.dll súvisia predovšetkým s nesprávnou inštaláciou hry, s ktorou je tento súbor spojený. Najčastejšie sa vyskytne zlyhanie pri pokuse o spustenie GTA 4 alebo Fallout 3 na všetkých verziách systému Windows, ktoré tieto hry podporujú. Spôsoby riešenia problémov s msidcrl40.dll Hlavným spôsobom, ako zaručiť spoľahlivú úľavu od problémov, je úplne preinštalovať hru čistením registra a pridaním msidcrl40.

Čítajte Viac