Facebook

Facebook je najobľúbenejšia sociálna sieť na svete. Počet používateľov dosiahol 2 miliardy ľudí. V poslednej dobe rastie záujem o ňu a obyvateľov bývalého Sovietskeho zväzu. Mnohí z nich už mali skúsenosti s používaním domácich sociálnych sietí, ako sú Odnoklassniki a VKontakte.

Čítajte Viac

Keď sa zaregistrujete na Facebooku, musíte sa prihlásiť do svojho profilu, aby ste mohli používať túto sociálnu sieť. To je možné urobiť kdekoľvek na svete, samozrejme, ak máte pripojenie na internet. Na Facebook sa môžete prihlásiť buď z mobilného zariadenia alebo z počítača. Prihlásenie do profilu v počítači Všetko, čo potrebujete na prihlásenie na svoj účet v počítači, je webový prehliadač.

Čítajte Viac

Facebook má možnosť nahrať (pridať) a zobraziť rôzne videá. Vývojársky tím však nezaviedol možnosť sťahovať tieto klipy do počítača. Mnohí používatelia sa však stretávajú s tým, že je potrebné stiahnuť video z tejto sociálnej. siete. V takýchto prípadoch prichádzajú na záchranu rôzne podporné programy, ktoré umožňujú sťahovať videá z Facebooku do počítača.

Čítajte Viac

Bohužiaľ, nie je možné skryť určitú osobu v tejto sociálnej sieti, môžete však prispôsobiť viditeľnosť svojho úplného zoznamu priateľov. Dá sa to urobiť jednoducho, len úpravou určitých nastavení. Skrytie priateľov od iných používateľov Ak chcete vykonať tento postup, stačí použiť nastavenia ochrany osobných údajov.

Čítajte Viac

Komunikácia je považovaná za jednu z najzákladnejších funkcií sociálnych sietí. Za týmto účelom boli vynájdené korešpondencie (chatovacie miestnosti, instant messenger) a pridanie priateľov, príbuzných a priateľov, aby ste s nimi vždy boli v kontakte. Táto funkcia sa nachádza aj v najobľúbenejšej sociálnej sieti Facebook. Ale sú tu niektoré otázky a problémy s procesom pridávania priateľov.

Čítajte Viac

Sociálna sieť Facebook, rovnako ako mnoho iných lokalít v sieti, umožňuje každému užívateľovi robiť záznamy o repostoch rôznych typov a publikovať ich s uvedením pôvodného zdroja. K tomu stačí použiť vstavané funkcie. V priebehu tohto článku sa o ňom dozvieme na príklade webovej stránky a mobilnej aplikácie.

Čítajte Viac

Sociálna sieť Facebook má takú charakteristickú funkciu ako komunita. Zbierajú veľa používateľov pre spoločné záujmy. Takéto stránky sa často venujú jednej téme, o ktorej účastníci aktívne diskutujú. Dobrá vec je, že každý užívateľ si môže vytvoriť vlastnú skupinu s konkrétnou témou, aby našiel nových priateľov alebo partnerov.

Čítajte Viac

Pri používaní stránky Facebook alebo mobilnej aplikácie sa môžu vyskytnúť problémy, ktoré sú nevyhnutné na okamžité pochopenie a obnovenie správneho fungovania zdroja. Ďalej budeme hovoriť o najrozšírenejších technických poruchách a spôsoboch ich eliminácie. Dôvody nefunkčnosti Facebooku Existuje veľa problémov, kvôli ktorým Facebook nefunguje alebo pracuje nesprávne.

Čítajte Viac

Ak pochopíte, že už viac nechcete používať Facebook sociálnej siete alebo chcete na chvíľu zabudnúť na tento zdroj, môžete úplne odstrániť alebo dočasne deaktivovať svoj účet. V tomto článku sa môžete dozvedieť viac o týchto dvoch metódach. Vymazať profil navždy Táto metóda je vhodná pre tých, ktorí si sú istí, že sa k tomuto zdroju nevrátia alebo si chcú vytvoriť nový účet.

Čítajte Viac

Instagram už dlho vlastní Facebook, takže nie je prekvapujúce, že tieto sociálne siete úzko súvisia. Takže pre registráciu a následnú autorizáciu v prvom je možné použiť účet z druhého účtu. To v prvom rade eliminuje potrebu vytvárať a zapamätať si nové prihlasovacie meno a heslo, ktoré je pre mnohých používateľov nepopierateľnou výhodou.

Čítajte Viac

Na svojej stránke na sociálnych sieťach môžete uverejňovať rôzne publikácie. Ak chcete spomenúť jedného z vašich priateľov v tomto príspevku, musíte ho prepojiť. To možno urobiť veľmi jednoducho. Vytvorte zmienku o priateľovi v príspevku. Najprv musíte prejsť na stránku Facebook a napísať príspevok.

Čítajte Viac

Ak používate osobný počítač, nemusíte sa neustále odhlásiť z účtu Facebook. Ale niekedy to treba urobiť. Pretože nie je veľmi pohodlné rozhranie stránky, niektorí používatelia jednoducho nemôžu nájsť tlačidlo "Exit". V tomto článku sa môžete naučiť nielen to, ako opustiť svoje vlastné, ale aj to, ako to urobiť na diaľku.

Čítajte Viac

Ak potrebujete odstrániť niektoré správy alebo všetku korešpondenciu s určitou osobou na Facebooku, potom to možno urobiť celkom jednoducho. Pred vymazaním však musíte vedieť, že odosielateľ, alebo v opačnom prípade príjemca SMS, ich bude môcť zobraziť, ak ich neodstráni.

Čítajte Viac

Sociálne siete sa každoročne stávajú populárnejšími po celom svete. Vedúcu pozíciu zaujíma známy Facebook. Tento zdroj využívajú milióny, ak nie miliardy ľudí na celom svete. Je ideálny pre komunikačné, obchodné, zábavné a voľnočasové aktivity. Sieťové funkcie sa neustále rozširujú a staršie funkcie sa zlepšujú.

Čítajte Viac

Strata hesla k účtu je považovaná za jeden z najčastejších problémov, ktoré vznikajú medzi užívateľmi sociálnej siete Facebook. Preto niekedy musíte zmeniť staré heslo. Môže to byť buď z bezpečnostných dôvodov, napríklad po hackovaní stránky, alebo v dôsledku skutočnosti, že používateľ zabudol svoje staré údaje.

Čítajte Viac

Užívatelia sa často stretávajú s rôznym spamom, obscénnym alebo obsedantným správaním zo strany iných ľudí. Môžete sa toho všetkého zbaviť, stačí zablokovať prístup k vašej stránke osobe. Preto vám nebude môcť posielať správy, pozrieť sa na váš profil a ani vás nebude môcť vyhľadávať prostredníctvom vyhľadávania.

Čítajte Viac

Facebook je obrovská komunita ľudí, ktorí môžu navzájom úzko súvisieť. Keďže používatelia môžu pri vypĺňaní registračného formulára zadať rôzne údaje, je ľahké nájsť potrebného používateľa. Pomocou jednoduchého vyhľadávania alebo odporúčaní môžete nájsť niekoho.

Čítajte Viac

Ak po nahraní fotografie, musíte ju odstrániť, potom to možno urobiť veľmi ľahko, a to vďaka jednoduchému nastavenia pre sociálne siete Facebook. Stačí len pár minút na vymazanie všetkého, čo potrebujete. Odstránenie prevzatých fotografií Ako obvykle, pred začatím procedúry vymazávania sa musíte prihlásiť na svoju osobnú stránku, odkiaľ chcete odstrániť obrázky.

Čítajte Viac

V prítomnosti dobre podporované skupiny v sociálnej sieti Facebook, môžu vzniknúť problémy s riadením kvôli nedostatku času a úsilia. Tento problém možno vyriešiť prostredníctvom nových manažérov s určitými právami na prístup k parametrom komunity. V dnešných pokynoch vám budeme vysvetľovať, ako to urobiť na webovej stránke a prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Čítajte Viac

Postup na skrytie stránky je bežnou praxou vo väčšine sociálnych sietí, vrátane Facebooku. V rámci tohto zdroja to možno vykonať pomocou nastavení ochrany osobných údajov na webovej stránke av mobilnej aplikácii. Sme v tomto manuáli a povie všetko, čo priamo súvisí s uzavretím profilu. Zatvorenie profilu na Facebooku Najjednoduchšou metódou na zatvorenie profilu na Facebooku je jeho odstránenie podľa pokynov popísaných v inom článku.

Čítajte Viac