FL Studio

FL Studio je zaslúžene považované za jednu z najlepších digitálnych zvukových staníc na svete. Tento všestranný hudobný program je veľmi obľúbený medzi mnohými profesionálnymi hudobníkmi a vďaka svojej jednoduchosti a pohodliu si v ňom môže každý užívateľ vytvoriť vlastné hudobné diela.

Čítajte Viac

Ak cítite túžbu po tvorbe hudby, ale necítite sa súčasne túžbou alebo príležitosťou na získanie partie hudobných nástrojov, môžete to všetko urobiť v štúdiu FL Studio. Toto je jedna z najlepších pracovných staníc na vytvorenie vašej vlastnej hudby, ktorá sa tiež dá ľahko naučiť a používať.

Čítajte Viac

FL Studio je profesionálny hudobný program, zaslúžene uznávaný ako jeden z najlepších vo svojom odbore av neposlednom rade aktívne využívaný profesionálmi. Neskúsený používateľ môže napriek tomu, že patrí do segmentu pro, túto digitálnu zvukovú stanicu používať voľne.

Čítajte Viac

Mnohé programy na tvorbu hudby už majú zabudované efekty a rôzne nástroje. Ich počet je však dosť obmedzený a neumožňuje použitie všetkých funkcií programu. Preto existujú plug-iny tretích strán pre každý vkus, z ktorých väčšina si môžete kúpiť na oficiálnych stránkach vývojárov.

Čítajte Viac

Vytvorenie remixu je skvelou príležitosťou ukázať svoje tvorivé schopnosti a schopnosť premýšľať výnimočne v hudbe. Ak vezmete aj tú starú, zabudnutú pieseň, ak si to želáte, a jej schopnosť, môžete urobiť nový hit. Ak chcete vytvoriť remix, nepotrebujete štúdio ani profesionálne vybavenie, stačí mať na ňom nainštalovaný počítač s programom FL Studio.

Čítajte Viac

Pri nahrávaní vokálov je veľmi dôležité vybrať si nielen správne vybavenie, ale aj vybrať si na to dobrý program, kde môžete tento postup vykonať. V tomto článku budeme analyzovať možnosť nahrávania vo FL Studio, ktorého kľúčová funkcionalita je založená na tvorbe hudby, ale existuje niekoľko spôsobov, ktorými môžete nahrávať hlas.

Čítajte Viac

Vytvorenie kompletného hudobného diela na počítači, špeciálne navrhnutom pre tento program (DAW), proces je takmer rovnako časovo náročný ako tvorba hudby hudobníkmi so živými nástrojmi v profesionálnom štúdiu. V každom prípade nestačí len vytvoriť (nahrávať) všetky časti, hudobné fragmenty, správne ich umiestniť do okna editora (sekvencer, tracker) a kliknúť na tlačidlo „Uložiť“.

Čítajte Viac