Vodič

Predtým, ako začnete používať akýkoľvek notebook alebo počítač, je dôležité nainštalovať všetky potrebné ovládače. Tento proces sa vykonáva jednou z niekoľkých metód, z ktorých každá má svoj vlastný algoritmus činností a úroveň zložitosti. V tomto článku ukážeme majiteľom notebookov Lenovo Z570, ako stiahnuť ovládače do tohto zariadenia.

Čítajte Viac

Používatelia softvéru emulátorov optických jednotiek (Daemon Tools, Alcohol 120%) sa môžu pri spustení tohto softvéru stretnúť s hlásením o neprítomnosti ovládačov SCSI Pass Through Direct. Nižšie uvádzame, kde a ako si môžete stiahnuť ovládače pre tento komponent. Pozri tiež: Chyba SPTD drivera v Daemon Tools SCSI Pass cez Direct Driver Najprv pár slov o tejto zložke a prečo je potrebná.

Čítajte Viac

Každý herný počítač musí mať vysoko výkonnú a spoľahlivú grafickú kartu. Aby však zariadenie mohlo využívať všetky dostupné zdroje, je tiež potrebné zvoliť správne ovládače. V tomto článku sa pozrieme, kde nájsť a ako nainštalovať softvér pre grafický adaptér NVIDIA GeForce GTX 560.

Čítajte Viac

Majitelia grafických kariet rady Radeon HD 4600 - modely 4650 alebo 4670 môžu inštalovať softvér pre ďalšie funkcie a doladiť grafický adaptér. To sa dá urobiť rôznymi spôsobmi. Inštalácia softvéru ATI Radeon HD 4600 Softvérové ​​karty ATI spolu s podporou ich produktov sa stali súčasťou AMD pred niekoľkými rokmi, takže všetok softvér je teraz možné stiahnuť z tejto stránky.

Čítajte Viac

Grafická karta alebo grafická karta je jednou z najdôležitejších súčastí akéhokoľvek počítača. Toto zariadenie poskytuje možnosť zobrazovať obrázky na obrazovke monitora, ale stabilná prevádzka nie je možná bez špecializovaného softvéru nazývaného ovládač. Dnes budeme hovoriť o jeho vyhľadávaní a inštalácii pre jeden konkrétny grafický adaptér.

Čítajte Viac

Pri nastavovaní adaptéra Wi-Fi USB je potrebné venovať osobitnú pozornosť vodičom. Napokon pomôžu zabezpečiť dobrú rýchlosť prijímania a prenosu údajov. Z dnešného článku sa dozviete, aké sú spôsoby inštalácie softvéru pre TP-Link TL-WN723N. Inštalácia softvéru pre TP-Link TL-WN723N V tomto článku vám povieme o 4 metódach, ktoré vám pomôžu nainštalovať potrebný softvér na USB adaptér.

Čítajte Viac

Bezdrôtové USB prijímače sú v týchto dňoch celkom bežné. Ich účel je zrejmý - prijímať signál Wi-Fi. Z tohto dôvodu sa takéto prijímače používajú v počítačoch a laptopoch, ktoré z nejakého dôvodu nie je možné pripojiť k internetu žiadnym iným spôsobom. Bezdrôtový adaptér D-Link DWA-140 je jedným zo zástupcov takýchto Wi-Fi prijímačov pripojených k počítaču alebo notebooku cez port USB.

Čítajte Viac

Určite ste si všimli, že hneď po zakúpení novej tlačiarne nie je v spěchu plniť si svoje povinnosti, prijímať príkazy z osobného počítača. Problém je vyriešený inštaláciou sprievodného periférneho ovládača. Bohužiaľ, výrobcovia neposkytujú vždy disk so základným softvérom. Vyhľadávanie a inštalácia ovládačov Canon MF3010 V tejto situácii môžete vždy prevziať potrebné ovládače zariadení zadarmo, pričom poznáte len ich model.

Čítajte Viac

Niekedy sa stáva, že po zakúpení HP ScanJet G2410 nepracuje s operačným systémom. Najčastejšie sa tento problém týka chýbajúcich ovládačov. Keď sú v počítači nainštalované všetky potrebné súbory, môžete začať skenovať dokumenty. Inštalácia softvéru je k dispozícii v jednej z piatich metód.

Čítajte Viac

Každé zariadenie musí správne vybrať ovládač. V opačnom prípade nebudete môcť používať všetky jeho funkcie. V tejto lekcii sa pozrieme, ako stiahnuť a nainštalovať softvér pre multifunkčné zariadenie Canon PIXMA MP160. Inštalácia ovládačov pre Canon PIXMA MP160 Existuje niekoľko spôsobov, ako nainštalovať ovládače pre multifunkčné zariadenia Canon PIXMA MP160.

Čítajte Viac

Inštalácia ovládača je potrebná pre správnu prevádzku všetkých komponentov notebooku alebo počítača. Samotný proces nie je zložitý, ale je ťažké nájsť správne súbory a nahrať ich na správne miesto. Preto sme sa rozhodli podrobne opísať päť rôznych metód na nájdenie a inštaláciu ovládačov pre notebook Lenovo B570e, aby jeho majitelia mohli jednoducho splniť úlohu.

Čítajte Viac

Xerox je jednou z najväčších a najznámejších spoločností na svete vo výrobe tlačiarní, skenerov a multifunkčných zariadení. Ak po nákupe zistíte, že Phaser 3140 nepracuje správne, problém je pravdepodobne v chýbajúcom ovládači. Ďalej budeme analyzovať štyri metódy vyhľadávania a inštalácie softvéru na vyššie uvedenú tlačiareň.

Čítajte Viac

Základná doska je možno najdôležitejšou súčasťou akéhokoľvek počítačového vybavenia. Niet divu, že sa to nazýva maternálne. Spája všetky počítačové zariadenia, periférie a zariadenia. Pre stabilnú prevádzku všetkých komponentov je potrebné pre ne nainštalovať ovládače. To zahŕňa softvér pre porty, integrované audio a video čipy a ďalšie.

Čítajte Viac

Každé zariadenie pre správnu a efektívnu prácu je potrebné na vyzdvihnutie vodiča. Pre niektorých používateľov sa to môže zdať ako náročná úloha, ale vôbec nie. Dnes vám vysvetlíme, ako nájsť ovládače pre grafickú kartu AMD Radeon HD 6570. Prevezmite ovládače pre AMD Radeon HD 6570 Ak chcete nájsť a nainštalovať softvér pre AMD Radeon HD 6570, môžete použiť jednu zo štyroch dostupných metód, z ktorých sa budeme podrobne zaoberať.

Čítajte Viac

Každé počítačové zariadenie vyžaduje na prácu špeciálny softvér. Notebooky majú také obrovské množstvo komponentov a každý z nich vyžaduje vlastný softvér. Preto je dôležité vedieť, ako nainštalovať ovládače pre notebook Dell Inspiron 3521. Inštalácia ovládača Dell Inspiron 3521 Existuje niekoľko účinných spôsobov, ako nainštalovať ovládač Dell Inspiron 3521 laptop.

Čítajte Viac

Mať vstavanú webovú kameru je jednou z významných výhod notebookov cez desktopy. Nemusíte kupovať samostatný fotoaparát, aby ste mohli komunikovať s príbuznými, priateľmi alebo známymi. Takáto komunikácia však nebude možná, ak na vašom notebooku nie sú k dispozícii žiadne ovládače pre uvedené zariadenie.

Čítajte Viac

Niekedy sa môžu používatelia stretnúť s nesprávnym fungovaním multifunkčnej tlačiarne, čo je dôvod, pre ktorý vo väčšine prípadov chýba dostatok vhodných ovládačov. Toto vyhlásenie platí aj pre zariadenie Hewlett-Packard Deskjet 1513 All-in-One. Hľadanie softvéru potrebného pre toto zariadenie je však jednoduché. Inštalácia ovládačov pre zariadenie HP Deskjet 1513 All-in-One Uvedomte si, že existujú štyri hlavné spôsoby inštalácie softvéru pre dané zariadenie.

Čítajte Viac